Újabb ECHL-es csatárt igazolt a Brassó

 

Cody Fowlie és Wacey Rabbit után Everett Clark is a Jacksonville IceMentől érkezik az Erste Ligába.

A Brassó megnevezte a harmadik új légiósát a következő szezonra. Everett Clark – akárcsak Cody Fowlie és Wacey Rabbit – az ECHL-es Jacksonville IceMen csatára volt az elmúlt idényben. A 23 éves jégkorongozó 2013 és 2017 között az OHL-ben játszott, ezt követően került Jacksonville-be. Fizikai adottságait tekintve 175 centiméter magas és 85 kilogrammos a center. A három új csatár közül Clark volt a legkevésbé ponterős a nemrég véget ért szezonban, Rabbit 61, Fowlie 43, míg a legfrissebb szerzemény 24 pontig jutott, ellenben a büntetéspercek tekintetében kiemelkedett: 50 mérkőzésen 141 percet gyűjtött be.

everett-clark

fotó: durhamregion.com

ASC Corona Brassó:

edzők:
Julius Pénzes (SVK, vezetőedző, 2020-ig)

kapusok:
33 Patrik Polc
45 Cosmin Agapie

hátvédek:
17 Pavlo Boriszenko
Szabó Dávid (Dunaújvárosi Acélbikák)
16 Andrei Haraga
98 Gajdó Balázs
12 Bors Huba-Ferenc

csatárok:
Roberto Gliga
28 Tranca Dániel
27 Molnár Zsombor
78 Molnár Zoltán
Cody Fowlie (CAN, Jacksonville IceMen, ECHL)
69 Péter Balázs Szabolcs
61 Bíró Gergő
21 Mihály Ede
Wacey Rabbit (CAN/USA, Jacksonville IceMen, ECHL)
Everett Clark (CAN, Jacksonville IceMen, ECHL)

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 7., szombat
EBJL 12:30 EHCVAS 2-8VÉGE
EBJL 12:45 ZNODHK 4-3 HVÉGE
EWHL 13:00 VLLMAC 1-3VÉGE
U18 13:40 AVSMAC 2-3VÉGE
U18 14:00 SZEDAB 5-2VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 0-6VÉGE
EBJL 17:15 KACMIS 7-1VÉGE
EL 17:30 BRAHKB 5-4 BVÉGE
EL 17:30 GYEDAB 5-2VÉGE
EBJL 17:50 VICUTE 4-3VÉGE
SVK3 18:00 SENPHC 4-3VÉGE
U18 19:50 ÓHAKMH 5-3VÉGE
december 8., vasárnap
EBJL 11:30 EHLDHK 2-5VÉGE
EWHL 12:00 BOZKMH 2-3VÉGE
EXL 17:00 LMIMAC 1-2VÉGE
EWHL 17:15 OLLMAC 1-13VÉGE
EBEL 17:30 AVSG99 4-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBJL 17:30 OKRETO 9-4VÉGE
EXL 17:30 MISNZÁ 5-4 BVÉGE
UPV 18:00 H20K20 9-1VÉGE
EL 18:30 DEBFTC 0-1VÉGE
EL 18:30 UTESCC 2-3 BVÉGE
U21 18:30 FTCPHC 2-4VÉGE
december 10., kedd
UPV 18:00 H17H16 0-5VÉGE
VÁL 19:00 HUNKOR 2-1 HVÉGE
EBEL 19:15 AVSHCB 2-3 BVÉGE
    • DIGI SPORT 1
BL 20:00 RBMDIF 
    • SPORT 2
december 11., szerda
EIHC 16:00 FRAJPN 4-2VÉGE
UPV 18:00 H16H17 4-3 HVÉGE
EIHC 19:30 UKRBLR 1-4VÉGE
december 12., csütörtök
NŐI 12:30 HUNCZE 
UPV 13:45 H17H16 
EIHC 16:00 BLRKOR 
NU18 19:00 HUNPOL 
U18 19:00 HUNDEN 
VB20 19:00 HUNUKR 
EIHC 19:30 HUNJPN 
    • M4 SPORT (19:45)
december 13., péntek
NŐI 12:30 HUNFRA 
EIHC 16:00 KORUKR 
NU18 19:00 HUNCZE 
U18 19:00 HUNNOR 
EIHC 19:30 HUNFRA 
    • M4 SPORT (20:00)
december 14., szombat
VB20 12:00 HUNEST 
EIHC 12:30 A3B3 
U18 14:00 HUNSVK 
NU18 15:30 HUNSVK 
EIHC 16:00 A2B2 
EIHC 19:30 A1B1 
december 15., vasárnap
NŐI   HUN
VB20 15:30 HUNPOL 
Partnerünk