Kikapott az olaszoktól a női U18-as csapat

 

Az európai együttes mellett a Pro Hockey White-tal szemben is alulmaradt női ifjúsági csapatunk.

Magyarország női U18-as válogatottja a 2-2 veresége és győzelme után a csoportkör szombati zárónapján a hasonló mérleggel álló Olaszországgal játszott először. A rangadó 2. percében Ivády Nina révén megszereztük a vezetést, ám hiába, az olaszok előbb egyenlítettek, aztán egy utolsó percben lőtt  győztes góllal 2-1-re nyertek. Az utolsó találkozón a Pro Hockey White várt lányainkra, az észak-amerikai együttes 6-2-re győzött, a magyar gólokat Márton Luca és Lendvai Kata szerezték.

A magyar női ifjúsági csapat 2 győzelemmel és 4 vereséggel zárta a csoportkört, a 7 csapat közül a körbeverések miatt a 6. helyen végzett.

A svédországi torna programja:

Augusztus 1., csütörtök, 12:00: Magyarország–Pro Hockey Blue 2-7
Augusztus 1., csütörtök, 18:00: Magyarország–Germany Select 0-4
Augusztus 2., péntek, 12:00: Magyarország–Sweden Select 3-2 h.
Augusztus 2., péntek, 16:30: Magyarország–Finland Select 9-0
Augusztus 3., szombat, 9:00: Magyarország–Italy Select 1-2
Augusztus 3., szombat 16:30: Magyarország–Pro Hockey White 2-6

A női U18-as válogatott svédországi kerete:

Név Klub
Kapusok
Révész Zsuzsa Debreceni Hoki Klub
Szabó Fruzsina MAC Budapest
Hátvédek
Bukor Petra Vasas SC
Fecske Maja Ágnes MAC Budapest
Gengeliczky Dorottya Győri NEMAK ETO HC
Lázár Csenge MAC Budapest
Kotsis Liza Ferencvárosi TC
Márton Adél UTE
Véghelyi Dóra MAC Budapest
Csatárok
Ivády Nina Óbuda HA
Józsa Orsolya MAC Budapest
Lendvai Kata MAC Budapest
Losonci Zsófia MAC Budapest
Márton Luca UTE
Metzler Regina Vasas SC
Papacsek Réka Ferencvárosi TC
Pázmándi Zsófia MAC Budapest
Schmidt-Natkay Alíz KMH Budapest
Strobl Lara Katalin Vasas SC
Szelényi Nina MAC Budapest

A női U18-as válogatott stábja:

Szövetségi edző: Bedő Botond
Edző: Fodor Zoltán
Erőnléti edző: Kozák Attila
Rehabilitációs edző: Gallyas Gabriella
Felszerelésmenedzser: Tóth György
Csapatvezető: Szabados Emese

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., kedd
UPV 18:00 H17H16 0-5VÉGE
VÁL 19:00 HUNKOR 2-1 HVÉGE
EBEL 19:15 AVSHCB 2-3 BVÉGE
    • DIGI SPORT 1
BL 20:00 RBMDIF 
    • SPORT 2
december 11., szerda
EIHC 16:00 FRAJPN 4-2VÉGE
UPV 18:00 H16H17 4-3 HVÉGE
EIHC 19:30 UKRBLR 1-4VÉGE
december 12., csütörtök
NŐI 12:30 HUNCZE 1-4VÉGE
UPV 13:45 H17H16 2-3 BVÉGE
EIHC 16:00 BLRKOR 6-5 HVÉGE
NU18 19:00 HUNPOL ÉLŐ
U18 19:00 HUNDEN ÉLŐ
VB20 19:00 HUNUKR 4-1ÉLŐ
EIHC 19:30 HUNJPN 0-2ÉLŐ
december 13., péntek
NŐI 12:30 HUNFRA 
EIHC 16:00 KORUKR 
NU18 19:00 HUNCZE 
U18 19:00 HUNNOR 
EIHC 19:30 HUNFRA 
    • M4 SPORT (20:00)
december 14., szombat
VB20 12:00 HUNEST 
EIHC 12:30 A3B3 
U18 14:00 HUNSVK 
NU18 15:30 HUNSVK 
EIHC 16:00 A2B2 
EIHC 19:30 A1B1 
december 15., vasárnap
NŐI   HUN
VB20 15:30 HUNPOL 
Partnerünk