Mégis rendeztek 2 mérkőzést az ICEHL-ben

A Linz előbb bravúros győzelmet aratott Salzburgban, majd kikapott Pozsonyban. A keddi játéknapot viszont törölték.

Csütörtökön a Hydro Fehérvár AV19 hírére hivatkozva azt írtuk: minden hét végi meccset töröltek az ICEHL-ben. Ez végül nem így történt, a Linz előbb a Salzburggal, aztán a Bratislava Capitalsszal is játszott idegenben. A pénteki találkozó hosszabbításban dőlt el, a rendes játékidő 2-2 találata után Dragan Umicevic belőtte a linziek 3-2-es sikerét jelentő gólt. Szombaton Pozsonyban játszott a Linz, ahol a házigazda Bratislava Capitals a meccs felénél 3-0-ra vezetett, amivel megalapozta sorozatban harmadik győzelmét. A szlovákok végül 4-3-ra győztek, pontszámban beérték és meg is előzték a linzieket. A vasárnapra tervezett Salzburg?Bratislava Capitals találkozót már nem játszották le. Az ICEHL küzdelmei a tervek szerint kedden folytatódtak volna a Bratislava Capitals?Villach és a Bolzano?Salzburg mérkőzésekkel, ám a liga időközben törölte a játéknapot.