Ismét Csehországban túrázik a DEAC

 

Idén is indul az ostravai Torax Kupán a Debrecen. Más csapatoknál is bővült a felkészülési mérkőzések naptára.

Ahogy egy éve, úgy ezen a nyáron is részt vesz Porubában, Ostrava egyik városrészében, a helyi másodosztályú Torax Poruba által szervezett kupán a DEAC. A szokásoknak megfelelően hat csapat áll rajthoz az eseményen. Az egyik csoportba a DEAC mellett a lengyel 5. JKH GKS Jastzebie és a cseh harmadosztályú Draci Sumperk került, a másik triót a házigazda Torax Poruba, a lengyel bronzérmes GKS Katowice és a kazah élvonalbeli Szariarka Karaganda alkotja. A jelenleg ismert program szerint a debreceniek a torna második napján, augusztus 8-án a Jastrzebie ellen kezdenek, majd másnap a Sumperkkel folytatják. Augusztus 10-én a helyosztókra kerül sor, az első három napi eredmények alapján a két csoport ezonos helyen végzett csapatai döntik el, melyikük a jobb kettejük közül. Első nekifutásra tavaly augusztusban mindhárom mérkőzését elveszítette a DEAC a megméretésen.

Az Alpesi Ligában szereplő KAC-farmcsapat felkészülési programjából kiderül, hogy ugyancsak tavalyhoz hasonlóan ezúttal is lesz KAC II–Fehérvár II összecsapás az előszezonban. A mérkőzésre augusztus 15-én kerül sor a fehérváriak pályaválasztása mellett.

A Dunaújváros augusztus 29-én Nagytapolcsányban, a helyi HC Topolcany ellen játszik, másnap a Schiller-Vasast fogadja. A piros-kékek összesen 6 meccset terveznek a bajnoki rajt előtt, a korábban már ismertek és a dunaújvárosi mellett szeptember 9-én Debrecenben a DEAC vendégei is lesznek.

A Hokiklub Budapest szeptember 6-án este 6 órától a szlovák másodosztály újonca, a HK Levice vendégeként lép pályára, este 6 órától. A cseh és lengyel indulók honlapjáról beszerezhető információk alapján a Visegrád Kupa csoportkörének menetrendje is majdnem teljes, egyedül a Detva és a Nowy Targ összecsapásának időpontjáról nem tudunk még semmit.

A magyar klubok 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 8., csütörtök:
??:?? DEAC–JKH GKS Jastrzebie (POL-1., TORAX Kupa, Ostrava-Poruba)

augusztus 9., péntek:
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Nagymihály)
??:?? DEAC–Draci Sumperk (CZE-3., TORAX Kupa, Ostrava-Poruba)

augusztus 10., szombat:
??:?? Cardiff Devils (GBR-1.)–Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff)
??:?? TORAX Kupa, Poruba – helyosztó: DEAC–Szariarka Karaganda (KAZ) /GKS Katowice (POL-1.) / HC TORAX Poruba (CZE_2.)

augusztus 11., vasárnap:
??:?? Cardiff Devils (GBR-1.)–Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff)

augusztus 15., csütörtök:
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)–DEAC (Nagymihály)
??:?? Fehérvári Titánok–EC KAC II (Alpesi Liga)

augusztus 16., péntek:
18:00: DVTK Jegesmedvék–FTC-Telekom (Miskolc)

augusztus 17., szombat:
Schiller-Vasas HC–HK Trnava (SVK-2., Káposztásmegyer)

augusztus 18., vasárnap:
Schiller-Vasas HC–HK Levice (SVK-2., Káposztásmegyer)

augusztus 20., kedd:
HC 07 Detva (SVK-1.)–UTE (Visegrád Kupa, Gyetva)

augusztus 22., csütörtök
19:00: HC Kosice (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád)

augusztus 23., péntek:
15:00: DVTK Jegesmedvék–Cracovia Krakow (POL-1., Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád)
16:30: Fehérvár AV19–Villach (EBEL) (Bled)
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–DEAC (Nagytapolcsány)
??:?? HK Trnava (SVK-2.)–Schiller-Vasas HC (Nagyszombat)
??:?? HK Nitra (SVK-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra)

augusztus 24., szombat:
20:00 Sheffield Steelers (GBR-1.)–MAC Újbuda (FlyDSA Arena, Sheffield)
??:?? Fehérvár AV19–Grenoble (FRA-1.) (Bled)

augusztus 25., vasárnap:
??:?? Cardiff Devils (GBR-1.)–MAC Újbuda (Viola Arena, Cardiff)
??:?? Tátra Kupa helyosztó DVTK Jegesmedvék–(HK Poprad (SVK-1.) / Dukla Michalovce (SVK-1.) / Les Aigles de Nice (FRA-1.) (Poprád)
??:?? Fehérvár AV19–Szlovénia/Jesenice (Alpesi Liga)/Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga) (Bled)

