A szlovákok, a lengyelek és az olaszok érkeznek

   

Augusztus 22–24. között miként tavaly, úgy idén is a Tüskecsarnokban kerül sor az U18-as olimpiai reménységek versenyére.

A divízió 1/B csoportos magyar ifjúsági válogatott ellenfelei kétharmadrészt ugyanazok lesznek, akik egy éve: sorrendben a lengyelekkel, az olaszokkal és a szlovákokkal mérkőzünk, azaz Románia helyett erősebb kihívó érkezik. A lengyelek és az olaszok a jövő tavaszi világbajnokságon is egy csoportban lesznek velünk, a szlovákok pedig a 2019/20-as szezonban a divízió 1/A-ban érdekeltek, mivel kiestek az A csoportból. 2018 augusztusában a Svasznek Bence irányította magyar gárda nagyon szépen helytállt a Tüskecsarnokban, hiszen Lengyelországot és Romániát magabiztosan verte, majd végig partiban volt Szlovákiával, amely csak nehezen tudta megszerezni a győzelmet. A szakmai stáb már kijelölte a bő keretet a két hét múlva esedékes tornára, ebben 3 kapus, 8 hátvéd és 15 csatár szerepel.

A program:

Augusztus 22., csütörtök, 19:00 Magyarország-Lengyelország
Augusztus 23., péntek, 19:00 Magyarország-Olaszország
Augusztus 24., szombat, 15:30 Magyarország-Szlovákia

A keret:

Név Szül. év Klub
Kapusok
Monostori Tamás 2002 UTE
Ollári Zsombor 2002 Ifj. Ocskay Gábor JA
Orosz Gergely 2002 Győri ETO HC
Hátvédek
Csollák Márkó 2002 MAC
Dobmayer Dominik 2002 Ifj. Ocskay Gábor JA
Fazakas Erik 2002 DVTK
Kóger Balázs 2002 Ifj. Ocskay Gábor JA
Mayer Martin 2002 MAC
Szélig Marcell 2002 MAC
Szabó Kornél 2003 DHK
Tornyai Mátyás 2002 MAC
Csatárok
Antal Norbert Bendegúz 2003 PHC
Banga Nándor 2002 UTE
Barna Dávid 2002 DAB
Bartók András 2003 DHK
Fekete Alex 2003 Ifj. Ocskay Gábor JA
Gál Zsombor 2002 Vasas SC
Galajda Zsombor 2002 DVTK
Horváth Pál 2002 Borlänge HF (SWE)
László Márk 2002 UTE
Molnár Bálint 2002 MAC
Németh Kristóf 2002 Ifj. Ocskay Gábor JA
Schlekmann Márk 2002 MAC
Szekeres Tamás 2002 IHA Midget Varsity (CAN)
Tamási László 2003 Viikingit Helsinki (FIN)
Varga Balázs 2003 PoKLi Kouvola (FIN)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 14., csütörtök
U21 12:55 PHCUTE 1-5VÉGE
U21 14:50 DHKETO 6-2VÉGE
U18 18:00 SZGKMH 1-5VÉGE
U21 18:40 VASMIS 6-4VÉGE
U21 19:10 KMHFTC 8-0VÉGE
U21 19:50 MACAVS 1-8VÉGE
november 15., péntek
EL 17:30 GYEDEB 2-4VÉGE
EL 18:00 DABSCC 3-4VÉGE
EXL 18:00 MACSBA 1-5VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISDTV 2-3 BVÉGE
EL 18:40 VASUTE 2-6VÉGE
KK 19:30 SÖNFTC 3-1VÉGE
U18 19:35 FTCDHK 1-4VÉGE
EBEL 19:45 HCBAVS 5-2VÉGE
november 16., szombat
EWSC 14:20 KMHSKP 5-2VÉGE
KK 16:00 NOTFTC 2-3VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 2-1 HVÉGE
SVK3 18:45 PHCBRZ 0-5VÉGE
U18 19:10 MACMIS 8-2VÉGE
november 17., vasárnap
EWSC 11:15 AJAMAC 2-1VÉGE
U21 14:10 MACDHK 5-1VÉGE
KK 15:00 FTCAMI 1-5VÉGE
EL 16:00 BRADEB 4-3ÉLŐ
EXL 17:00 DTRMAC 3-1ÉLŐ
U21 17:00 ETOMIS INFO
EBEL 17:30 DECAVS 0-0ÉLŐ
EXL 17:30 MISKOS 0-0ÉLŐ
    • DIGI SPORT 2
EL 18:00 HKBSCC INFO
EL 18:30 UTETIT INFO
U21 18:40 AVSVAS INFO
november 18., hétfő
EL 17:40 VASSCC 
EXL 19:00 MACDUM 
november 19., kedd
U21 18:50 DHKMAC 
EWHL 19:30 MACAJA 
U21 19:40 KMHUTE 
Partnerünk