DEAC–Schiller-Vasas HC 6-5

   

Büntetőkkel nyerték az előszezon utolsó mérkőzését a dedreceniek.

A hazaiak közül Novotny és Sági duplázni tudott, betalált továbbá Piatak és Mazzag is. A vendégek részéről öt különböző játékos volt eredményes: Bödök, Turbucz, Székely Mádai, Inglis és Szlama. Ezzel a magyar csapatok számára véget ért a felkészülési időszak. Az Erste Liga-start mellett az EBEL-ben és az Extraligában is pénteken, szeptember 13-án lépnek jégre a mieink.

Képernyőfotó 2019-09-09 - 21.39.31

A magyar klubok 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 3., szombat:
17:00: HK Levice (SVK-2.)–Gyergyói HK (Léva) 7-6 bü.
19:00: MAC Újbuda–Traktor Cseljabinszk (KHL, Maribor) 2-6

augusztus 7., szerda:
19:15 GKS Katowice (POL-1.)–DEAC (Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 5-2

augusztus 8., csütörtök:
16:00 DEAC–JKH GKS Jastrzebie (POL-1., Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 2-3
19:30 Vienna Capitals Silver (Alpesi Liga)–Fehérvári Titánok (Bécs) 4-8

augusztus 9., péntek,
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Nagymihály) 5-3
19:15 HC RT Torax Poruba 2011 (CZE-2.)–DEAC (Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 5-2

augusztus 10., szombat:
11:00 DEAC–Draci Sumperk (CZE_3., Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 3-5
17:00: MAC Újbuda–Villacher SV (EBEL, Tüskecsarnok) 4-5
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Fehérvári Titánok (Dunaújváros) 4-1
20:00 Cardiff Devils (GBR-1.)–Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff) 5-2

augusztus 11., vasárnap:
19:00 Cardiff Devils (GBR-1.)–Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff) 2-4

augusztus 15., csütörtök:
15:00: Szlovákia U20–Corona Brassó (Gyetva) 6-5
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)–DEAC (Nagymihály) 4-2
18:00 Fehérvári Titánok–EC KAC II (Alpesi Liga, Székesfehérvár) 6-2
19:00 Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga)–Dunaújvárosi Acélbikák 3-1

augusztus 16., péntek:
17:00 HDD Jesenice (Alpesi Liga)–Dunaújvárosi Acélbikák (Jesenice) 3-2
18:00: DVTK Jegesmedvék–FTC-Telekom (Miskolc) 5-3
18:00: MAC Újbuda–Vienna Capitals (EBEL, Tüskecsarnok) 1-3
18:00: HC07 Detva (SVK-1.)–Corona Brassó (Gyetva) 2-0

augusztus 17., szombat:
14:00: MHK 32 Liptovsky Mikulás (SVK-1.)–Corona Brassó (Gyetva) 2-3 bü.
18:00 Schiller-Vasas HC–HK Trnava (SVK-2., Káposztásmegyer) 2-5

augusztus 18., vasárnap:
18:00 Schiller-Vasas HC–HK Levice (SVK-2., Káposztásmegyer) 8-4

augusztus 20., kedd:
18:00 HC 07 Detva (SVK-1.)–UTE (Visegrád Kupa, Gyetva) 6-1

augusztus 22., csütörtök
19:00: HC Kosice (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád) 4-2

augusztus 23., péntek:
15:00: DVTK Jegesmedvék–Cracovia Krakow (POL-1., Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád) 3-2
16:30: Fehérvár AV19–Villach (EBEL, Bled) 1-2
16:30: Csíkszeredai Sportklub–Sapientia U23 (Karcfalva) 8-1
17:00: Stavanger Oilers (NOR-1.)–UTE (Maribor) 10-1
17:30 HK Trnava (SVK-2.)–Schiller-Vasas HC (Nagyszombat) 2-1
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–DEAC (Nagytapolcsány) 2-5
18:00 HK Nitra (SVK-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra) 3-2

augusztus 24., szombat:
16:00 Corona Brassó–Gyergyói HK (Brassó) 3-2
16:30 Fehérvár AV19–Grenoble (FRA-1., Bled) 3-4
20:00 Sheffield Steelers (GBR-1.)–MAC Újbuda (FlyDSA Arena, Sheffield) 5-4

augusztus 25., vasárnap:
16:30 Fehérvár AV19–HDD Jesenice (Alpesi Liga, Bled) 3-1
19:00 Cardiff Devils (GBR-1.)–MAC Újbuda (Viola Arena, Cardiff) 2-4
19:00 DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (SVK-1., Tátra Kupa döntő, Poprád) elhalasztva

augusztus 27., kedd:
18:30: FTC-Telekom–MHC Nové Zámky (SVK-1., Pesterzsébet) 1-2
18:00 HC Torax Poruba (CZE-2.)–UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba) 6-0

