A Barisz győzött Ufában

 

A kazahok nyertek a Szalavat Julajev csarnokában, sikerükkel átvették a vezetést a Csernisov-divízióban.

A Kunlun két emberelőnyös góllal verte a Nyeftyehimiket. A kínai KHL-csapat a mérkőzés első 10 percében kétszer is betalált Barulinnal, amivel megalapozta a sikerét.

KHL, 2019. okt. 9., szerda.
Hrubec: 96,8% (Smith)
K
Barulin: 88,2% (Saricsenkov)
Chelios, Oszipov, Cracknell, Foo, Wong
1
Brincev, Murphy R., Avcin, Mitchell, Porjagyin
Bartley, Murphy T., Yip, Brulé, Miller
2
Zaharcsuk, Atyusov, White, Kulikov, Hajrullin
Sustr, Maione, DeFazio, Lockhart, Werek
3
Saripzjanov, Rjaszenszkij, Hiszamutgyinov, Kazionov, Hafizov
Palola, Kane, Hunt
4
Fazlejev, Szergejev, Grosev, Sikszatdarov, Sarifjanov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 02:19 KUN PP Miller
2-0 09:35 KUN PP Brulé Yip Miller
2-1 47:04 NYH Sikszatdarov Hafizov Hiszamutgyinov
17 Kapura lövések száma 31
12 Kiállításpercek 8

A Barisz nyerte a játéknap rangadóját a Szalavat Julajev otthonában. A kazahok az első harmadban Dietz révén megszerezték a vezetést, aztán a második felvonásban Manninen egyenlített. A győztes gólt Valk lőtte a 45. percben, aminek köszönhetően a Barisz vezeti a Csernisov-divíziót.

KHL, 2019. okt. 9., szerda.
Metsola: 90,5% (Karejev)
K
Pasquale: 97,4% (Karlsson)
Larsen, Panyin, Omark, Manninen, Hartikainen
1
Dietz, Makljukov, Knight, Sztarcsenko, Pakarinen
Liszovec, Koledov, Burmisztrov, Kugrisev, Baranov
2
Metalnyikov, Blacker, Valk, Mihajlisz, Tangradi
Szemjonov A., Garejev, Hohrjakov, Kagyejkin, Szosnyikov
3
Klescsenko, Salapov, Sevcsenko, Akolzin, Szagagyejev
Zsarkov, Gimatov, Kartajev, Pusztozjorov
4
Danyijar, Zsajlauov, Petuhov, Sesztakov, Muszorov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 11:42 BAA Dietz Mihajlisz Tangradi
1-1 34:49 SZJ Manninen Omark
1-2 44:18 BAA PP Valk Dietz Mihajlisz
38 Kapura lövések száma 21
6 Kiállításpercek 4

A Dinamo Moszkva hiába egyenlített kétgólos hátrányból, a Traktor egy 58. percben lőtt góllal otthon tartotta a 2 pontot. A cseljabinszkiak legjobbja a 2 találatot szerző Koszov volt.

KHL, 2019. okt. 9., szerda.
Gyemcsenko: 95,1% (Fedotov)
K
Bocsarov: 91,2% (Jerjomenko)
Virtanen, Menysikov, Thomas, Sedlák, Hyka
1
Hietanen, Cajkovsky, Sipacsov, Jaskin, Petersson
Tyerescsenko, Kalinyin, Popov, Calof, Krucsinyin
2
Ljamin, Zajcev, Poligalov, Indrasis, Brjukvin
Borodkin, Karpuhin, Sarov, Solohov, Konykov
3
Volkov, Mironov, Jefremov, Petunyin, Kuljomin
Tridcsikov, Jaszinszkij, Grisakov, Karlin, Koszov
4
Ogurcov, Kruglov, Igumnov, Afinogenov, Mihajlov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 31:09 TRA Popov Menysikov
2-0 46:42 TRA Koszov Karlin Tridcsikov
2-1 50:40 DMO PP Sipacsov Hietanen Cajkovsky
2-2 53:11 DMO Cajkovsky Igumnov Sipacsov
3-2 57:41 TRA Koszov Karlin Karpuhin
34 Kapura lövések száma 41
8 Kiállításpercek 8

A Szeversztal mindegyik harmadban 1-1 gólt lőtt, ami elég volt a sikerhez. A Szpartak későn hajrázott, a Hudácek helyére érkező Beszpalov hiába védett hibátlanul, a fővárosiak csak felzárkózni tudtak, egyenlíteni nem.

KHL, 2019. okt. 9., szerda.
Podjapolszkij: 94,1% (Hakimov)
K
Hudácek: 81,2% (Beszpalov: 100%)
Provolnyev, Sulák, Liska, Monahov, Jakimov
1
Visnyevszkij, Goncsarov, Lescsenko, Karsums, Zubov
Rogov, Hlisztov, Alekszejev, Markovin, Morozov
2
Hersley, Rilov, Hohlacsov, Talalujev, Hanzl
Hohlov, Habarov, Vovcsenko, Geraszkin, Trubacsov
3
Trisin, Kulik, Nyikoncev, Fjodorov, Junykov
Kudako, Szizov, Kodola, Gracsov, Zaharcsuk
4
Ciplakov, Kokarjev, Sablovszkij, Sztoljarov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 11:28 SZE Monahov Jakimov Habarov
2-0 38:00 SZE Provolnyev Vovcsenko
3-0 46:00 SZE Gracsov Zaharcsuk Szizov
3-1 53:02 SZP Fjodorov Rilov Lescsenko
3-2 59:40 SZP Rilov Hersley Hohlacsov
20 Kapura lövések száma 34
8 Kiállításpercek 4

A Torpedo legyőzte a Vityazt. A podolszkiak a vereségük miatt nem tudták visszaelőzni a CSZKA-t a tabella élén, így a címvédő megőrizte a vezető pozícióját.

