Magyarország U20?Vasas HC 4-2

A juniorválogatott a közönség előtt megrendezett találkozó után zárt kapuk mögött, rendes játékidőben győzte le Ladányi Balázs klubcsapatát.

A zárt kapus mérkőzésen a magyar U20-as válogatott kapujában ezúttal Horváth Dominik kapott lehetőséget, a szerdán bevetett Orosz Gergely padozott; míg a Vasasnál a junioroktól kölcsönkapott Halász Béni védett, akinek az első találkozón a vasak között álló Tóth volt a váltótársa. A felek a játék tempóját illetően onnan folytatták, ahol egy nappal korábban abbahagyták. Miután mindkét együttes kihagyott 1-1 emberelőnyt, az U20-asok megszerezték a vezetést: a Vasas nem tudott felszabadítani, Rózsahegyi András bent tartotta a korongot a harmadban, amivel Schlekmann Márk megindult, és egy szép csel után ellőtte a korongot a botos kesztyű fölé. A 15. percben 18 másodperc alatt két gól is esett. Előbb Turbucz Martin egyenlített egy Vasas-kontra végén, aztán Lövei Dávid centerezését Schlekmann lőtte be laposan a kapuba. Az angyalföldiek éltek a második emberelőnyükkel, Nagy Márk kék vonalas góllal egalizált. A második harmadra későn ért ki a Vasas, ezért kisbüntetéssel kezdett. Ezt 27 másodperc alatt gólra váltotta a válogatott, a korongjáratás végén Németh Kristóf talált be. A középső felvonás folytatása a kapusokról szólt, Horváth és Halász is több ziccert védett. A harmadik játékrészben háromszor is emberelőnyben játszhatott a Vasas, a végjátékban a kapust is lehozta, de nem tudta kiharcolni a hosszabbítást. Az utolsó percben Rózsahegyi András üres kapus góllal beállította a 4-2-es végeredményt.