augusztus 27., kedd:
18:30: FTC-Telekom–MHC Nové Zámky (SVK-1., Pesterzsébet)
HC TORAX Poruba (CZE-2.)–UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)

augusztus 28., szerda:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–UTE (Nagytapolcsány)
18:00: HK Levice (SVK-2.)–Schiller-Vasas HC (Léva)

augusztus 29., csütörtök:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány)

augusztus 30., péntek:
17:00 HKM Zvolen–DVTK Jegesmedvék (Zólyom)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Schiller-Vasas HC (Dunaújváros)

augusztus 31., szombat:
UTE–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út)
FTC-Telekom–Fehérvár AV19 (szuperkupa, Tüskecsarnok?)

szeptember 3., kedd:
18:00: UTE–MHC Nové Zámky (SVK-1., Megyeri út)
JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie)

szeptember 6., péntek:
18:00: DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (SVK-1., Miskolc)
18:00: HK Levice (SVK-2.)–Hokiklub Budapest (Léva)
FTC Telekom–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet)

szeptember 9., hétfő:
18:30 DEAC–Schiller-Vasas (Debrecen)

A DEAC 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 8., csütörtök, ??:??: DEAC–JKH GKS Jastrzebie (POL-1., TORAX Kupa, Ostrava-Poruba)
augusztus 9., péntek, ??:??: DEAC–Draci Sumperk (CZE-3., TORAX Kupa, Ostrava-Poruba)
augusztus 10., szombat: ??:?? TORAX Kupa, Ostrava-Poruba – helyosztó: DEAC–Szariarka Karaganda (KAZ) /GKS Katowice (POL-1.) / HC TORAX Poruba (CZE_2.)
augusztus 15., csütörtök, 17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)–DEAC (Nagymihály)
augusztus 23., péntek, 18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–DEAC (Nagytapolcsány)
szeptember 9., hétfő, 18:30 DEAC–Schiller-Vasas (Debrecen)

A Dunaújvárosi Acélbikák 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 29., csütörtök, 18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány)
augusztus 30., péntek, 18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Schiller-Vasas HC (Dunaújváros)

A DVTK Jegesmedvék 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 9., péntek, 17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Nagymihály)
augusztus 16., péntek, 18:00: DVTK Jegesmedvék–FTC-Telekom (Miskolc)
augusztus 22., csütörtök 19:00: HC Kosice (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád)
augusztus 23., péntek: 15:00: DVTK Jegesmedvék–Cracovia Krakow (POL-1., Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád)
augusztus 25., vasárnap: Tátra Kupa helyosztó (HK Poprad (SVK-1.) / Dukla Michalovce (SVK-1.) / Les Aigles de Nice (FRA-1.) (Poprád)
augusztus 30., péntek, 17:00 HKM Zvolen–DVTK Jegesmedvék (Zólyom)
szeptember 6., péntek, 18:00: DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (SVK-1., Miskolc)

A Fehérvár AV19 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 10., szombat: ??:?? Cardiff Devils (GBR-1.)–Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff)
augusztus 11., vasárnap: ??:?? Cardiff Devils (GBR-1.)–Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff)
augusztus 23., péntek: 16:30 Fehérvár AV19–Villach (EBEL) (Bled)
augusztus 24., szombat: ??:?? Fehérvár AV19–Grenoble (FRA-1.) (Bled)
augusztus 25., vasárnap: ??:?? Fehérvár AV19–Szlovénia/Jesenice (Alpesi Liga)/Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga) (Bled)
augusztus 31., szombat: FTC-Telekom–Fehérvár AV19 (Szuperkupa, Tüskecsarnok?)
szeptember 7-8. Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna (Székesfehérvár)

A Fehérvári Titánok 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 15., csütörtök: Fehérvári Titánok–EC KAC II (Alpesi Liga)

Az FTC-Telekom 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 16., péntek, 18:00: DVTK Jegesmedvék–FTC-Telekom (Miskolc)
augusztus 23., péntek: HK Nitra (SVK-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra)
augusztus 27., kedd, 18:30: FTC-Telekom–MHC Nové Zámky (SVK-1., Pesterzsébet)
augusztus 31., szombat:FTC-Telekom–Fehérvár AV19 (Szuperkupa, Tüskecsarnok?)
szeptember 3., kedd: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie)
szeptember 6., péntek: FTC Telekom–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet)

A Hokiklub Budapest 2019-es felkészülési mérkőzései:

szeptember 6., péntek, 18:00: HK Levice (SVK-2.)–Hokiklub Budapest (Léva)

A MAC Újbuda 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 24., szombat: 20:00 Sheffield Steelers (GBR-1.)–MAC Újbuda (FlyDSA Arena, Sheffield)
augusztus 25., vasárnap: ??:?? Cardiff Devils (GBR-1.)–MAC Újbuda (Viola Arena, Cardiff)

