Magyarország U17–Magyarország U16 0-5

 

A másodéves serdülők kapott gól nélkül verték az elsőéves ifistákat a két csapat háromfelvonásos edzőmeccseinek első találkozóján.

Az első harmadban az U16-osok háromszor is emberelőnyben játszhattak, ezek közül egyet ki is használtak Szabó Rácz Maxim révén. A meccs felénél kapust cseréltek a serdülők, Hegedüs Levente helyére Straubinger Zoltán érkezett. A középső játékrész második felében beindult az előnyben lévő együttes: sorrendben Kárpáti Zalán, Simon Levente és Weidemann Márk talált be az ifistáknak. A záró húsz percre az U17-esek hálóőrt váltottak, Chmelik Levente helyére Praták Dávid jött. Az 54. percben újabb emberelőnyt használtak ki az U16-osok, Simon Levente meglőtte önmaga 2., csapata 5. gólját.

Magyarország U16-os együttese 5-0-ra nyert, a két válogatott szerdán 18 órától újra összecsap.

Az U17-esek és az U16-osok egymás elleni mérkőzései (Debrecen):

2019. december 10., kedd, 18:00: Magyarország U17–Magyarország U16 0-5
2019. december 11., szerda, 18:00: Magyarország U16–Magyarország U17
2019. december 12., kedd, 13:45: Magyarország U17–Magyarország U16

Az U17-es válogatott 2019 decemberi kerete:

# Név Szül. év Klub
Kapusok
1 Chmelik Levente 2003 MAC
20 Praták Dávid 2003 DVTK
Hátvédek
2 Balázsi Márton Péter 2003 UTE
3 Farkas Bence 2003 Ifj. Ocskay Gábor JA
4 Fülöp Bence 2003 MAC
5 Modok Balázs 2003 Pesterzsébeti HC
6 Molnár Márk 2003 DVTK Jegesmedvék
7 Szabó Bálint 2003 Ifj. Ocskay Gábor JA
8 Taskó Norbert 2003 UTE
Csatárok
9 Antal Norbert Bendegúz 2003 Pesterzsébeti HC
10 Ádám Zsolt 2003 MAC
11 Auer Olivér 2003 UTE
12 Cseh István 2003 UTE
13 Diószegi Szabó Bence 2003 Debreceni HK
14 Fodor Balázs 2003 Ifj. Ocskay Gábor JA
15 Illés Márton 2003 DVTK Jegesmedvék
16 Jábor Bendegúz 2003 Ifj. Ocskay Gábor JA
17 Jakab Zoltán 2003 UTE
18 Morvay Bálint 2003 MAC
21 Simon Péter 2003 UTE
22 Szabó Dávid 2003 Ifj. Ocskay Gábor JA

Az U17-es válogatott stábja:

Szövetségi edző: Gröschl Tamás
Edző: Strenk Hunor
Kapusedző: Hajek Márk
Sportpszichológusok: Soós Judit, Pankár Tibor
Fizioterapeuta: Ágoston Olivér
Felszerelésmenedzser: Mészáros László

 

A magyar U16-os válogatott 2019 decemberi kerete:

Név Klub
Kapusok
Balázs Olivér Vasas
Csibi Dávid Ifj. Ocskay Gábor JA
Hegedűs Levente DVTK Jegesmedvék
Straubinger Zoltán MAC
Hátvédek
Bajkó Botond Ifj. Ocskay Gábor JA
Deák Márton Ifj. Ocskay Gábor JA
Farkas Olivér DVTK Jegesmedvék
Hercsel Bálint EA Steiermark (AUT)
Prókai Mátyás Slavia Praha (CZE)
Ritecz Richárd UTE
Szabó Péter Ifj. Ocskay Gábor JA
Szalay Boldizsár DVTK Jegesmedvék
Csatárok
Alapi Márton Ifj. Ocskay Gábor JA
Antal Barnabás UTE
Dézsi Barnabás Ifj. Ocskay Gábor JA
Dobos Mihály Bendegúz Pesterzsébeti HC
Ivády Milán Óbuda HA
Kárpáti Zalán MAC
Kiss Ádám Ifj. Ocskay Gábor JA
Kocsis Botond DVTK Jegesmedvék
Lambert Levente Óbuda HA
Nádasy Márton Óbuda HA
Simon Levente UTE
Szabó-Rácz Maxim KMH
Weidemann Márk MAC

Az U16-os válogatott stábja:

Szövetségi edző: Mayer Péter
Edzők: Revák Zoltán, Mihály Jenő
Kapusedző: Balázs Csongor
Felszerelésmenedzser: Balázsi László
Fizioterapeuta: Orosz Dávid
Csapatvezető: Kramer Ádám

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 24., péntek
ELF 17:30 SCCFTC 2-5VÉGE
EXL 18:30 NZÁMIS 10-2VÉGE
EXL 19:00 MACLMI 4-2VÉGE
EBEL 19:15 AVSRBS 0-3VÉGE
    • DIGI SPORT 2
január 25., szombat
ELA 17:30 TITVAS 2-1 HVÉGE
ELA 18:30 UTEGYE 3-4 BVÉGE
U18 19:10 MISUTE 4-2VÉGE
U18 19:30 ÓHAKMH 3-7VÉGE
január 26., vasárnap
U21 13:40 AVSDHK 6-2VÉGE
EXL 17:00 SBAMIS 2-1VÉGE
EXL 17:00 ZVOMAC 8-6VÉGE
U21 18:05 MISMAC 2-3 HVÉGE
U21 18:10 DABUTE 0-11VÉGE
ELF 18:30 DEBDAB 3-2VÉGE
U21 18:40 PHCKMH 3-0VÉGE
U21 19:00 ETOVAS 3-1VÉGE
január 27., hétfő
ELF 18:00 FTCSCC 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
ELA 18:30 TITUTE 6-5VÉGE
U21 19:20 FTCUTE 2-5VÉGE
január 28., kedd
U21 13:40 AVSMIS 
ELA 18:00 HKBVAS 
ELF 18:00 DABSCC 
január 29., szerda
EXL 18:30 MISDTR 
U18 18:40 MACUTE 
EXL 19:00 MACDTV 
U18 19:00 AVSMIS 
január 30., csütörtök
U18 13:40 PHCDHK 
ELF 18:00 DABBRA 
ELF 18:30 DEBSCC 
U18 18:40 KMHSZG 
január 31., péntek
U21 14:40 PHCUTE 
EXL 17:00 LMIMIS 
ELA 17:30 GYETIT 
ELA 18:00 UTEHKB 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EXL 19:00 MACDUM 
Partnerünk