A Nyeftyehimik lenullázta a Metallurgot

 

A magnyitogorszkiak teljesítménye az edzőváltás után sem javult, a kispadra visszatérő Ilja Vorobjov a második mérkőzését is elvesztette régi-új csapatával.

A Traktor visszavágott az Admiralnak a keddi vereségért. A két csapat első mérkőzésén 2-1-re győztek a vlagyivosztokiak, ám egy nappal később már kevés volt Olkinuora 42 védése, a távol-keleti együttes csak egy gólt szerzett.

KHL, 2019. szept. 11., szerda.
Olkinuora: 95,5% (Kraszotkin)
K
Gyemcsenko: 95,5% (Fedotov)
Lalonde, Almqvist, Butuzov, Ljungh, Bakos
1
Virtanen, Tyerescsenko, Hyka, Sedlák, Calof
Miscsenko, Kozlovszkij, Sztrelcov A., Sztrelcov V., Lomako
2
Menysikov, Karpuhin, Popov, Glinkin, Krucsinyin
Djakov, Ugolnyikov, Viharjev, Glazacsev, Voronyin
3
Zsiljakov, Szergijenko, Karlin, Fatyejev, Koszov
Osztrovszkij, Ibatullin, Konnov, Zajcev, Mereszkin
4
Kalinyin, Jaszinszkij, Jerofejev, Tridcsikov, Solohov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 06:46 ADM Kozlovszkij Lomako Sztrelcov A.
1-1 25:46 TRA Sedlák Virtanen Hyka
1-2 38:59 TRA Koszov
1-3 59:54 TRA EN Krucsinyin
22 Kapura lövések száma 44
12 Kiállításpercek 4

Továbbra is az Amur a liga egyetlen nyeretlen csapata. A habarovszkiak az ötödik meccsükön a Barisszal szemben maradtak alul, hiába szerezték meg a vezetést Rugyenkov révén, a kazahok a hajrában eldöntötték a meccset.

KHL, 2019. szept. 11., szerda.
Langhamer: 93,1% (Alikin)
K
Pasquale: 97,0% (Karlsson)
Jordán, Vitásek, Zohorna T., Zohorna H., Fajzullin
1
Makljukov, Svedberg, Knight, Sevcsenko, Pakarinen
Turbin, Kondratyev, Gorskov, Usenyin Vjacseszlav, Usenyin Vlagyiszlav
2
Blacker, Metalnyikov, Boyd, Mihajlisz, Helewka
Kamalov, Vasziljev, Lazarjev, Rugyenkov, Kuznyecov
3
Salapov, Szemjonov, Sztarcsenko, Szagagyejev, Tangradi
Alekszandrov, Jazkov, Kapiturov, Kacuba
4
Orehov, Petuhov, Panyukov, Sesztakov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 21:13 AMR PP Rugyenkov
1-1 27:09 BAA PP Sztarcsenko Salapov
1-2 55:48 BAA PP Tangradi Sztarcsenko Makljukov
1-3 59:13 BAA EN Mihajlisz Helewka
33 Kapura lövések száma 29
10 Kiállításpercek 22

A Nyeftyehimik kapott gól nélkül verte a Metallurgot. A kétszeres Gagarin Kupa-győztes magnyitogorszkiak csatárteljesítménye gyatra, 5 mérkőzés alatt 7-szer találtak be az ellenfeleiknek. A tatároknál Saricsenkov 29 védéssel ért el shutoutot.

KHL, 2019. szept. 11., szerda.
Saricsenkov: 100% (Barulin)
K
Kosecskin: 88,5% (Galimov)
Rjaszenszkij, Murphy, Porjagyin, Mitchell, White
1
Antyipin, Postma, O'Dell, Mozjakin, Rasmussen
Szergejev, Saripzjanov, Hajrullin, Kulikov, Csernyikov
2
Verescsagin, Jakovlev, Parsin, Kuljomin, Loktyionov
Zaharcsuk, Atyusov, Avcin, Hafizov, Bikmullin
3
Dronov, Bereglazov, Tyimkin, Galuzin, Dorofejev
Pajgin, Sarifjanov, Sikszatdarov, Fazlejev, Grosev
4
Matuskin, Birjukov, Nyekolenko, Rozskov, Ljubimov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 03:15 NYH Mitchell White Rjaszenszkij
2-0 41:33 NYH Hafizov Avcin Bikmullin
3-0 55:00 NYH Porjagyin Hafizov
26 Kapura lövések száma 29
12 Kiállításpercek 10

A Jokerit győzött a Szeversztal csarnokában. A finnek kapujában a lett Kalnins 27 védéssel segítette sikerre együttesét, sorozatban másodszor vezette diadalra a helsinkieket.

