A trencséniek nyerték a Dukla-rangadót

 

A nagymihályiak lőtt gól nélkül zártak egy kiállításpercekben bővelkedő találkozón.

A Zólyom többek között Spirko mesterhármasának köszönhetően győzött Liptószentmiklóson. A HKM a sikerével megelőzte a DVTK Jegesmedvéket és feljött a tabella 5. helyére.

Extraliga, 2019. okt. 6., vasárnap.
Zalivin: 86,7%
K
Tomek: 90,5%
Kurali, Petran, Vybiral, Huna Robert, Kriska
1
Lowney, Svarny, Mráz, Spirko, Kelemen
Nemec, Stehlík, Huna Rudolf, Sukel, Uhrík
2
Betker, Corrin, McPherson, Trotter, Bonis
Smutny, Mezovsky, Macík, Piatka, Listiak
3
Drgon, Maier, Thompson, Handlovsky, Halama M.
Burzík, Michalík, Osko, Nechaj
4
Roman Michal, Fatul, Marcinek, Petrás, Preisinger
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 07:37 ZVO Maier McPherson Trotter
1-1 12:11 LMI Stehlík Nemec Kriska
1-2 18:49 ZVO Spirko Halama M. Mráz
2-2 33:18 LMI Sukel Kriska
2-3 36:18 ZVO Trotter McPherson Corrin
2-4 51:25 ZVO Spirko Corrin Kelemen
2-5 56:27 ZVO McPherson Thompson Trotter
2-6 58:11 ZVO Spirko Betker Mráz
21 Kapura lövések száma 45
10 Kiállításpercek 4

A trencséniek kapott gól nélkül nyerték a Dukla-rangadót a nagymihályiakkal szemben. Az összecsapáson 102 büntetéspercet osztottak ki a játékvezetők.

Extraliga, 2019. okt. 6., vasárnap.
Valent: 100%
K
Trencan: 75,0%
McCormack, Rajnoha, Alderson, Mikyska, Sojcik
1
Dalhuisen, Mesikammen, Juusela, Lalancette, Maslonka
Bokros, Stach, Lapsansky, Coughler, Sádecky
2
Vorobjov, Ventela, Hvila, Galambos, Mesaros
Sladok, Kajínek, Hlinka, Svec, Dzugan
3
Bzdoch, Kolba, Safaralejev, Linet, Gilak
Chromiak, Stacha, Durina, Ferenyi, Luhovy
4
Zekucia, Chalupa, Toma, Hamrácek
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 29:20 TRE Svec Dzugan Stach
2-0 30:33 TRE Coughler Sladok Sojcik
3-0 56:57 TRE Hlinka
9 Kapura lövések száma 6
49 Kiállításpercek 53

Akárcsak a Dukla Trencín, a HK Nitra kapusa is shutoutnak örülhetett, Hanuljaknak 17 védésre volt szüksége a hibátlan teljesítményhez. A nyitraiak ezzel lezárták négymeccses nyeretlenségi sorozatukat.

Extraliga, 2019. okt. 6., vasárnap.
Hanuljak: 100%
K
Kristín: 75,0% (Pavlas: 100%)
Mezei, Morrison, Blackwater, Kerbashian, Lusnák
1
Hain, Drtina, Jurík, Hruska, Pospisil
Olsen, Versteeg, Fominih, Kollár, Csányi
2
Ordzovensky, Hatala, Stupka, Urban, Bajtek
Pupak, Rais, Rác, Scheidl, Caladi
3
Mikus, Pavúk, Mikula, Fábry, Rogon
Sloboda, Korí­m, Minarik, Hrusík, Patoprsty
4
Dlugos, Ondrusek, Becka, Andrisík, Kovácik
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 27:28 NIT Blackwater Kerbashian Morrison
2-0 30:34 NIT Scheidl Morrison Blackwater
3-0 31:52 NIT Mezei Lusnák Morrison
4-0 35:57 NIT Blackwater Kerbashian Versteeg
41 Kapura lövések száma 17
33 Kiállításpercek 45

Az Extraliga-játéknap egyetlen hosszabbításos mérkőzését Poprádon játszották. A hazaiak hőse Svitana volt: a rendes játékidőben elért 1+1 pontja mellett ő döntötte el a túlórát is.