KHL, 2019. okt. 9., szerda.
Tyihomirov: 94,9% (Molkov)
K
Jezsov: 89,7% (Szaprikin)
Orlov, Barancev, Zsafjarov, Senfeld, Schroeder
1
Jevszejenkov, Jerábek, Svec-Rogovoj, Sevcsenko, Makejev
Misarin, Genoway, Varnakov, Bocsarov, Belevics
2
Golovkov, Lajunen, Jormakka, Aaltonen, Grebenscsikov
Aljajev, Volcsenkov, Iljin, Verjajev, Urakov
3
Katyicsev, Sinkevics, Laricsev, Monsz, Csernov
Zborovszkij, Szczechura, Howden, Goncsaruk
4
Pilenkov, Viglazov, Moiszejev, Artyuhin, Koltigin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 03:12 VIT Laricsev Csernov
1-1 25:47 TRP Howden Varnakov Aljajev
1-2 27:13 VIT Jormakka Lajunen Aaltonen
2-2 34:03 TRP SH Zsafjarov Schroeder Tyihomirov
3-2 41:50 TRP Orlov Barancev Bocsarov
4-2 51:24 TRP PP Varnakov Zsafjarov Schroeder
39 Kapura lövések száma 39
6 Kiállításpercek 14

A rigaiak Makarov vezetésével megnyerték a minszkiek elleni Dinamo-rangadót. A két csapat erősen kezdte a találkozót, a 10. percben 3-1-re vezettek a lettek, a fehéroroszok már csak a szépítésig jutottak.

KHL, 2019. okt. 9., szerda.
Makarov: 95,0% (Salák)
K
Tolopilo: 87,5% (Karnauhov)
Alisauskas, Bartulis, Darzins, Redlihs, McMillan
1
Gragnani, Jerjomenko, Pulkkinen, Shore, Prince
Mamcics, Balinskis, Ashton, Gillies, Meija
2
Jevenko, Gotovec, Martinov, Paré, Kosztyicin
Berglund K., Sotnieks, Lipsbergs, Dzerins, Pavlovs
3
Gyerjabin, Elliott, Gyemkov, Sztyepanov, Pavlenko
Gimajev, Razgals, Berzins, Batna, Zabusovs
4
Znaharenko, Kitarov, Greckij, Kogaljov, Kovirsin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 03:22 DRI PP Ashton
1-1 07.20 DMI Jerjomenko Gragnani
2-1 07:09 DRI Meija Sotnieks
3-1 09:38 DRI Ashton Meija
3-2 52:07 DMI PP Kosztyicin
24 Kapura lövések száma 40
12 Kiállításpercek 8
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 14., hétfő
EL 18:00 TITDEB 0-1VÉGE
    • M4 SPORT
VIS 18:00 FTCTOX 2-1VÉGE
U18Q 18:40 MACSZA 3-2VÉGE
október 15., kedd
BL 17:00 PLZZUG 
    • SPORT 2
EL 18:00 DABHKB 4-2VÉGE
VIS 18:00 JASUTE 4-0VÉGE
U18Q 19:10 AVSSZA 4-3VÉGE
U18Q 19:20 FTCPHC 2-4VÉGE
október 16., szerda
U21Q 18:00 MACVAS 2-4VÉGE
U21Q 19:00 DABFTC 10-1VÉGE
U21Q 19:00 ETODHK 3-6VÉGE
BL 19:30 LIBAUG 
    • SPORT 2
U21Q 19:40 AVSUTE 7-4VÉGE
október 17., csütörtök
KHL 18:00 AKBJOK 
    • SPORT 2
U18Q 18:40 MACSZG 8-0VÉGE
U18Q 18:45 UTEPHC 0-2VÉGE
U18Q 19:00 DABVAS 3-7VÉGE
U18Q 19:00 ETOSZA 1-6VÉGE
október 18., péntek
EBYSL 13:30 VASRBS 
KK 15:00 BRARIG INFO
KK 16:00 FTCTXU INFO
EBYSL 16:30 OKAAVS 
EXL 17:30 DUMMAC INFO
EL 18:00 HKBGYE INFO
EL 18:00 UTEDAB INFO
EL 18:30 DEBVAS INFO
EL 18:30 TITSCC INFO
EBEL 19:15 RBSAVS 
EBYSL 19:15 VICMAC 
U18Q 19:20 FTCSZA INFO
EBYSL 19:30 UTEHCI 
október 19., szombat
EWHL   KMHPOL 
EBYSL 10:30 VASVSV 
EBYSL 11:15 EASMAC 
EBJL 14:10 VASDHK 
EBJL 14:50 VICMIS 
EBJL 15:00 ETOEHC 
U18Q 15:10 DABSZG 
KK 16:00 FTCOLJ 
EBYSL 16:30 UTERBS 
EBYSL 16:30 VICAVS 
EWHL 17:00 BOZMAC 
U18Q 17:20 MACAVS 
EL 17:30 TITVAS 
KK 17:30 DONBRA 
EL 18:00 DABGYE 
SVK3 18:00 PHCIZH 
október 20., vasárnap
EWHL   POLKMH 
EBYSL 08:30 OKAMAC 
EBYSL 09:00 VASHCI 
EBYSL 11:00 EASAVS 
KK 13:30 CZBBRA 
EBYSL 15:00 UTEVSV 
EXL 17:00 MACNIT 
EXL 17:00 ZVOMIS 
EBEL 17:30 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
KK 18:00 RITFTC 
EL 18:30 DEBHKB 
EL 18:30 UTESCC 
U21Q 19:05 DABPHC 
Partnerünk