Szlovák–lengyel meccsel indul a Visegrád Kupa

 

Ma este 6-tól az extraligás Gyetva fogadja a cseh másodosztályú Torax Porubát.

A Visegrád Kupában, mint arról korábban beszámoltunk, az idén immár 4 ország 8 csapata vesz részt, 2-2 szlovák és magyar mellett 3 lengyel és 1 cseh. Az Erste Ligát az FTC-Telekom és az UTE képviseli, utóbbi augusztus 20-án kezd Gyetván, míg a magyar bázisú bajnokság címvédőjének első találkozójára a favorit Nyitra otthonában kerül sor augusztus 23-án. A lila-fehérek csoportellenfelei a következők: HC 07 Detva (SVK-1.), Podhale Nowy Targ (POL-1.), HC Torax Poruba (CZE-2.). A Fradi ezzel a három csapattal küzdhet: JKH GKH Jastrzębie (POL-1.), GKS Katowice (POL-1.), HK Nitra (SVK-1.). Az előszezonban lezajló csoportkör utáni folytatásban a győztesek a másik csoport negyedikjével, a másodikok a harmadikokkal találkoznak a negyeddöntőben. Az egyenes kieséses szakaszra idény közben kerül sor.

A Visegrád Kupa csoportmérkőzései:

augusztus 13., kedd, 18:00: HC 07 Detva (SVK-1.)–HC Torax Poruba (CZE-2., Visegrád Kupa, Gyetva)
augusztus 16., péntek, 19:00: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Jastrzębie)
augusztus 20., kedd, 18:00: HC 07 Detva (SVK-1.)–UTE (Visegrád Kupa, Gyetva)
augusztus 21., szerda, 18:00: HC Torax Poruba (CZE-2.)–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)
augusztus 23., péntek, 18:00: HK Nitra (SVK-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra)
augusztus 24., szombat, 18:00: Podhale Nowy Targ (POL-1.)–HC 07 Detva (SVK-1., Visegrád Kupa, Nowy Targ)
augusztus 27., kedd, 18:00: HC Torax Poruba (CZE-2.)–UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)
augusztus 27., kedd, 18:00: HK Nitra (SVK-1.)–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Nyitra)
augusztus 30., péntek, 18:00: HK Nitra (SVK-1.)–JKH GKS Jastrzębie (POL-1., Visegrád Kupa, Nyitra)
augusztus 31., szombat, 18:30: UTE–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út)
szeptember 3., kedd, 19:00: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie)
szeptember 6., péntek, 18:30: FTC Telekom–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet)

visegradkipa

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 12., vasárnap
U18 10:40 UTEVAS 5-3VÉGE
U21 12:10 AVSETO 9-1VÉGE
U21 12:10 MISVAS 3-5VÉGE
U21 12:40 MACDHK 8-3VÉGE
U21 15:50 KMHDAB 1-2 HVÉGE
EXL 17:00 MACNIT 2-6VÉGE
EBEL 17:30 AVSDEC 1-3VÉGE
    • DIGI SPORT 3
EXL 17:30 MISBBY 1-4VÉGE
U21 17:40 PHCFTC 5-3VÉGE
január 13., hétfő
EL 18:00 HKBDAB 5-0VÉGE
január 14., kedd
EL 17:30 GYEDEB 4-1VÉGE
EXL 19:00 MACNZÁ 3-4 HVÉGE
EBEL 19:15 AVSKAC 3-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
U21 20:00 KMHUTE 0-2VÉGE
január 15., szerda
U18 14:50 DHKPHC 2-0VÉGE
EL 18:00 DABBRA 7-5VÉGE
EL 18:00 FTCVAS 5-1VÉGE
U21 18:20 FTCDAB 6-4VÉGE
U18 19:00 ETOSZA 5-1VÉGE
január 16., csütörtök
U21 17:25 MISVAS 1-5VÉGE
EL 17:30 SCCDEB 4-3VÉGE
EL 18:30 TITBRA 3-2 HVÉGE
U18 18:40 VASUTE 2-5VÉGE
U18 19:00 ETOSZA 3-7VÉGE
január 17., péntek
EL 18:40 VASHKB INFO
január 18., szombat
U18   KMHDAB 
U18 13:00 SZGÓHA 
U18 13:25 FTCSZA 
MK 15:30 MISAVS 
    • M4 SPORT
MK 19:00 FTCMAC 
    • M4 SPORT (22:00)
január 19., vasárnap
U21   PHCDAB 
MK 12:00 3.helyért
    • M4 SPORT
U21 12:20 DHKETO 
U21 13:40 VASMAC 
MK 15:30 döntő
    • M4 SPORT
U18 17:00 FTCSZA 
Partnerünk