Kikapott az olaszoktól a női U18-as csapat

 

Az európai együttes mellett a Pro Hockey White-tal szemben is alulmaradt női ifjúsági csapatunk.

Magyarország női U18-as válogatottja a 2-2 veresége és győzelme után a csoportkör szombati zárónapján a hasonló mérleggel álló Olaszországgal játszott először. A rangadó 2. percében Ivády Nina révén megszereztük a vezetést, ám hiába, az olaszok előbb egyenlítettek, aztán egy utolsó percben lőtt  győztes góllal 2-1-re nyertek. Az utolsó találkozón a Pro Hockey White várt lányainkra, az észak-amerikai együttes 6-2-re győzött, a magyar gólokat Márton Luca és Lendvai Kata szerezték.

A magyar női ifjúsági csapat 2 győzelemmel és 4 vereséggel zárta a csoportkört, a 7 csapat közül a körbeverések miatt a 6. helyen végzett.

A svédországi torna programja:

Augusztus 1., csütörtök, 12:00: Magyarország–Pro Hockey Blue 2-7
Augusztus 1., csütörtök, 18:00: Magyarország–Germany Select 0-4
Augusztus 2., péntek, 12:00: Magyarország–Sweden Select 3-2 h.
Augusztus 2., péntek, 16:30: Magyarország–Finland Select 9-0
Augusztus 3., szombat, 9:00: Magyarország–Italy Select 1-2
Augusztus 3., szombat 16:30: Magyarország–Pro Hockey White 2-6

A női U18-as válogatott svédországi kerete:

Név Klub
Kapusok
Révész Zsuzsa Debreceni Hoki Klub
Szabó Fruzsina MAC Budapest
Hátvédek
Bukor Petra Vasas SC
Fecske Maja Ágnes MAC Budapest
Gengeliczky Dorottya Győri NEMAK ETO HC
Lázár Csenge MAC Budapest
Kotsis Liza Ferencvárosi TC
Márton Adél UTE
Véghelyi Dóra MAC Budapest
Csatárok
Ivády Nina Óbuda HA
Józsa Orsolya MAC Budapest
Lendvai Kata MAC Budapest
Losonci Zsófia MAC Budapest
Márton Luca UTE
Metzler Regina Vasas SC
Papacsek Réka Ferencvárosi TC
Pázmándi Zsófia MAC Budapest
Schmidt-Natkay Alíz KMH Budapest
Strobl Lara Katalin Vasas SC
Szelényi Nina MAC Budapest

A női U18-as válogatott stábja:

Szövetségi edző: Bedő Botond
Edző: Fodor Zoltán
Erőnléti edző: Kozák Attila
Rehabilitációs edző: Gallyas Gabriella
Felszerelésmenedzser: Tóth György
Csapatvezető: Szabados Emese

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 19., csütörtök
KHL 16:00 MMGSZP 
    • SPORT 2
U18Q 18:40 ÓHADAB 6-7VÉGE
szeptember 20., péntek
EBYSL 13:30 UTEOHC 0-2VÉGE
EBYSL 16:30 VASVIC 3-2VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 2-1 HVÉGE
EL 17:30 SCCUTE 4-3 HVÉGE
EL 18:00 DABDEB 4-1VÉGE
EXL 18:00 MACDTV 4-2VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:00 NITMIS 3-2 BVÉGE
EBYSL 18:15 HCIAVS 2-3VÉGE
EBYSL 18:15 RBSMAC 1-4VÉGE
EL 18:30 TITFTC 0-5VÉGE
EL 18:40 VASBRA 4-3VÉGE
szeptember 21., szombat
EBYSL 11:15 RBSAVS 0-6VÉGE
EBYSL 11:15 VSVMAC 4-8VÉGE
U18Q 12:00 ETOFTC 4-8VÉGE
EBYSL 12:20 UTEVIC 7-1VÉGE
U18Q 12:40 AVSUTE 9-1VÉGE
U18Q 15:30 MACDHK 3-1VÉGE
EBEL 17:30 AVSDEC 3-2 HVÉGE
    • DIGI SPORT 3
EL 17:30 GYEUTE 5-3VÉGE
EL 17:30 SCCHKB 7-1VÉGE
U18Q 17:40 KMHMIS 4-7VÉGE
EBYSL 18:20 VASEAS 0-4VÉGE
EWSC 18:30 MACPLA 1-3VÉGE
U18Q 18:40 ÓHAPHC 0-15VÉGE
szeptember 22., vasárnap
EBYSL 09:15 HCIMAC 0-7VÉGE
EBYSL 09:15 VSVAVS 1-6VÉGE
EWSC 12:30 MACING 3-2VÉGE
EBYSL 12:50 UTEEAS 1-3VÉGE
U21 13:00 FTCETO 0-16VÉGE
EWSC 14:20 KMHPLA 4-1VÉGE
EBYSL 15:50 VASOHC INFO
EL 17:00 DABTIT 0-0ÉLŐ
U21Q 17:10 KMHPHC INFO
EBEL 17:30 AVSHCI 
    • DIGI SPORT 3
EXL 17:30 MISLMI INFO
EL 18:00 FTCBRA INFO
szeptember 23., hétfő
U21Q   MISDAB 
U21Q 14:10 PHCETO 
U18Q 15:40 DHKSZA 
EL 18:00 VASDEB 
    • m4sport.hu; M4 SPORT (22:35)
EL 18:30 TITBRA 
szeptember 24., kedd
U18Q   MISSZA 
EXL 17:30 BBYMIS 
EL 18:00 HKBFTC 
Partnerünk