Vendégként hengerelt a Vegas és az Arizona

A Golden Knights és a Coyotes is ötöt lőtt nulla ellenében. Gyenge játékkal kezdte az NHL-preseasont a tavalyi alapszakaszgyőztes Tampa.

St. Johnban nyert az Ottawa a Toronto ellen 3-1-re. A Senators 1-1 után az utolsó tíz percben döntötte el a meccset Tristan Scherwey és Anthony Duclair góljaival.

Magabiztosan nyert a Columbus a Buffalo ellen 4-1-re. A Blue Jacketsben tíz játékos szerzett pontot, egyedül Emil Bemstrom kettőt.

Vendégként nullázta le a Carolina a Tampát. A 3-0-ra nyerő Hurricanesben az Anton Forsberg, James Reimer páros mindössze 15 védéssel ért el shutoutot.

Izgalmas meccsen győzöttt az Islanders a Philadelphia ellen 3-2-re. A New York-iak másfél perccel a vége előtt egyenlítettek Jordan Eberle révén, majd a hosszabbításban Mason Jobst góljával diadalmaskodtak.

A Vegas a Coloradóban nyert nagyon simán 5-0-ra. Brandon Pirri két gól mellett egyet előkészített, Garret Sparks 24 védéssel ért el shutoutot.

pirri

Hazai jégen 5-3-ra verte a Detroit a Chicagót. Az Original Six-meccsen a Hawks még visszajött kétgólos hátrányból, de a Red Wings az utolsó öt percben kettőt ütve eldöntötte a meccset. A vendégeknél Dominik Kubalik kétszer köszönt be.

A hirtelen halálban nyert a Dallas a Minnesota otthonában. A 2-1-re végződött találkozón Justin Dowling ütötte a győztes gólt.

A Vancouver az utolsó tíz percben ütött hármat az Edmontonnak, ennek köszönhetően nyert 4-2-re. A Canucksban Brandon Sutter kettőt lőtt, közte a győztes találatot.

Az Anaheim kétgólos hátrányból nyert a San Jose ellen 4-3-ra. A Ducks győztes gólját Max Jones vágta emberelőnyben a harmadik harmad derekán.

Két meccset játszott egymással az Arizona és a Los Angeles, mindkét esetben sima vendéggyőzelem született. Az első közepén a Kings hét perc alatt ütött hármat, ezzel nyert 4-1-re. A második összecsapáson viszont a Coyotes győzött 5-0-ra a három-három pontot szerző Clayton Keller, Christian Dvorak páros vezetésével.