Magyarország?Ausztria 1-2

A magyar ifjúságiak büntetőkkel alulmaradtak az osztrákokkal szemben, így az asiagói torna 2. helyén zártak.

Magyarország és Ausztria U18-as válogatottja gyakorlatilag döntőt vívott az asiagói tornagyőzelemért az utolsó napon. Az első harmad a pénteki mérkőzéshez hasonló tempójú, egyben kemény jégkorongot hozott, a játékvezetők engedték a kemény játékot. A második harmadban az osztrákok betaláltak a magyar kapuba, ám szabálytalanság miatt elvették a góljukat, így vezetés helyett kettős emberhátrányba kerültek. A kapu előtti határozottság hiánya miatt nem sikerült gólra váltani az emberelőnyeinket, pedig lehetőségünk bőven volt rá: az osztrákok 4 kisbüntetést is kaptak, valamint egy ötperces előny is kihasználatlanul maradt. A 43. percben Oskar Maier emberelőnyben betalált Antek Tamásnak, ám kevesebb mint 5 percig vezetett csak ellenfelünk: egy kivédekezett emberhátrányt követően Németh Kristóf egyenlített, szintén 5 a 4 elleni helyzetben. Az egyenlítést követően lendületben maradt csapatunk, ám csak kapuvasig jutottak. A végén kimaradt egy nagy osztrák helyzet, hosszabbításra került sor. A túlórában emberelőnybe kerültünk, nem éltünk a lehetőséggel. Büntetőkre került sor, ahol Tamási László és Csollák Márkó is eredményes volt, ám az osztrákoktól hármas is betaláltak az 5-5 rávezetés során.

Magyarország 2-1-re alulmaradt büntetőkkel, az asiagói torna második helyén zárt.