Csütörtökön Pesterzsébeten játszanak az U20-asok

   

Vas Márton csapata csütörtökön lejátssza a kijevi világbajnokságot megelőző utolsó előtti felkészülési mérkőzését Dél-Korea U25-ös csapata ellen.

Magyarország U20-as válogatottja kedden megkezdte a felkészülést a december 12. és 18. között Kijevben zajló divízió 1/B-s világbajnokságra. Csütörtökön a Pesterzsébet Jégcsarnokban Dél-Korea U25-ös együttesével találkoznak a magyar juniorok. A stáb megnevezte azt a 2 kapust, 7 hátvédet és 13 csatárt, akik bizonyítási lehetőséget kapnak. A csapatban nyolc légiós lesz: a védők közül Jarács Roland játszik Svédországban, a csatároknál Keresztes Levente, Mesterházy Bálint, Mihalik András és Vértes Nátán Észak-Amerikában edződik, míg Révész Marcell Svájcban, Péter Donát Németországban, Sárdi Máté pedig Szlovákiában jégkorongozik.

A csütörtöki mérkőzés 19 órakor kezdődik, a belépés ingyenes.

hunu20

fotó: Szűcs Attila/MJSZ

Magyarország U20-as válogatottjának felkészülési mérkőzései:

2019. december 5., csütörtök, 19:00: Magyarország–Dél-Korea U25 (Pesterzsébet Jégcsarnok)
2019. december 8., vasárnap, 18:00: Magyarország–Dél-Korea U25 (Vasas Jégcentrum)

A kijevi divízió 1/B csoportos U20-as világbajnokság mérkőzései:

2019. december 12., csütörtök, 12:00: Olaszország–Lengyelország
2019. december 12., csütörtök, 15:30: Észtország–Franciaország
2019. december 12., csütörtök, 19:00: Magyarország–Ukrajna

2019. december 14., szombat, 12:00: Magyarország–Észtország
2019. december 14., szombat, 15:30: Franciaország–Olaszország
2019. december 14., szombat, 19:00: Lengyelország–Ukrajna

2019. december 15., vasárnap, 12:00: Észtország–Olaszország
2019. december 15., vasárnap, 15:30: Magyarország–Lengyelország
2019. december 15., vasárnap, 19:00: Franciaország–Ukrajna

2019. december 17., kedd, 12:00: Magyarország–Franciaország
2019. december 17., kedd, 15:30: Lengyelország–Észtország
2019. december 17., kedd, 19:00: Olaszország–Ukrajna

2019. december 18., szerda, 12:00: Franciaország–Lengyelország
2019. december 18., szerda, 15:30: Magyarország–Olaszország
2019. december 18., szerda, 19:00: Ukrajna–Észtország

Az U20-as válogatott csütörtöki összeállítása:

# Név Szül. év Klub
Kapusok
25 Gönczi Lajos 2000 DEAC
1 Horváth Dominik 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Hátvédek
9 Csollák Márkó 2002 MAC
6 Dóczi Zsombor 2001 MAC
3 Farkas Botond 2001 Vasas
2 Horváth Milán 2001 Fehérvári Titánok
5 Jarács Roland 2001 Sollentuna (SWE)
8 Pokornyi Dávid 2000 UTE
7 Seregély Máté 2000 MAC
Csatárok
10 Ambrus Gergő 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
11 Dézsi Bence 2000 Fehérvári Titánok
22 Farkas Márton 2000 DVTK Jegesmedvék
13 Keresztes Levente 2002 Twin City Thunder (USA)
4 Mesterházy Bálint 2001 South Shore Kings (USA)
23 Mihalik András 2003 Toronto Titans (CAN)
12 Németh Kristóf 2002 Ifj. Ocskay Gábor JA
15 Páterka Bence 2000 Vasas
17 Rétfalvi Kristóf 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
16 Révész Marcell 2000 Zürich Lions (SUI)
18 Péter Donát 2000 Augsburg (GER)
21 Sárdi Máté 2001 Dukla Trencin (SVK)
24 Vértes Nátán 2000 Aberdeen Wings (USA)

Az U20-as válogatott stábja:

Szövetségi edző: Vas Márton
Edzők: Horváth András, Kiss Dávid
Kapusedző: Székely Csaba
Csapatorvos: dr. Tarr Márton
Fizioterapeuta: Berkes Brigitta
Felszerelésmenedzser: Speier Kálmán
Csapatvezető: Végh Benedek

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 14., kedd
EL 17:30 GYEDEB 4-1VÉGE
EXL 19:00 MACNZÁ 3-4 HVÉGE
EBEL 19:15 AVSKAC 3-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
U21 20:00 KMHUTE 0-2VÉGE
január 15., szerda
U18 14:50 DHKPHC 2-0VÉGE
EL 18:00 DABBRA 7-5VÉGE
EL 18:00 FTCVAS 5-1VÉGE
U21 18:20 FTCDAB 6-4VÉGE
U18 19:00 ETOSZA 5-1VÉGE
január 16., csütörtök
U21 17:25 MISVAS 1-5VÉGE
EL 17:30 SCCDEB 4-3VÉGE
EL 18:30 TITBRA 3-2 HVÉGE
U18 18:40 VASUTE 2-5VÉGE
U18 19:00 ETOSZA 3-7VÉGE
január 17., péntek
EL 18:40 VASHKB 3-1VÉGE
január 18., szombat
U18 11:40 KMHDAB 7-2VÉGE
U18 13:00 SZGÓHA 5-4 BVÉGE
U18 13:25 FTCSZA 4-5VÉGE
MK 15:30 MISAVS 2-6VÉGE
    • M4 SPORT
MK 19:00 FTCMAC 1-0VÉGE
január 19., vasárnap
MK 12:00 MISMAC 4-7VÉGE
    • M4 SPORT
U21 12:20 DHKETO 6-2VÉGE
U21 13:40 VASMAC 3-4 HVÉGE
MK 15:30 AVSFTC 3-6VÉGE
    • M4 SPORT
U21 16:40 PHCDAB 1-3VÉGE
U18 17:00 FTCSZA 2-8VÉGE
január 20., hétfő
U21 19:15 UTEDAB 
január 21., kedd
ELF 17:30 SCCBRA 
ELF 18:00 DABDEB 
ELA 18:10 VASHKB 
EXL 18:30 MISDUM 
EXL 19:00 MACDTR 
U21 19:40 PHCKMH 
Partnerünk