A szlovákok, a lengyelek és az olaszok érkeznek

   

Augusztus 22–24. között miként tavaly, úgy idén is a Tüskecsarnokban kerül sor az U18-as olimpiai reménységek versenyére.

A divízió 1/B csoportos magyar ifjúsági válogatott ellenfelei kétharmadrészt ugyanazok lesznek, akik egy éve: sorrendben a lengyelekkel, az olaszokkal és a szlovákokkal mérkőzünk, azaz Románia helyett erősebb kihívó érkezik. A lengyelek és az olaszok a jövő tavaszi világbajnokságon is egy csoportban lesznek velünk, a szlovákok pedig a 2019/20-as szezonban a divízió 1/A-ban érdekeltek, mivel kiestek az A csoportból. 2018 augusztusában a Svasznek Bence irányította magyar gárda nagyon szépen helytállt a Tüskecsarnokban, hiszen Lengyelországot és Romániát magabiztosan verte, majd végig partiban volt Szlovákiával, amely csak nehezen tudta megszerezni a győzelmet. A szakmai stáb már kijelölte a bő keretet a két hét múlva esedékes tornára, ebben 3 kapus, 8 hátvéd és 15 csatár szerepel.

A program:

Augusztus 22., csütörtök, 19:00 Magyarország-Lengyelország
Augusztus 23., péntek, 19:00 Magyarország-Olaszország
Augusztus 24., szombat, 15:30 Magyarország-Szlovákia

A keret:

Név Szül. év Klub
Kapusok
Monostori Tamás 2002 UTE
Ollári Zsombor 2002 Ifj. Ocskay Gábor JA
Orosz Gergely 2002 Győri ETO HC
Hátvédek
Csollák Márkó 2002 MAC
Dobmayer Dominik 2002 Ifj. Ocskay Gábor JA
Fazakas Erik 2002 DVTK
Kóger Balázs 2002 Ifj. Ocskay Gábor JA
Mayer Martin 2002 MAC
Szélig Marcell 2002 MAC
Szabó Kornél 2003 DHK
Tornyai Mátyás 2002 MAC
Csatárok
Antal Norbert Bendegúz 2003 PHC
Banga Nándor 2002 UTE
Barna Dávid 2002 DAB
Bartók András 2003 DHK
Fekete Alex 2003 Ifj. Ocskay Gábor JA
Gál Zsombor 2002 Vasas SC
Galajda Zsombor 2002 DVTK
Horváth Pál 2002 Borlänge HF (SWE)
László Márk 2002 UTE
Molnár Bálint 2002 MAC
Németh Kristóf 2002 Ifj. Ocskay Gábor JA
Schlekmann Márk 2002 MAC
Szekeres Tamás 2002 IHA Midget Varsity (CAN)
Tamási László 2003 Viikingit Helsinki (FIN)
Varga Balázs 2003 PoKLi Kouvola (FIN)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 19., csütörtök
KHL 16:00 MMGSZP 
    • SPORT 2
U18Q 18:40 ÓHADAB 6-7VÉGE
szeptember 20., péntek
EBYSL 13:30 UTEOHC 0-2VÉGE
EBYSL 16:30 VASVIC 3-2VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 2-1 HVÉGE
EL 17:30 SCCUTE 4-3 HVÉGE
EL 18:00 DABDEB 4-1VÉGE
EXL 18:00 MACDTV 4-2VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:00 NITMIS 3-2 BVÉGE
EBYSL 18:15 HCIAVS 2-3VÉGE
EBYSL 18:15 RBSMAC 1-4VÉGE
EL 18:30 TITFTC 0-5VÉGE
EL 18:40 VASBRA 4-3VÉGE
szeptember 21., szombat
EBYSL 11:15 RBSAVS 0-6VÉGE
EBYSL 11:15 VSVMAC 4-8VÉGE
U18Q 12:00 ETOFTC 4-8VÉGE
EBYSL 12:20 UTEVIC 7-1VÉGE
U18Q 12:40 AVSUTE 9-1VÉGE
U18Q 15:30 MACDHK 3-1VÉGE
EBEL 17:30 AVSDEC 3-2 HVÉGE
    • DIGI SPORT 3
EL 17:30 GYEUTE 5-3VÉGE
EL 17:30 SCCHKB 7-1VÉGE
U18Q 17:40 KMHMIS 4-7VÉGE
EBYSL 18:20 VASEAS 0-4VÉGE
EWSC 18:30 MACPLA 1-3VÉGE
U18Q 18:40 ÓHAPHC 0-15VÉGE
szeptember 22., vasárnap
EBYSL 09:15 HCIMAC 0-7VÉGE
EBYSL 09:15 VSVAVS 1-6VÉGE
EWSC 12:30 MACING 3-2VÉGE
EBYSL 12:50 UTEEAS 1-3VÉGE
U21 13:00 FTCETO 0-16VÉGE
EWSC 14:20 KMHPLA INFO
EBYSL 15:50 VASOHC 
EL 17:00 DABTIT INFO
U21Q 17:10 KMHPHC INFO
EBEL 17:30 AVSHCI 
    • DIGI SPORT 3
EXL 17:30 MISLMI INFO
EL 18:00 FTCBRA INFO
szeptember 23., hétfő
U21Q   MISDAB 
U21Q 14:10 PHCETO 
U18Q 15:40 DHKSZA 
EL 18:00 VASDEB 
    • m4sport.hu; M4 SPORT (22:35)
EL 18:30 TITBRA 
szeptember 24., kedd
U18Q   MISSZA 
EXL 17:30 BBYMIS 
EL 18:00 HKBFTC 
Partnerünk