A Szeversztal meglepte a CSZKA-t

 

A címvédő moszkvaiak hazai jégen szenvedtek váratlan hosszabbításos vereséget a 10 mérkőzés óta nyeretlen cserepoveciektől.

A Dinamo Moszkva közel járt ahhoz, hogy nagy verést osszon ki a Nyefytehimiknek, ám a tatárok a végjátékban kétgólosra csökkentették a különbséget. A fővárosiak már 6-1-re vezettek a harmadik harmad elején, ám az utolsó 3 percben 3-szor is betaláltak a hazaiak.

KHL, 2019. nov. 18., hétfő.
Barulin: 70,0% (Saricsenkov: 100%)
K
Bocsarov: 50,0% (Kuznyecov: 40,0%)
Pajgin, Murphy, White, Mitchell, Porjagyin
1
Hietanen, Cajkovsky, Sipacsov, Jaskin, Taraszov
Saripzjanov, Brincev, Kazionov, Kulikov, Hajrullin
2
Zajcev, Ljamin, Poligalov, Petersson, Indrasis
Szergejev, Atyusov, Hiszamutgyinov, Berglund, Enlund
3
Volkov, Mironov, Alekszejev, Igumnov, Brjukvin
Zaharcsuk, Sikszatdarov, Padakin, Sarifjanov, Grosev
4
Petunyin, Ogurcov, Moiszejev, Jefremov, Afinogenov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 06:56 DMO Poligalov Petersson Indrasis
0-2 09:25 DMO Jaskin Volkov Taraszov
1-2 16:38 NYH Sikszatdarov Kulikov
1-3 35:47 DMO PP Jaskin Hietanen Cajkovsky
1-4 36:43 DMO Alekszejev
1-5 38:03 DMO Poligalov Jaskin Sipacsov
1-6 42:12 DMO PP Hietanen Sipacsov
2-6 57:03 NYH Berglund Enlund
3-6 59:27 NYH Murphy Berglund
4-6 59:53 NYH Grosev Saripzjanov
36 Kapura lövések száma 24
18 Kiállításpercek 10

Az Avangard nyerte a Szalavat Julajev elleni rangadót. A két csapat között 5 pontra nőtt a különbség a tabellán, így az omszkiak előnye magabiztosabbá vált a Csernisov-divízió élén.

KHL, 2019. nov. 18., hétfő.
Bobkov: 96,6% (Kosztyin)
K
Metsola: 91,3% (Karejev)
Bondarjev, Pokka, Sirokov, Andrighetto, Szemjonov K.
1
Larsen, Szergejev, Omark, Burmisztrov, Hartikainen
Vojnov, Martinov, Klinkhammer, Beck, Sumakov
2
Liszovec, Koledov, Amirov, Manninen, Szosnyikov
Szpicenko, Scsokin, Gyedunov, Sztasz, Potapov
3
Panyin, Pasnyin, Zsarkov, Kagyejkin, Kugrisev
Makarov, Koseljov, Gracsov, Mizjurin
4
Szemjonov A., Muhamadullin, Szoloduhin, Majorov, Hohrjakov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 10:18 AVG Potapov Vojnov Sirokov
2-0 27:08 AVG Sirokov
2-1 37:20 SZJ Omark Panyin
3-1 39:58 AVG Beck Klinkhammer Koseljov
4-1 51:59 AVG PP Martinov Vojnov Andrighetto
46 Kapura lövések száma 29
2 Kiállításpercek 16

Komoly meglepetés született a CSZKA csarnokában. A Szeversztal Markovin révén megszerezte a vezetést a 26. percben, aztán a rendes játékidő végén Kaprizov kiharcolta a hosszabbítást. A túlórából a vendégek jöttek ki jobban, megint Markovin volt eredményes, aminek köszönhetően lezárták 10 mérkőzéses nyeretlenségi szériájukat.

KHL, 2019. nov. 18., hétfő.
Szorokin: 88,9% (Johansson)
K
Podjapolszkij: 97,2% (Hakimov)
Romanov, Nyesztyerov, Vey, Grigorenko, Kaprizov
1
Kinrade, Kudako, Liska, Monahov, Jakimov
Marcsenko, Kiszelevics, Popov, Salunov, Mamin
2
Baldajev, Hlisztov, Morozov, Chipchura, Kapusztyin
Dahlback, Robinson, Andronov, Karnauhov, Kalinyin
3
Habarov, Hohlov, Gracsov, Geraszkin, Trubacsov
Blazsijevszkij, Tolcsinszkij, Szorkin, Szvetlakov, Rtiscsev
4
Makejev, Bodrov, Markovin, Alekszejev, Kazakov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 25:16 SZE PP Markovin Liska Jakimov
1-1 54:44 CSZ Kaprizov Vey
1-2 61:39 SZE Markovin Geraszkin
36 Kapura lövések száma 18
6 Kiállításpercek 10
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 2., hétfő
EBJL 17:15 VASETO 5-4 HVÉGE
EL 18:00 FTCBRA 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U21 19:10 UTEPHC 7-0VÉGE
december 3., kedd
EXL 18:00 MISNIT 2-5VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 NZÁMAC 5-3VÉGE
U21 19:00 ETODHK 2-11VÉGE
EBEL 19:45 HCBAVS 3-0VÉGE
december 4., szerda
KHL 17:30 CSZDMO 
    • SPORT 2
EBJL 19:00 ETOVAS 3-12VÉGE
U21 19:40 KMHPHC 1-3VÉGE
december 5., csütörtök
KHL 15:00 SZJMMG 
    • SPORT 2
EBJL 18:30 MISMAC 
EL 18:30 DEBSCC INFO
UPV 19:00 H20K25 INFO
december 6., péntek
EBJL 14:00 ZNODHK 
EL 17:30 BRADAB 
EL 17:30 GYEHKB 
EXL 17:30 DUMMIS 
EL 18:00 FTCSCC 
EXL 18:00 DTRMAC 
december 7., szombat
EBJL 12:30 EHCVAS 
EBJL 12:45 ZNODHK 
EBJL 13:40 AVSMAC 
U18 13:40 AVSMAC 
U18 14:00 SZEDAB 
EBJL 17:15 KACMIS 
EL 17:30 BRAHKB 
EL 17:30 GYEDAB 
EBJL 17:50 VICUTE 
SVK3 18:00 SENPHC 
U18 19:50 ÓHAKMH 
december 8., vasárnap
EBJL 11:30 EHLDHK 
EXL 17:00 LMIMAC 
EBEL 17:30 AVSG99 
    • DIGI SPORT 2
EBJL 17:30 OKRETO 
EXL 17:30 MISNZÁ 
UPV 18:00 H20K25 
EL 18:30 DEBFTC 
EL 18:30 UTESCC 
U21 18:30 FTCPHC 
Partnerünk