Extraliga, 2019. okt. 6., vasárnap.
Vosvrda: 90,5%
K
Skorvanek: 90,9%
Brejcak, Ulrych, Strauch, Mlynarovic, Svitana
1
Slovák, Koch, Majdan, Chovan, Hascak
Kozák, Magovac, Karterud, Paukovcek, Matis
2
Ruzicka, Repe, Klhufek, Skokan, Bezúch
Erving, Kramar, Takác, Zagrapan, Leclerc
3
Bucko, Cibák, Rapác, Bortnák, Bellus
Cesánek, Fabian, Palocko Matus, Palocko Matej
4
Mily, Jokel, Suja
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 23:18 KOS Klhufek Bucko Bezúch
0-2 25:23 KOS Klhufek Bezúch Rapác
1-2 33:20 POP Svitana Mlynarovic Ulrych
2-2 41:40 POP Kozák Strauch Svitana
3-2 61:16 POP Svitana Erving Strauch
33 Kapura lövések száma 21
10 Kiállításpercek 16
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 14., hétfő
EL 18:00 TITDEB 0-1VÉGE
    • M4 SPORT
VIS 18:00 FTCTOX 2-1VÉGE
U18Q 18:40 MACSZA 3-2VÉGE
október 15., kedd
BL 17:00 PLZZUG 
    • SPORT 2
EL 18:00 DABHKB 4-2VÉGE
VIS 18:00 JASUTE 4-0VÉGE
U18Q 19:10 AVSSZA 4-3VÉGE
U18Q 19:20 FTCPHC 2-4VÉGE
október 16., szerda
U21Q 18:00 MACVAS 2-4VÉGE
U21Q 19:00 DABFTC 10-1VÉGE
U21Q 19:00 ETODHK 3-6VÉGE
BL 19:30 LIBAUG 
    • SPORT 2
U21Q 19:40 AVSUTE 7-4VÉGE
október 17., csütörtök
KHL 18:00 AKBJOK 
    • SPORT 2
U18Q 18:40 MACSZG 8-0VÉGE
U18Q 18:45 UTEPHC 0-2VÉGE
U18Q 19:00 DABVAS 3-7VÉGE
U18Q 19:00 ETOSZA 1-6VÉGE
október 18., péntek
EBYSL 13:30 VASRBS 
KK 15:00 BRARIG 
KK 16:00 FTCTXU 
EBYSL 16:30 OKAAVS 
EXL 17:30 DUMMAC 
EL 18:00 HKBGYE 
EL 18:00 UTEDAB 
EL 18:30 DEBVAS 
EL 18:30 TITSCC 
EBEL 19:15 RBSAVS 
EBYSL 19:15 VICMAC 
U18Q 19:20 FTCSZA 
EBYSL 19:30 UTEHCI 
október 19., szombat
EWHL   KMHPOL 
EBYSL 10:30 VASVSV 
EBYSL 11:15 EASMAC 
EBJL 14:10 VASDHK 
EBJL 14:50 VICMIS 
EBJL 15:00 ETOEHC 
U18Q 15:10 DABSZG 
KK 16:00 FTCOLJ 
EBYSL 16:30 UTERBS 
EBYSL 16:30 VICAVS 
EWHL 17:00 BOZMAC 
U18Q 17:20 MACAVS 
EL 17:30 TITVAS 
KK 17:30 DONBRA 
EL 18:00 DABGYE 
SVK3 18:00 PHCIZH 
október 20., vasárnap
EWHL   POLKMH 
EBYSL 08:30 OKAMAC 
EBYSL 09:00 VASHCI 
EBYSL 11:00 EASAVS 
KK 13:30 CZBBRA 
EBYSL 15:00 UTEVSV 
EXL 17:00 MACNIT 
EXL 17:00 ZVOMIS 
EBEL 17:30 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
KK 18:00 RITFTC 
EL 18:30 DEBHKB 
EL 18:30 UTESCC 
U21Q 19:05 DABPHC 
Partnerünk