Hegyi és Roczanov marad az FTC-nél

   

Újabb két Erste Liga-győztes játékossal egyeztek meg a ferencvárosiak.

Az FTC-Telekom bejelentetteHegyi Ádám és Roczanov Dezső is a klub kötelékében marad. Hegyi a második ferencvárosi szezonjában – a 2014/15-ös szezonban már játszott a zöld-fehéreknél – hátvédként 3+14 pontot gyűjtött az alapszakaszban, míg a középszakaszban 2, a rájátszásban pedig 8 gólpasszt adott. Roczanov negyedik soros csatárként pályafutása egyik legjobb idényét tudhatja maga mögött: 42 alap- és középszakasz-mérkőzésen 3+11 pontig jutott, aztán a rájátszásban 13 találkozón 4 gólt lőtt és 3 asszisztot jegyzett.

Az Erste Liga-címvédőnek jelenleg 17 ismert játékosa van a következő szezonra.

roczanov-ftc-msz

fotó: Micheller Szilvia/fradi.hu

Ferencváros:

edzők:
Fodor Szabolcs (vezetőedző)

kapusok:
Arany Gergely (2020-ig)
Nagy Kristóf (MAC-U20)

hátvédek:
Jászai Dávid (2020-ig)
Marcus Perrier (CAN, 2020-ig)
Anssi Rantanen (FIN, 2020-ig)
Tóth Gergely (Dunaújvárosi Acélbikák)
Lauri Karmeniemi (FIN, 2020-ig)
Hegyi Ádám (2020-ig)

csatárok:
Pavuk Attila (2020-ig)
Nagy Gergő (2020-ig)
Tóth Adrián (2020-ig)
Hajós Roland (DVTK Jegesmedvék, SVK-1., 2020-ig)
Németh Attila (DEAC)
Brett Switzer (CAN)
Myles Fitzgerald (CAN)
Rasmus Kulmala (FIN, DVTK Jegesmedvék, SVK-1.)
Roczanov Dezső (2020-ig)

távozott:
Dósa Krisztián (hátvéd)
Pleszkán József (kapus)
Rafaj Attila (csatár)

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 7., szombat
EBJL 12:30 EHCVAS 2-8VÉGE
EBJL 12:45 ZNODHK 4-3 HVÉGE
EWHL 13:00 VLLMAC 1-3VÉGE
U18 13:40 AVSMAC 2-3VÉGE
U18 14:00 SZEDAB 5-2VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 0-6VÉGE
EBJL 17:15 KACMIS 7-1VÉGE
EL 17:30 BRAHKB 5-4 BVÉGE
EL 17:30 GYEDAB 5-2VÉGE
EBJL 17:50 VICUTE 4-3VÉGE
SVK3 18:00 SENPHC 4-3VÉGE
U18 19:50 ÓHAKMH 5-3VÉGE
december 8., vasárnap
EBJL 11:30 EHLDHK 2-5VÉGE
EWHL 12:00 BOZKMH 2-3VÉGE
EXL 17:00 LMIMAC 1-2VÉGE
EWHL 17:15 OLLMAC 1-13VÉGE
EBEL 17:30 AVSG99 4-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBJL 17:30 OKRETO 9-4VÉGE
EXL 17:30 MISNZÁ 5-4 BVÉGE
UPV 18:00 H20K20 9-1VÉGE
EL 18:30 DEBFTC 0-1VÉGE
EL 18:30 UTESCC 2-3 BVÉGE
U21 18:30 FTCPHC 2-4VÉGE
december 10., kedd
UPV 18:00 H17H16 0-5VÉGE
VÁL 19:00 HUNKOR 2-1 HVÉGE
EBEL 19:15 AVSHCB 2-3 BVÉGE
    • DIGI SPORT 1
BL 20:00 RBMDIF 
    • SPORT 2
december 11., szerda
EIHC 16:00 FRAJPN 4-2VÉGE
UPV 18:00 H16H17 4-3 HVÉGE
EIHC 19:30 UKRBLR 1-4VÉGE
december 12., csütörtök
NŐI 12:30 HUNCZE 
UPV 13:45 H17H16 
EIHC 16:00 BLRKOR 
NU18 19:00 HUNPOL 
U18 19:00 HUNDEN 
VB20 19:00 HUNUKR 
EIHC 19:30 HUNJPN 
    • M4 SPORT (19:45)
december 13., péntek
NŐI 12:30 HUNFRA 
EIHC 16:00 KORUKR 
NU18 19:00 HUNCZE 
U18 19:00 HUNNOR 
EIHC 19:30 HUNFRA 
    • M4 SPORT (20:00)
december 14., szombat
VB20 12:00 HUNEST 
EIHC 12:30 A3B3 
U18 14:00 HUNSVK 
NU18 15:30 HUNSVK 
EIHC 16:00 A2B2 
EIHC 19:30 A1B1 
december 15., vasárnap
NŐI   HUN
VB20 15:30 HUNPOL 
Partnerünk