augusztus 28., szerda:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–UTE (Nagytapolcsány) 4-3 bü.
18:00: HK Levice (SVK-2.)–Schiller-Vasas HC (Léva) 3-2

augusztus 29., csütörtök:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány) 5-4
18:00: HC Orli Znojmo (EBEL)–MAC Újbuda (Znojmo) 5-1

augusztus 30., péntek:
15:00: Csíkszeredai Sportklub–Fehérvári Titánok (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós) 4-1
17:00: HKM Zvolen–DVTK Jegesmedvék (Zólyom) törölve
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Schiller-Vasas HC (Dunaújváros) 2-3
18:00: DEAC–Hokiklub Budapest (Debrecen) 3-0
18:00 Gyergyói HK–Steaua Bucuresti (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós) 3-2

augusztus 31., szombat:
15:00 Csíkszeredai Sportklub–Steaua Bucuresti (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós) 6-3
17:00 FTC-Telekom–Fehérvár AV19 (Szuperkupa, Tüskecsarnok) 3-4
18:00 Gyergyói HK–Fehérvári Titánok (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós) 3-2
18:30 UTE–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út) 1-2 hu.

szeptember 1., vasárnap:
15:00: Steaua Bucuresti–Fehérvári Titánok (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós) 3-10
18:00: Gyergyói HK–Csíkszeredai Sportklub (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós) 4-1

szeptember 3., kedd:
18:00: UTE–MHC Nové Zámky (SVK-1., Megyeri út) elmaradt
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Hokiklub Budapest (Dunaújváros) 5-1
19:00: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie) 4-3

szeptember 4., szerda:
18:30 DEAC–DVTK Jegesmedvék (Debrecen) 3-6

szeptember 5., csütörtök:
18:30: Fehérvári Titánok–Dunaújvárosi Acélbikák (Székesfehérvár) 4-5

szeptember 6., péntek:
18:00: DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (SVK-1., Miskolc) 5-1
18:00: HK Levice (SVK-2.)–Hokiklub Budapest (Léva) 3-6
18:30: FTC Telekom–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet) 2-4
19:00: MAC Újbuda–UTE (Tüskecsarnok) 3-1

szeptember 7., szombat:
19:00: Fehérvár AV19–Podhale Nowy Targ (POL-1., ifj. Ocskay Gábor Emléktorna, Székesfehérvár) 5-4 h.

szeptember 8., vasárnap:
18:00: Fehérvár AV19–HK Nitra (SVK-1., ifj. Ocskay Gábor Emléktorna, Székesfehérvár) 3-1

szeptember 9., hétfő:
17:00: Hokiklub Budapest–HK Levice (SVK-2., Tüskecsarnok) 7-2
18:30: DEAC–Schiller-Vasas (Debrecen) 6-5

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 24., hétfő
EL 17:30 BRAGYE 3-2VÉGE
EL 18:00 DEBSCC 1-0VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 FTCTIT 1-2 HVÉGE
U18 19:00 MISUTE 5-4 BVÉGE
február 25., kedd
U21 15:30 DABMIS 3-6VÉGE
EL 17:30 BRAGYE 2-3 HVÉGE
EL 18:00 FTCTIT 8-1VÉGE
EXL 18:00 DTVMAC 2-5VÉGE
EXL 18:30 NZÁMIS 3-4VÉGE
február 26., szerda
NŐI 15:30 KMHMAC 6-3VÉGE
U18 16:40 VASPHC 3-1VÉGE
EL 18:00 UTEDAB 5-0VÉGE
U21 18:10 AVSMAC 3-8VÉGE
U21 18:40 KMHFTC 6-4VÉGE
U21 18:40 VASDHK 0-3VÉGE
U21 19:00 MISETO 3-4VÉGE
február 27., csütörtök
KHL 15:00 TRKMMG 
    • SPORT 2
EL 17:30 SCCDEB 3-1VÉGE
EL 18:00 UTEDAB 5-2VÉGE
EBEL 19:15 AVSZNO 4-0VÉGE
február 28., péntek
EL 17:30 GYEBRA 
EL 17:30 SCCDEB 
EL 18:30 TITFTC 
EXL 18:30 MISDUM 
    • DIGI SPORT 2
EXL 19:00 MACNZÁ 
február 29., szombat
EBEL 17:30 EHLAVS 
EL 17:30 GYEBRA 
EL 17:30 TITFTC 
március 1., vasárnap
U21   FTCPHC 
U21 12:30 MACDHK 
U21 15:10 VASAVS 
EXL 17:30 DUMMAC 
EXL 18:00 NITMIS 
U21 18:00 ETOUTE 
Partnerünk