Red Bull Salzburg?Hydro Fehérvár AV19 4-1

Egymás után másodszor kapott ki a magyar ICEHL-csapat a középszakaszban, ezzel együtt továbbra is 4. a tabellán.

A Fehérvár ugyanazokkal a sorokkal állt fel, amelyekkel a Vienna elleni kudarc alkalmából, csak annyi változott, hogy a kisebb sérüléséből felépült Kornakker öltözhetett backupként Janus mögött. A hazaiak gyorsan megszerezték a vezetést, Ortega a 2. percben kotorta a pakkot a kapuba közelről. A folytatásban Háriéknak is voltak lehetőségeik, az első játékrészben annak ellenére nyerték a lőpárbajt, hogy 3 kiállítást is ki kellett védekezniük, ám az egyenlítés nem jött össze. A második menetben aztán Raffl lőtt gólt éles szögből, majd Espeland értékesítette csapata ötödik fórját távolról, 3-0-ra ellépett a Red Bull a 38. percben. A záró felvonásban sokáig hiába hajtott a szépítésért a Volán, egy emberhátrány kellett hozzá, hogy megszülessen az első magyar gól, a kontra végén Mihály Ákos korongja egy védőről került az osztrák hálóba, 3-1 a 49. percben. Megélénkült a hoki, Bartalis passza után Petan ütőjében volt a második vendégtalálat, de benne is maradt, majd kisvártatva egy buli utáni kavarodás során Raffl visszaállította a 3 gólos különbséget. Az állás ezt követően nem változott, 4-1-re nyert a Salzburg, így megszerezte első pontjait a középszakaszban. A Fehérvár maradt 4 pontos, és ezzel továbbra is a 4. helyen áll.

A Hydro Fehérvár AV19 összeállítása: Janus (Kornakker) ? Stipsicz, Campbell, Hargrove, Hári, Kuralt ? Caruso, Horváth, Erdély, Bartalis, Petan ? Geiger, Szabó D., Kähkönen, Sarauer, Sárpátki ? Szabó B., Szita, Lahti, Mihály.