Lengyelország?Magyarország 1-3

Az előző meccshez képest kevésbé tudtunk kibontakozni, ám így is nyertünk egy ötperces hátrány kivédekezésével és Hetényi vezetésével.

A válogatottak második találkozójára mindkét szövetségi kapitány kapust cserélt: Lengyelországnál John Murray, Magyarországnál Hetényi Zoltán állt a vasak között. A csütörtöki meccshez hasonlóan a hazaiak most is hamar megszerezték a vezetést, a 2. perc végén Mateusz Michalski kotorta be közelről a korongot (1-0). Különbség volt az egy nappal korábbi mérkőzéshez képest, hogy a lengyelek kevesebb teret adtak a magyar támadásoknak, több időt töltöttek a harmadunkban. A játékrész közepén erőre kapott a magyar nemzeti együttes. A harmad végén eljött a találkozó első kiállítása, Vokla Roland kapta, a hátrányt kivédekeztük.

A második felvonás elején Sarciát küldték ki a játékvezetők, de másodpercekkel később egy lengyelt is kiküldtek. A 4 a 4 elleni játék kedvezett nekünk, Nagy Gergő passzát a szemből érkező Bodó lőtte be (1-1). Nagy mellett Bukor Rajmund jegyzett még asszisztot. Nem sokra rá Hetényinek kellett egy bravúrt bemutatnia botos kesztyűvel. Az egyenlítésünk után a hazaiak játszottak jobban, Sean Simpson csapatának főleg a védekezésre kellett koncentrálnia. A 34. percben egy lendületes akció során szabálytalankodtak Nagy Gergővel, az első emberelőnyben nyomtunk, de nem tudtunk betalálni, aztán a kiegészülés után a büntetőpadról visszatérő Adam Kapica került ziccerbe, Hetényi védett. A játékrész végén Mateusz Bryk lövésénél hárított nagyot a magyar kapus.

Másfél perc telt el a záró felvonásból, amikor Terbócs István passzából Nagy Krisztián vezetéshez juttatta Magyarországot (1-2). A gólszerző 2 perccel később kisbüntetést kapott, amit bár kivédekeztünk, a kiegészülés után is maradt a nagy lengyel fölény, Hetényinek többször is komoly bravúrt kellett bemutatnia. Az 52. percben Nagy Gergőt látták szabálytalannak, a hátrányt hősiesen kibekkeltük. Hiába, 16-osunk a visszatérése közben leütközött egy lengyelt, amiért 5 perc+végleges fegyelmi büntetést kapott. Az így hátralévő 6 percből 5-öt 4 az 5-re kellett játszanunk. Lengyelország egyre agresszívebben dolgozott a kapunk előtt, Hetényi egy kisebb sérülést is összeszedett, ezért időt is kellett kérnünk. A nagy nyomás alatt korongot szereztünk, pont akkor, amikor Murray leindult, ezt Nagy Krisztián észrevette és betalált az éppen üres kapuba (1-3). Kétgólos előnyünknél már elszabadultak az indulatok a kapu előtt, 2-2 játékos a büntetőpadon pihenhetett. Az utolsó percben Varga Arnoldot durván palánkra lökték, ez két percet ért a játékvezetőknél.

A magyar válogatott összeállítása: Hetényi (Arany) ? Varga, Garát, Kiss R., Vokla, Sarcia, Dóczi, Bukor ? Benk, Nagy G., Bodó ? Sági, Nagy K. Terbócs ? Szigeti, Kreisz, Tóth R. ? Szabad, Majoross, Vincze, Dézsi.