Remek gólokkal verte Magyarország a briteket

 

Előkerült a magyar–brit mérkőzés felvétele, így végre meg tudjuk mutatni a gólokat és az ünneplést is.

A 2022-es olimpiai selejtezőtornák csoportjai:

Első forduló (2019 november):

N csoport (Kockelscheuer): Luxemburg, Arab Emírségek, Bosznia-Hercegovina, Kirgizisztán
O csoport (Szanya): Tajvan, Hongkong, Kuvait, Thaiföld

Második forduló (2019 december):

K csoport (Brassó): Románia, Izland, Izrael, Kirgizisztán
L csoport (Barcelona): Hollandia, Spanyolország, Mexikó, Tajvan
M csoport (Sisak): Horvátország, Szerbia, Bulgária, Törökország

Harmadik forduló (2020 február):

G csoport (Jesenice): Szlovénia, Japán, Litvánia, Horvátország
H csoport (Nur-Szultan): Kazahsztán, Lengyelország, Ukrajna, Hollandia
J csoport (Nottingham): Nagy-Britannia, Magyarország, Észtország, Románia

Negyedik forduló (2020 augusztus):

D csoport (szlovákiai helyszínen): Szlovákia, Fehéroroszország, Ausztria, Lengyelország
E csoport (Riga): Lettország, Franciaország, Olaszország, Magyarország
F csoport (norvégiai helyszínen): Norvégia, Dánia, Dél-Korea, Szlovénia

Az nottinghami olimpiai előselejtező torna eredményei:

február 6., csütörtök:
Magyarország–Észtország 4-1
Nagy Britannia–Románia 4-3

február 8., szombat:
Magyarország–Románia 3-2
Nagy Britannia–Észtország 7-1

február 9., vasárnap:
Románia–Észtország 7-3
Nagy Britannia–Magyarország 1-4

A magyar válogatott kerete a nottinghami selejtezőre:

Név Szül. év Klub
Kapusok
Arany Gergely 1996 FTC-Telekom
Kornakker Dániel 1996 Hydro Fehérvár AV19
Rajna Miklós 1991 DVTK Jegesmedvék
Hátvédek
Garát Zsombor 1997 MAC Újbuda
Kiss Dániel 1991 DVTK Jegesmedvék
Scott Macaulay 1990 MAC Újbuda
Pozsgai Tamás 1988 MAC Újbuda
Stipsicz Bence 1997 Hydro Fehérvár AV19
Szabó Bence 1998 Hydro Fehérvár AV19
Szirányi Bence 1988 DVTK Jegesmedvék
Csatárok
Benk András 1987 UTE
Karol Csányi 1992 HK Nitra (SVK)
Erdély Csanád 1996 Hydro Fehérvár AV19
Galanisz Nikandrosz 1988 DVTK Jegesmedvék
Hári János 1992 Red Bull Salzburg (AUT)
Kóger Dániel 1989 Hydro Fehérvár AV19
Nagy Gergő 1989 FTC-Telekom
Papp Kristóf 2001 Des Moines Buccaneers (USA)
Andrew Sarauer 1984 Hydro Fehérvár AV19
Sofron István 1988 MAC Újbuda
Szita Donát 1998 Hydro Fehérvár AV19
Terbócs István 1996 MAC Újbuda
Tóth Richárd 1995 FTC-Telekom

A magyar válogatott stábja:

Szövetségi kapitány: Jarmo Tolvanen
Edzők: Majoross Gergely, Fodor Szabolcs
Kapusedző: Farkas Tamás
Videoedző: Szilassy Zoltán
Csapatorvos: Dr. Rybaltovszki Henrik
Fizioterapeuták: Bors Attila, Antal Dénes
Felszerelésmenedzser: Nagy József
Csapatvezetők: Szilágyi Levente, Imre Lajos

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 24., hétfő
EL 17:30 BRAGYE 3-2VÉGE
EL 18:00 DEBSCC 1-0VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 FTCTIT 1-2 HVÉGE
U18 19:00 MISUTE 5-4 BVÉGE
február 25., kedd
U21 15:30 DABMIS 3-6VÉGE
EL 17:30 BRAGYE 2-3 HVÉGE
EL 18:00 FTCTIT 8-1VÉGE
EXL 18:00 DTVMAC 2-5VÉGE
EXL 18:30 NZÁMIS 3-4VÉGE
február 26., szerda
NŐI 15:30 KMHMAC 6-3VÉGE
U18 16:40 VASPHC 3-1VÉGE
EL 18:00 UTEDAB 5-0VÉGE
U21 18:10 AVSMAC 3-8VÉGE
U21 18:40 KMHFTC 6-4VÉGE
U21 18:40 VASDHK 0-3VÉGE
U21 19:00 MISETO 3-4VÉGE
február 27., csütörtök
KHL 15:00 TRKMMG 
    • SPORT 2
EL 17:30 SCCDEB 3-1VÉGE
EL 18:00 UTEDAB 5-2VÉGE
EBEL 19:15 AVSZNO 4-0VÉGE
február 28., péntek
EL 17:30 GYEBRA 
EL 17:30 SCCDEB 
EL 18:30 TITFTC 
EXL 18:30 MISDUM 
    • DIGI SPORT 2
EXL 19:00 MACNZÁ 
február 29., szombat
EBEL 17:30 EHLAVS 
EL 17:30 GYEBRA 
EL 17:30 TITFTC 
március 1., vasárnap
U21   FTCPHC 
U21 12:30 MACDHK 
U21 15:10 VASAVS 
EXL 17:30 DUMMAC 
EXL 18:00 NITMIS 
U21 18:00 ETOUTE 
Partnerünk