Nyilván Nurse gólja volt a legvagányabb szombaton

 

Az elődöntők leglátványosabb momentumai az IIHF szerint.

A helyosztók párosításai:

2019. május 26., vasárnap, 15:45: Oroszország–Csehország
2019. május 26., vasárnap, 20:15: Kanada–Finnország

Az elődöntők eredményei:

2019. május 25., szombat, 15:15: Oroszország–Finnország 0-1
2019. május 25., szombat, 19:15: Kanada–Csehország 5-1

A negyeddöntők eredményei:

2019. május 23., csütörtök, 16:15: Oroszország–USA 4-3
2019. május 23., csütörtök, 16:15: Kanada–Svájc 3-2 h.
2019. május 23., csütörtök, 20:15: Finnország–Svédország 5-4 h.
2019. május 23., csütörtök, 20:15: Csehország–Németország 5-1

Az A csoport végeredménye (Kassa):

1. Kanada 18 pont
2. Finnország 16
3. Németország 15
4. USA 14
5. Szlovákia 11
6. Dánia 6
7. Nagy-Britannia 2
8. Franciaország 2

A B csoport végeredménye (Pozsony):

1. Oroszország 21 pont
2. Csehország 18
3. Svédország 15
4. Svájc 12
5. Lettország 9
6. Norvégia 6
7. Olaszország 2
8. Ausztria 1

A világbajnokság mérkőzései:

Időpont Mérkőzés Eredmény/Televízió
2019. május 10., 16:15 Finnország–Kanada 3-1
2019. május 10., 16:15 Oroszország–Norvégia 5-2
2019. május 10., 20:15 USA–Szlovákia 1-4
2019. május 10., 20:15 Csehország–Svédország 5-2
2019. május 11., 12:15 Dánia–Franciaország 5-4 h.
2019. május 11., 12:15 Svájc–Olaszország 9-0
2019. május 11., 16:15 Németország–Nagy-Britannia 3-1
2019. május 11., 16:15 Lettország–Ausztria 5-2
2019. május 11., 20:15 Szlovákia–Finnország 2-4
2019. május 11., 20:15 Norvégia–Csehország 2-7
2019. május 12., 12:15 USA–Franciaország 7-1
2019. május 12., 12:15 Oroszország–Ausztria 5-0
2019. május 12., 16:15 Dánia–Németország 1-2
2019. május 12., 16:15 Olaszország–Svédország 0-8
2019. május 12., 20:15 Nagy-Britannia–Kanada 0-8
2019. május 12., 20:15 Lettország–Svájc 1-3
2019. május 13., 16:15 Oroszország–Csehország 3-0
2019. május 13., 16:15 USA–Finnország 3-2 h.
2019. május 13., 20:15 Szlovákia–Kanada 5-6
2019. május 13., 20:15 Norvégia–Svédország 1-9
2019. május 14., 16:15 Nagy-Britannia–Dánia 0-9
2019. május 14., 16:15 Olaszország–Lettország 0-3
2019. május 14., 20:15 Németország–Franciaország 4-1
2019. május 14., 20:15 Svájc–Ausztria 4-0
2019. május 15., 16:15 USA–Nagy-Britannia 6-3
2019. május 15., 16:15 Svájc–Norvégia 4-1
2019. május 15., 20:15 Németország–Szlovákia 3-2
2019. május 15., 20:15 Oroszország–Olaszország 10-0
2019. május 16., 16:15 Kanada–Franciaország 5-2
2019. május 16., 16:15 Svédország–Ausztria 9-1
2019. május 16., 20:15 Finnország–Dánia 3-1
2019. május 16., 20:15 Csehország–Lettország 6-3
2019. május 17., 16:15 Franciaország–Szlovákia 3-6
2019. május 17., 16:15 Ausztria–Norvégia 3-5
2019. május 17., 20:15 Finnország–Nagy-Britannia 5-0
2019. május 17., 20:15 Csehország–Olaszország 8-0
2019. május 18., 12:15 Dánia–USA 1-7
2019. május 18., 12:15 Lettország–Oroszország 1-3
2019. május 18., 16:15 Kanada–Németország 8-1
2019. május 18., 16:15 Olaszország–Norvégia 1-7
2019. május 18., 20:15 Nagy-Britannia–Szlovákia 1-7
2019. május 18., 20:15 Svédország–Svájc 4-3
2019. május 19., 16:15 Németország–USA 1-3
2019. május 19., 16:15 Ausztria–Csehország 0-8
2019. május 19., 20:15 Franciaország–Finnország 0-3
2019. május 19., 20:15 Svájc–Oroszország 0-3
2019. május 20., 16:15 Franciaország–Nagy-Britannia 3-4 h.
2019. május 20., 16:15 Svédország–Lettország 5-4
2019. május 20., 20:15 Kanada–Dánia 5-0
2019. május 20., 20:15 Ausztria–Olaszország 3-4 b.
2019. május 21., 12:15 Finnország–Németország 2-4
2019. május 21., 12:15 Csehország–Svájc 5-4
2019. május 21., 16:15 Szlovákia–Dánia 2-1 b.
2019. május 21., 16:15 Norvégia–Lettország 1-4
2019. május 21., 20:15 Kanada–USA 3-0
2019. május 21., 20:15 Svédország–Oroszország 4-7
2019. május 23., 16:15 Oroszország–USA 4-3
2019. május 23., 16:15 Kanada–Svájc 3-2 h.
2019. május 23., 20:15 Finnország–Svédország 5-4 h.
2019. május 23., 20:15 Csehország–Németország 5-1
2019. május 25., 15:15 Oroszország–Finnország 0-1
2019. május 25., 19:15 Kanada–Csehország 5-1
2019. május 26., 15:45 Oroszország–Csehország (bronzm.) Sport 1
2019. május 26., 20:15 Kanada–Finnország (döntő) Sport 1

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., kedd
UPV 18:00 H17H16 0-5VÉGE
VÁL 19:00 HUNKOR 2-1 HVÉGE
EBEL 19:15 AVSHCB 2-3 BVÉGE
    • DIGI SPORT 1
BL 20:00 RBMDIF 
    • SPORT 2
december 11., szerda
EIHC 16:00 FRAJPN 4-2VÉGE
UPV 18:00 H16H17 4-3 HVÉGE
EIHC 19:30 UKRBLR 1-4VÉGE
december 12., csütörtök
NŐI 12:30 HUNCZE 1-4VÉGE
UPV 13:45 H17H16 2-3 BVÉGE
EIHC 16:00 BLRKOR 6-5 HVÉGE
NU18 19:00 HUNPOL 4-3VÉGE
U18 19:00 HUNDEN 7-3VÉGE
VB20 19:00 HUNUKR 5-1VÉGE
EIHC 19:30 HUNJPN 1-2VÉGE
december 13., péntek
NŐI 12:30 HUNFRA 2-1VÉGE
EIHC 16:00 KORUKR 4-2VÉGE
NU18 19:00 HUNCZE 6-4VÉGE
U18 19:00 HUNNOR 5-1VÉGE
EBEL 19:15 DECAVS 2-6VÉGE
EIHC 19:30 HUNFRA 2-5VÉGE
december 14., szombat
VB20 12:00 HUNEST 
EIHC 12:30 UKRHUN 
U18 14:00 HUNSVK 
NU18 15:30 HUNSVK 
EIHC 16:00 KORJPN 
EIHC 19:30 BLRFRA 
december 15., vasárnap
NŐI   HUN
VB20 15:30 HUNPOL 
EBEL 16:00 RBSAVS 
Partnerünk