A CSZKA 7-et lőtt a Szocsinak

A 2019-es bajnok a gólerős játéka mellett hibátlan védekezést is produkált, Lars Johansson shutouttal zárt.

Pénteken Dinamo Minszk begyűjtötte a 2 pontot Habarovszkban. A fehéroroszok egy korai gólváltást követően az 50. percben megszerezték a vezetést Shane Prince révén, majd ezt követően nem tudott egyenlíteni az Amur.

Az Avangard a kétgólos Reid Boucher vezetésével nyert Novoszibirszkben. A hazaiak hiába kerültek előnybe, a harmadik harmadban négyszer is betaláltak az omszkiak.

Szombaton a Dinamo Moszkva a Szalavat Julajevvel csapott össze. A fővárosiak hiába vezettek 2-0-ra, a baskírok a légiósaik találataival fordítottak. A Dinamo kiharcolta a hosszabbítást, de ez csak 1 pontot ért, ugyanis Nyikita Szosnyikov a túlórában belőtte az ufaiak győztes gólját. Philip Larsen 1+2 ponttal emelkedett ki a vendégek külföldi játékosai közül, míg Juha Metsola 36 védéssel járult hozzá a sikerhez.

Az Ak Barsz 5 perccel a vége előtt döntötte el a tatár rangadót. A találkozón mindkét csapat vezetett, aztán a végjátékban Viktor Tyihonov belőtte a kazanyiak győztes találatát.

A Traktor legyőzte a Kunlunt. A cseljabinszkiek már 3-0-ra is vezettek, aztán a végjátékban felzárkóztak 1 gólra a kínaiak, viszont a vendégek egy üres kapus góllal beállították az 5-3-as végeredményt.

A SZKA kapott gól nélkül nyert a Szeversztal csarnokában. A szentpéterváriaknál Magnus Hellberg 39 védéssel jutott shutoutig, míg Andrej Kuzmenko 1+1 ponttal csapata mindkét góljából kivette a részét.

A Szpartak 7-szer is betalált a Vityaz otthonában. A vendégek az első harmad után 4-1-re vezettek, végül négygólos sikernek örülhettek. Oleg Znarok csapatában Anatolij Nyikoncev és Lukas Radil 2-2 találatot szerzett.

A CSZKA nem kímélte a Szocsit. A fővárosiak 7-szer is betaláltak, miközben Lars Johansson mind a 16 vendég próbálkozást védte. A ligaelső csapat előnye 3 pont maradt az Ak Barsszal szemben.

A Dinamo Riga Sztanyiszlav Galimov vezetésével pontot szerzett az Avtomobiliszt ellen. A lettek kapusa 39-szer védett a rendes játékidőben, ami túlórát és 1 pontot ért a csapatának. A Dinamo Riga 6 lejátszott mérkőzést követően örülhettek újra pontszerzésnek.