KHL, 2019. szept. 11., szerda.
Hakimov: 84,2% (Podjapolszkij)
K
Kalnins: 96,4% (Niemi A.)
Habarov, Provolnyev, Markovin, Kodola, Morozov
1
Lepistö, Lehtonen, Haapala, Kontiola, Jensen
Sulák, Makejev, Vovcsenko, Trubacsov, Geraszkin
2
Eronen, Lööv, Joensuu, Moses, Norman
Hohlov, Kudako, Alekszejev, Nyikolisin, Jakimov
3
Kivistö, Lauridsen, Oksanen, Ikonen, Regin
Szizov, Bodrov, Monahov, Lapenkov, Nyevolin
4
Anttila, Rasanen, Hirvonen, Niemi M., Pihlström
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 08:35 JOK Jensen
1-1 15:00 SZE Vovcsenko Trubacsov
1-2 20:37 JOK Jensen Lehtonen Haapala
1-3 37:59 JOK Lauridsen
1-4 59:20 JOK EN Ikonen Anttila
28 Kapura lövések száma 20
2 Kiállításpercek 4

A címvédő CSZKA hosszabbításban kikapott a Torpedo otthonában. A rendes játékidő 1-1 gólja után úgy tűnt, a hosszabbítás sem hoz döntést, ám 3 másodperccel a dudaszó előtt Bocsarov belőtte a hazaiak győztes gólját.

KHL, 2019. szept. 11., szerda.
Lindback: 97,1% (Tyihomirov)
K
Szorokin: 92,9% (Johansson)
Orlov, Barancev, Zsafjarov, Varfolomejev, Schroeder
1
Dahlback, Robinson, Vey, Grigorenko, Kaprizov
Misarin, Genoway, Senfeld, Howden, Belevics
2
Marcsenko, Kiszelevics, Sekac, Okulov, Salunov
Aljajev, Volcsenkov, Iljin, Bocsarov, Urakov
3
Romanov, Nyesztyerov, Szlepisev, Tyelegin, Karnauhov
Zborovszkij, Szmolin, Szczechura, Goncsaruk
4
Csmihov, Tolcsinszkij, Andronov, Kalinyin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 14:33 CSZ PP Grigorenko Nyesztyerov Kaprizov
1-1 27:57 TRP Zsafjarov Varfolomejev
2-1 64:57 TRP Bocsarov Aljajev
28 Kapura lövések száma 35
8 Kiállításpercek 16
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 19., csütörtök
KHL 16:00 MMGSZP 
    • SPORT 2
U18Q 18:40 ÓHADAB 6-7VÉGE
szeptember 20., péntek
EBYSL 13:30 UTEOHC 0-2VÉGE
EBYSL 16:30 VASVIC 3-2VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 2-1 HVÉGE
EL 17:30 SCCUTE 4-3 HVÉGE
EL 18:00 DABDEB 4-1VÉGE
EXL 18:00 MACDTV 4-2VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:00 NITMIS 3-2 BVÉGE
EBYSL 18:15 HCIAVS 2-3VÉGE
EBYSL 18:15 RBSMAC 1-4VÉGE
EL 18:30 TITFTC 0-5VÉGE
EL 18:40 VASBRA 4-3VÉGE
szeptember 21., szombat
EBYSL 11:15 RBSAVS 0-6VÉGE
EBYSL 11:15 VSVMAC 4-8VÉGE
U18Q 12:00 ETOFTC 4-8VÉGE
EBYSL 12:20 UTEVIC 7-1VÉGE
U18Q 12:40 AVSUTE 9-1VÉGE
U18Q 15:30 MACDHK 3-1VÉGE
EBEL 17:30 AVSDEC 3-2 HVÉGE
    • DIGI SPORT 3
EL 17:30 GYEUTE 5-3VÉGE
EL 17:30 SCCHKB 7-1VÉGE
U18Q 17:40 KMHMIS 4-7VÉGE
EBYSL 18:20 VASEAS 0-4VÉGE
EWSC 18:30 MACPLA 1-3VÉGE
U18Q 18:40 ÓHAPHC 0-15VÉGE
szeptember 22., vasárnap
EBYSL 09:15 HCIMAC 0-7VÉGE
EBYSL 09:15 VSVAVS 1-6VÉGE
EWSC 12:30 MACING 3-2VÉGE
EBYSL 12:50 UTEEAS 1-3VÉGE
U21 13:00 FTCETO 0-16VÉGE
EWSC 14:20 KMHPLA 4-1VÉGE
EBYSL 15:50 VASOHC INFO
EL 17:00 DABTIT 0-0ÉLŐ
U21Q 17:10 KMHPHC INFO
EBEL 17:30 AVSHCI 
    • DIGI SPORT 3
EXL 17:30 MISLMI INFO
EL 18:00 FTCBRA INFO
szeptember 23., hétfő
U21Q   MISDAB 
U21Q 14:10 PHCETO 
U18Q 15:40 DHKSZA 
EL 18:00 VASDEB 
    • m4sport.hu; M4 SPORT (22:35)
EL 18:30 TITBRA 
szeptember 24., kedd
U18Q   MISSZA 
EXL 17:30 BBYMIS 
EL 18:00 HKBFTC 
Partnerünk