Még nagyobb tempót tudtunk korcsolyázni

 

A női U18-as válogatott japánok elleni vb-mérkőzéséről Bedő Botond vezetőedző mellett Seregély Míra nyilatkozott. Mutatjuk a gólokat is.

A női U18-as válogatott divízió 1/A csoportos világbajnoki mérkőzései:

2020. január 3., péntek, 20:00: Magyarország–Dánia 2-1 b.
2020. január 4., szombat, 16:30: Magyarország–Franciaország 4-1
2020. január 6., hétfő, 20:00: Magyarország–Németország 1-2 b.
2020. január 7., kedd, 16:30: Magyarország–Japán 1-2
2020. január 9., csütörtök, 14:30: Magyarország–Olaszország

Név Szül. idő Klub
Kapusok
Révész Zsuzsa 2005.08.17 Debreceni Hoki Klub
Szabó Fruzsina 2004.02.02 MAC Budapest
Tóth Zsófia 2003.08.01 KMH Budapest
Hátvédek
Faggyas Lilla 2002.02.25 Győri NEMAK ETO HC
Fecske Maja Ágnes 2002.08.07 MAC Budapest
Gengeliczky Dorottya 2004.03.15 Győri NEMAK ETO HC
Kreisz Emma 2003.09.02 MAC Budapest
Lázár Csenge 2002.12.31 MAC Budapest
Márton Adél 2004.07.26 UTE
Véghelyi Dóra 2005.10.17 MAC Budapest
Csatárok
Horváth Imola 2002.08.02 MAC Budapest
Ivády Nina 2004.04.13 Óbuda HA
Józsa Orsolya 2003.06.24 MAC Budapest
Losonci Zsófia 2002.06.02 MAC Budapest
Metzler Regina 2005.10.25 Vasas SC
Papacsek Réka 2003.07.02 Ferencvárosi TC
Pázmándi Zsófia 2002.12.16 MAC Budapest
Seregély Míra 2003.04.27 MAC Budapest
Strobl Lara Katalin 2003.05.11 Vasas SC
Szamosfalvi Petra 2002.05.10 KMH Budapest
Szelényi Nina 2004.11.26 MAC Budapest

A női U18-as válogatott stábja:

Szövetségi edző: Bedő Botond
Edző: Fodor Zoltán
Kapusedző: Budai Krisztián
Videoedző: Kis András
Erőnléti edző: Kozák Attila
Rehabilitációs edző: Gallyas Gabriella
Csapatvezető: Jasó Judit
Felszerelésmenedzser: Medgyes László
Csapatorvos: Dr. Simon Ádám Kornél/Dr. Széplaki Attila

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 24., hétfő
EL 17:30 BRAGYE 3-2VÉGE
EL 18:00 DEBSCC 1-0VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 FTCTIT 1-2 HVÉGE
U18 19:00 MISUTE 5-4 BVÉGE
február 25., kedd
U21 15:30 DABMIS 3-6VÉGE
EL 17:30 BRAGYE 2-3 HVÉGE
EL 18:00 FTCTIT 8-1VÉGE
EXL 18:00 DTVMAC 2-5VÉGE
EXL 18:30 NZÁMIS 3-4VÉGE
február 26., szerda
NŐI 15:30 KMHMAC 6-3VÉGE
U18 16:40 VASPHC 3-1VÉGE
EL 18:00 UTEDAB 5-0VÉGE
U21 18:10 AVSMAC 3-8VÉGE
U21 18:40 KMHFTC 6-4VÉGE
U21 18:40 VASDHK 0-3VÉGE
U21 19:00 MISETO 3-4VÉGE
február 27., csütörtök
KHL 15:00 TRKMMG 
    • SPORT 2
EL 17:30 SCCDEB 3-1VÉGE
EL 18:00 UTEDAB 5-2VÉGE
EBEL 19:15 AVSZNO 4-0VÉGE
február 28., péntek
EL 17:30 GYEBRA 5-2VÉGE
EL 17:30 SCCDEB 3-2 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 5-6VÉGE
EXL 18:30 MISDUM 2-1 BVÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 19:00 MACNZÁ 1-3VÉGE
február 29., szombat
EBEL 17:30 EHLAVS 
EL 17:30 GYEBRA 
EL 17:30 TITFTC 
március 1., vasárnap
U21   FTCPHC 
U21 12:30 MACDHK 
U21 15:10 VASAVS 
EXL 17:30 DUMMAC 
EXL 18:00 NITMIS 
U21 18:00 ETOUTE 
Partnerünk