Így ütöttünk 7-et Szlovéniának a Tüskecsarnokban

 

A szerda esti magyar–szlovén góljai.

A felkészülési program:

április 5. Magyarország–Svédország 3-4
április 10. Magyarország–Lengyelország 2-1 b.
április 12. Magyarország–Lengyelország 4-2
áorilis 17. Magyarország–Szlovénia 7-4
április 20. Magyarország–Olaszország (Anglia)
április 21. Magyarország–Nagy-Britannia (Anglia)

A divízió 1/A csoportos világbajnokság meccsbeosztása (magyarországi idő szerint):

2019. április 29., hétfő, 8:30: Magyarország–Dél-Korea
2019. április 29., hétfő, 12:00: Litvánia–Fehéroroszország
2019. április 29., hétfő, 15:30: Szlovénia–Kazahsztán

2019. április 30., kedd, 12:00: Dél-Korea–Szlovénia
2019. április 30., kedd, 15:30: Fehéroroszország–Magyarország

2019. május 1., szerda, 12:30: Kazahsztán–Litvánia

2019. május 2., csütörtök, 8:30: Litvánia–Magyarország
2019. május 2., csütörtök, 12:00: Fehéroroszország–Szlovénia
2019. május 2., csütörtök, 15:30: Dél-Korea–Kazahsztán

2019. május 3., péntek, 15:30: Magyarország–Szlovénia

2019. május 4., szombat, 10:00: Dél-Korea–Litvánia
2019. május 4., szombat, 13:30: Kazahsztán–Fehéroroszország

2019. május 5., vasárnap, 8:30: Szlovénia–Litvánia
2019. május 5., vasárnap, 12:00: Fehéroroszország–Dél-Korea
2019. május 5., vasárnap, 15:30: Kazahsztán–Magyarország

A magyar válogatott bő kerete:

Név Szül. év Klub
Kapusok
Bálizs Bence 1990 MAC
Rajna Miklós 1991 MAC
Vay Ádám 1994 DVTK Jegesmedvék
Hátvédek
Garát Zsombor 1997 MAC
Scott Macaulay 1990 MAC
Pozsgai Tamás 1988 MAC
Stipsicz Bence 1997 Fehérvár AV19
Szabó Dániel 1995 Fehérvár AV19
Szirányi Bence 1988 DVTK Jegesmedvék
Varga Arnold 1992 UTE
Kevin Wehrs 1988 Tölzer Löwen
Csatárok
Bartalis István 1990 Schwennigen (GER)
Benk András 1987 UTE
Christopher Bodó 1991 MAC
Erdély Csanád 1996 Fehérvár AV19
Galló Vilmos 1996 Timra (SWE)
Hári János 1992 Fehérvár AV19
Magosi Bálint 1989 DVTK Jegesmedvék
Miskolczi Márk 1993 DVTK Jegesmedvék
Nagy Gergő 1989 FTC-Telekom
Nagy Krisztián 1994 MAC
Andrew Sarauer 1984 Fehérvár AV19
Sofron István 1988 Fehérvár AV19
Terbócs István 1996 MAC
Vas János 1984 DVTK Jegesmedvék

A stáb:

Szövetségi kapitány: Jarmo Tolvanen
Másodedző: Majoross Gergely
Másodedző: Szilassy Zoltán
Kapusedző: Farkas Tamás
Videóedző: Kiss Dávid
Csapatorvos: dr. Majzik Ernő
Fizioterapeuta: Sashalmi Tamás
Fizioterapeuta: Bagonya Imre
Felszerelésmenedzser: Nagy József
Csapatvezető: Szilágyi Levente
Csapatvezető: Imre Lajos
Erőnléti edző: Nagy Ákos
Sportpszichológus: dr. Tóth László
Médiamenedzser: Závodszky Szabolcs

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
augusztus 21., szerda
U20 19:15 HUNLIF 4-6VÉGE
augusztus 22., csütörtök
U18 15:30 ITASVK 0-5VÉGE
U20 16:00 HUNVAX 1-4VÉGE
NŐI 18:00 HUNGER 1-5VÉGE
FEL 19:00 KOSMIS 4-2VÉGE
U18 19:00 HUNPOL 7-3VÉGE
augusztus 23., péntek
FEL 15:00 MISCRA 3-2VÉGE
U18 15:30 SVKPOL 3-1VÉGE
U20 15:45 HUNFRA 4-2VÉGE
FEL 16:30 AVSVSV 1-2VÉGE
FEL 17:00 STOUTE 1-10VÉGE
FEL 17:30 TRNVAS 2-1VÉGE
FEL 18:00 NITFTC 3-2VÉGE
FEL 18:00 TOPDEB 2-5VÉGE
NŐI 18:00 SUIGER 3-2VÉGE
U18 19:00 HUNITA 4-0VÉGE
augusztus 24., szombat
U18 12:00 POLITA 3-4 HVÉGE
U18 15:30 HUNSVK 3-9VÉGE
U20 16:15 HUNAUT 3-1VÉGE
FEL 16:30 AVSGRN 3-4 HVÉGE
NŐI 17:20 HUNSUI 2-0VÉGE
FEL 20:00 SHSMAC 5-4VÉGE
augusztus 25., vasárnap
FEL   AVS
U20 10:45 HUNRIG 
FEL 19:00 CRDMAC 
FEL 19:00 MISDUM 
augusztus 27., kedd
FEL 18:00 PRBUTE 
FEL 18:30 FTCNZÁ 
Partnerünk