A Schiller-Vasas HC 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 17., szombat: Schiller-Vasas HC–HK Trnava (SVK-2., Káposztásmegyer)
augusztus 18., vasárnap: Schiller-Vasas HC–HK Levice (SVK-2., Káposztásmegyer)
augusztus 23., péntek: HK Trnava (SVK-2.)–Schiller-Vasas HC (Nagyszombat)
augusztus 28., szerda, 18:00: HK Levice (SVK-2.)–Schiller-Vasas HC (Léva)
augusztus 30., péntek, 18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Schiller-Vasas HC (Dunaújváros)
szeptember 9., hétfő, 18:30 DEAC–Schiller-Vasas (Debrecen)

Az UTE 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 20., kedd: HC 07 Detva (SVK-1.)–UTE (Visegrád Kupa, Gyetva)
augusztus 27., kedd: HC TORAX Poruba (CZE-2.)–UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)
augusztus 28., szerda, 18:00: HC Topolcany (SVK-2.)–UTE (Nagytapolcsány)
augusztus 31., szombat: UTE–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út)
szeptember 3., kedd, 18:00: UTE–MHC Nové Zámky (SVK-1., Megyeri út)

A Visegrád Kupa mérkőzései:

augusztus 13., kedd: HC 07 Detva (SVK-1.)–HC TORAX Poruba (CZE-2., Visegrád Kupa, Gyetva)
augusztus 16., péntek: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Jastrzębie)
augusztus 20., kedd: HC 07 Detva (SVK-1.)–UTE (Visegrád Kupa, Gyetva)
augusztus 21., szerda: HC TORAX Poruba (CZE-2.)–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)
augusztus 23., péntek: HK Nitra (SVK-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra)
augusztus 27., kedd: HC TORAX Poruba (CZE-2.)–UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)
augusztus 27., kedd: HK Nitra (SVK-1.)–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Nyitra)
augusztus 30., péntek: HK Nitra (SVK-1.)–JKH GKS Jastrzębie (POL-1., Visegrád Kupa, Nyitra)
augusztus 31., szombat: UTE–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út)
szeptember 3., kedd: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie)
szeptember 6., péntek: FTC Telekom–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet)

Cimkék: , , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 19., csütörtök
KHL 16:00 MMGSZP 
    • SPORT 2
U18Q 18:40 ÓHADAB 6-7VÉGE
szeptember 20., péntek
EBYSL 13:30 UTEOHC 0-2VÉGE
EBYSL 16:30 VASVIC 3-2VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 2-1 HVÉGE
EL 17:30 SCCUTE 4-3 HVÉGE
EL 18:00 DABDEB 4-1VÉGE
EXL 18:00 MACDTV 4-2VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:00 NITMIS 3-2 BVÉGE
EBYSL 18:15 HCIAVS 2-3VÉGE
EBYSL 18:15 RBSMAC 1-4VÉGE
EL 18:30 TITFTC 0-5VÉGE
EL 18:40 VASBRA 4-3VÉGE
szeptember 21., szombat
EBYSL 11:15 RBSAVS 0-6VÉGE
EBYSL 11:15 VSVMAC 4-8VÉGE
U18Q 12:00 ETOFTC 4-8VÉGE
EBYSL 12:20 UTEVIC 7-1VÉGE
U18Q 12:40 AVSUTE 9-1VÉGE
U18Q 15:30 MACDHK 3-1VÉGE
EBEL 17:30 AVSDEC 3-2 HVÉGE
    • DIGI SPORT 3
EL 17:30 GYEUTE 5-3VÉGE
EL 17:30 SCCHKB 7-1VÉGE
U18Q 17:40 KMHMIS 4-7VÉGE
EBYSL 18:20 VASEAS 0-4VÉGE
EWSC 18:30 MACPLA 1-3VÉGE
U18Q 18:40 ÓHAPHC 0-15VÉGE
szeptember 22., vasárnap
EBYSL 09:15 HCIMAC 
EBYSL 09:15 VSVAVS 
EWSC 12:30 MACING 
EBYSL 12:50 UTEEAS 
U21 13:00 FTCETO INFO
EWSC 14:20 KMHPLA 
EBYSL 15:50 VASOHC 
EL 17:00 DABTIT INFO
U21Q 17:10 KMHPHC INFO
EBEL 17:30 AVSHCI 
    • DIGI SPORT 3
EXL 17:30 MISLMI INFO
EL 18:00 FTCBRA INFO
szeptember 23., hétfő
U21Q   MISDAB 
U21Q 14:10 PHCETO 
U18Q 15:40 DHKSZA 
EL 18:00 VASDEB 
    • m4sport.hu; M4 SPORT (22:35)
EL 18:30 TITBRA 
szeptember 24., kedd
U18Q   MISSZA 
EXL 17:30 BBYMIS 
EL 18:00 HKBFTC 
Partnerünk