Kék vonalas bombával szépítettek a lányok

   

A magyar női válogatott és a MAC U16 mérkőzésének gól- és büntetőlövés-összefoglalója.

A női válogatott programja (Vasas Jégcentrum):

November 5., csütörtök, 16:30: Magyarország női válogatottja–Magyarország U16 2-6
November 6., péntek, 16:30: Magyarország női válogatottja–Vasas U16 5-3
November 7., szombat, 13:10: Magyarország női válogatottja–MAC U16 3-4 b.

A magyar válogatott aktuális kerete:

Név Szül. idő Klub
Kapusok
Németh Anikó 1996.09.06 MAC Budapest
Szabó Fruzsina 2004.02.02 MAC Budapest
Tóth Zsófia 2003.08.01 KMH Budapest
Hátvédek
Grkovic Jelena 1997.08.30 KMH Budapest
Kiss-Simon Franciska 1995.11.07 KMH Budapest
Sarah Knee 1996.03.29 KMH Budapest
Mayer Fruzsina 2000.07.16 HTI Stars (CAN)
Németh Bernadett 1996.09.06 MAC Budapest
Odnoga Lotti 1999.01.19 DARTMOUTH College (USA)
Pártos Réka 1996.01.26 MAC Budapest
Tóth Enikő 1996.03.17 KMH Budapest
Csatárok
Dabasi Réka 1996.12.24 KMH Budapest
Gasparics Fanni 1994.11.20 MAC Budapest
Alexandra Gowie 1993.02.02 MAC Budapest
Horváth Imola 2002.08.02 MAC Budapest
Huszák Alexandra 1995.06.18 KMH Budapest
Jókai Szilágyi Zsófia 1992.09.25 Lulea HF (SWE)
Kiss Andrea 1996.12.04 MAC Budapest
Kreisz Emma 2003.09.02 Stanstead College (CAN)
Metzler Regina 2005.10.25 KMH Budapest
Pázmándi Zsófia 2002.12.16 MAC Budapest
Rónai Alexandra 1993.12.08 MAC Budapest
Somogyi Vivien 1995.04.12 KMH Budapest
Szamosfalvi Petra 2002.05.10 KMH Budapest
Szick Dorka 2000.12.14 KMH Budapest
Ungár Rebeka 1997.03.26 KMH Budapest

A női válogatott stábja:

Szövetségi kapitány : Lisa Haley
Edzők: Mika Väärälä, Kis András
Kapusedző : Budai Krisztián
Erőnléti edző : Ács Ferenc
Felszerelés-menedzser: Tornyi Gábor
Rehabilitációs edző : Dénes Veronika
Sportmasszőr: Mondl Viktória
Csapatvezető: Jasó Judit
Csapatorvos: Dr. Széplaki Attila
Sportpszichológus: Nagy István/Soós Judit
Sajtó: Kaposi Dávid

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 12., kedd
EL 18:00 MACBRA 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 3-2 HVÉGE
január 13., szerda
EL 18:00 DABSCC 1-9VÉGE
január 14., csütörtök
EL 18:00 UTEGYE 4-1VÉGE
EL 18:40 VASBRA 2-5VÉGE
január 15., péntek
EL 14:30 MACSCC 4-5 HVÉGE
EXL 18:00 MISSBA 2-0VÉGE
ICEHL 19:15 AVSDEC 0-3VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 20:00 DEBTIT 1-3VÉGE
január 16., szombat
EL 14:10 MACSCC 2-5VÉGE
    • M4 SPORT+
EL 18:00 FTCBRA 8-3VÉGE
január 17., vasárnap
EXL 17:00 BBYMIS 
ICEHL 17:30 AVSHCI 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBGYE 
január 18., hétfő
EL 17:30 MACVAS 
EL 18:30 TITBRA 
január 19., kedd
EL 18:00 DABGYE 
EXL 18:00 MISZVO 
EL 18:30 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
január 20., szerda
EL 18:30 FTCVAS 
Partnerünk
Archívum