2 meccs, 15 gól, ebből 5-öt a magyarok lőttek

 

Megmutatjuk a juniorválogatott ausztriai mérkőzéseinek összefoglalóit.

Az U20-as válogatott programja (Tüskecsarnok, St. Pölten/Ausztria):

November 3., szerda, 9:00-10:35, 16:00-17:45: edzések a Tüskecsarnokban
November 5., csütörtök, 17 óra: Ausztria–Magyarország 4-2
November 6., péntek, 13 óra: Magyarország–Ausztria 6-3

Név Szül. év Klub
Kapusok
Antek Tamás 2003 Debreceni HK
Monostori Tamás 2002 UTE
Hátvédek
Csollák Márkó 2002 MAC
Dobmayer Dominik 2002 Ifj. Ocskay Gábor JA
Farkas Botond 2001 Vasas SC
Gáspár Levente 2001 FTC-Telekom
Horváth András 2001 UTE
Kóger Balázs 2002 Ifj. Ocskay Gábor JA
Mayer Martin 2002 MAC
Ortenszky Tamás 2002 Biel (SUI)
Csatárok
Banga Nándor 2002 UTE
Csiszer Ádám 2002 Ifj. Ocskay Gábor JA
Gál Zsombor 2002 Vasas
Galajda Zsombor 2002 DVTK Jegesmedvék
Kozma Ferenc 2001 DEAC
Lövei Dávid 2001 DVTK Jegesmedvék
Mattyasovszky Gergely 2002 DVTK Jegesmedvék
Molnár Bálint 2002 MAC
Németh Kristóf 2002 Ifj. Ocskay Gábor JA
Rétfalvi Kristóf 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Rózsahegyi András 2001 HC Zubr Přerov (CZE)
Strenk Olivér 2002 MAC

Az U20-as válogatott stábja:

Szövetségi edző: Horváth András
Edzők: Ladányi Balázs, Arany Máté
Kapusedző: Székely Csaba
Sportpszichológus: Németh Gergő
Erőnléti edző: Ács Ferenc
Média: Dobos Sándor
Fizioterapeuta: Berkes Brigitta
Felszerelés-menedzser: Speier Kálmán
Csapatvezető: Végh Boldizsár

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 12., kedd
EL 18:00 MACBRA 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 3-2 HVÉGE
január 13., szerda
EL 18:00 DABSCC 1-9VÉGE
január 14., csütörtök
EL 18:00 UTEGYE 4-1VÉGE
EL 18:40 VASBRA 2-5VÉGE
január 15., péntek
EL 14:30 MACSCC 4-5 HVÉGE
EXL 18:00 MISSBA 2-0VÉGE
ICEHL 19:15 AVSDEC 0-3VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 20:00 DEBTIT 1-3VÉGE
január 16., szombat
EL 14:10 MACSCC 2-5VÉGE
    • M4 SPORT+
EL 18:00 FTCBRA 8-3VÉGE
január 17., vasárnap
EXL 17:00 BBYMIS 
ICEHL 17:30 AVSHCI 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBGYE 
január 18., hétfő
EL 17:30 MACVAS 
EL 18:30 TITBRA 
január 19., kedd
EL 18:00 DABGYE 
EXL 18:00 MISZVO 
EL 18:30 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
január 20., szerda
EL 18:30 FTCVAS 
Partnerünk
Archívum