Mozgalmas hét jön az U20-as vb előtt

Nyertek az esélyesek az U21-es bajnokságban. A vasasos Béres 1 meccsen 1 gól mellett 6 asszisztot adott.

U21-es bajnokság

Az elmúlt napokban a Győr két mérkőzést is játszott. Csütörtökön a Vasas otthonába látogatott a gárda, ahol nem termett neki túl sok babér, az angyalföldiek már az első harmadban 4-0-ra vezettek és végül 8-1-re nyertek. Béres Boldizsár egy gólja mellett hat gólpasszt osztott ki, Szalma Zsolt három góllal és egy gólpasszal zárt.

Szombaton a MAC Budapest otthonában az első harmad jobban sikerült a győrieknek, hiszen a szünetben csak egygólos hátrányban voltak. A második harmadban azonban átrobogott rajtuk a fővárosi alakulat, az utolsó játékrész előtt 7-0 állt a táblán. A harmadik harmad elején a vendégek is betaláltak, de végül 10-1-es vereséggel kellett hazamenniük. Kedves Tamás 1 góllal és 3 gólpasszal lett a mezőny legeredményesebbje.

Hétfőn a listavezető Ifj. Ocskay Gábor JA a DVTK Jegesmedvéket fogadta. Az első harmad hat gólt hozott, a szünetben a fehérváriak 4-2-re vezettek. A folytatásban a miskolciak nem tudtak közelebb jönni, sőt: csak a hazaiak találtak be, így 9-2-re nyertek. Németh Kristóf 1+3-mal lett a mezőny legeredményesebbje, Danyiil Jakimcsuk duplázott.

A B csoportban vasárnap a Dunaújvárosi Acélbikák látogattak az FTC-hez, és 5-1-es győzelmükkel hazavitték a három pontot.

Ez a hét mozgalmas lesz az U21-es bajnokságban, hiszen utána a korosztály legjobbjai már a divízió 1/B csoportos világbajnokságra készülnek.

Eredmények, menetrend.

U18-as bajnokság

Az U18-as bajnokság középszakaszának felsőházában szerdán játsszák a következő mérkőzést, a 6?10. helyért pedig csütörtökön. A 11?14. helyért szombaton a Dunaújvárosi Acélbikák 9-5-re nyertek a Szeged ellen, a KMH pedig 6-1-re verte az OHA-t.

U16-os bajnokság

Az U16-os bajnokság középszakaszának I. csoportjában kedden játsszák a következő mérkőzést.

U14-es bajnokság

Mozgalmas, ámde meglepetés nélküli szombatot zártak a csapatok az U14-es bajnokságban. A listavezető MAC Budapest 6-1-re nyert az FTC ellen. A második helyen álló Sportország 1-1-es első harmad után magabiztosan győzte le 7-2-re az Ifj. Ocskay Gábor JA-t, Birta Levente triplázott. A harmadik UTE 8-1-re múlta felül a Dunaújvárost, míg a mezőny második felében elhelyezkedő MAC B és a Vasas csatáját előbbi nyerte 6-3-ra.

Folytatás csütörtökön. Eredmények, menetrend.