Itt nézhetik a keddi vb-meccseket

 

Összeszedtük egy helyre az A csoportos világbajnokság ötödik napjának online közvetítéseit.

Nagy-Britannia–Dánia (16:15):

Olaszország–Lettország (16:15):

Németország–Franciaország (20:15):

Svájc–Ausztria (20:15):

Az A csoportos világbajnokság mérkőzései:

Időpont Mérkőzés Eredmény/Televízió
2019. május 10., 16:15 Finnország–Kanada 3-1
2019. május 10., 16:15 Oroszország–Norvégia 5-2
2019. május 10., 20:15 USA–Szlovákia 1-4
2019. május 10., 20:15 Csehország–Svédország 5-2
2019. május 11., 12:15 Dánia–Franciaország 5-4 h.
2019. május 11., 12:15 Svájc–Olaszország 9-0
2019. május 11., 16:15 Németország–Nagy-Britannia 3-1
2019. május 11., 16:15 Lettország–Ausztria 5-2
2019. május 11., 20:15 Szlovákia–Finnország 2-4
2019. május 11., 20:15 Norvégia–Csehország 2-7
2019. május 12., 12:15 USA–Franciaország 7-1
2019. május 12., 12:15 Oroszország–Ausztria 5-0
2019. május 12., 16:15 Dánia–Németország 1-2
2019. május 12., 16:15 Olaszország–Svédország 0-8
2019. május 12., 20:15 Nagy-Britannia–Kanada 0-8
2019. május 12., 20:15 Lettország–Svájc 1-3
2019. május 13., 16:15 Oroszország–Csehország 3-0
2019. május 13., 16:15 USA–Finnország 3-2 h.
2019. május 13., 20:15 Szlovákia–Kanada 5-6
2019. május 13., 20:15 Norvégia–Svédország 1-9
2019. május 14., 16:15 Nagy-Britannia–Dánia
2019. május 14., 16:15 Olaszország–Lettország
2019. május 14., 20:15 Németország–Franciaország
2019. május 14., 20:15 Svájc–Ausztria
2019. május 15., 16:15 USA–Nagy-Britannia
2019. május 15., 16:15 Svájc–Norvégia
2019. május 15., 20:15 Németország–Szlovákia Sport 2
2019. május 15., 20:15 Oroszország–Olaszország
2019. május 16., 16:15 Kanada–Franciaország
2019. május 16., 16:15 Svédország–Ausztria
2019. május 16., 20:15 Finnország–Dánia
2019. május 16., 20:15 Csehország–Lettország Sport 2
2019. május 17., 16:15 Franciaország–Szlovákia
2019. május 17., 16:15 Ausztria–Norvégia
2019. május 17., 20:15 Finnország–Nagy-Britannia Sport 2
2019. május 17., 20:15 Csehország–Olaszország
2019. május 18., 12:15 Dánia–USA
2019. május 18., 12:15 Lettország–Oroszország
2019. május 18., 16:15 Kanada–Németország
2019. május 18., 16:15 Olaszország–Norvégia
2019. május 18., 20:15 Nagy-Britannia–Szlovákia
2019. május 18., 20:15 Svédország–Svájc Sport 2
2019. május 19., 16:15 Németország–USA
2019. május 19., 16:15 Ausztria–Csehország
2019. május 19., 20:15 Franciaország–Finnország
2019. május 19., 20:15 Svájc–Oroszország Sport 2
2019. május 20., 16:15 Franciaország–Nagy-Britannia
2019. május 20., 16:15 Svédország–Lettország
2019. május 20., 20:15 Kanada–Dánia Sport 2
2019. május 20., 20:15 Ausztria–Olaszország
2019. május 21., 12:15 Finnország–Németország
2019. május 21., 12:15 Csehország–Svájc Sport 2
2019. május 21., 16:15 Szlovákia–Dánia Sport 2
2019. május 21., 16:15 Norvégia–Lettország
2019. május 21., 20:15 Kanada–USA Sport 2
2019. május 21., 20:15 Svédország–Oroszország
2019. május 23., 16:15 negyeddöntő Sport 1
2019. május 23., 16:15 negyeddöntő Sport 2
2019. május 23., 20:15 negyeddöntő Sport 2
2019. május 23., 20:15 negyeddöntő Sport 2 (22:45)
2019. május 25., 15:15 elődöntő Sport 2
2019. május 25., 19:15 elődöntő Sport 2
2019. május 26., 15:45 bronzmérkőzés Sport 1
2019. május 26., 20:15 döntő Sport 1

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
augusztus 1., csütörtök
UP 18:00 H20US18 
augusztus 3., szombat
FEL   MACTRK 
augusztus 8., csütörtök
FEL   DEBJAS 
augusztus 9., péntek
FEL   DEBDRS 
FEL 17:30 DUMMIS 
augusztus 10., szombat
FEL   CARAVS 
FEL   DEB
FEL 18:00 DABTIT 
Partnerünk