A magyar–brit és még három meccs góljai

 

A székesfehérvári divízió 1/B csoportos ifjúsági világbajnokság harmadik játéknapjának videó-összefoglalói.

A székesfehérvári divízió 1/B-s ifjúsági világbajnokság magyar érdekeltségű mérkőzései:

2019. április 14., vasárnap, 19:30: Magyarország–Ausztria 1-3
2019. április 15., hétfő, 19:30: Magyarország–Szlovénia 1-2
2019. április 17., szerda, 19:30: Magyarország–Nagy-Britannia 4-5
2019. április 19., péntek, 16:00: Magyarország–Olaszország
2019. április 20., szombat, 19:30: Magyarország–Japán

A magyar U18-as válogatott kerete a székesfehérvári divízió 1/B-s világbajnokságra:

Név Szül. év Klub
Kapusok
Farkas Roland 2001 MAC Budapest
Horváth Dominik 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Hátvédek
Csollák Márkó 2002 MAC Budapest
Dobmayer Dominik 2002 Ifj. Ocskay Gábor JA
Falus Ádám 2001 Zürich Lions (SUI)
Gáspár Levente 2001 UTE
Hadobás Zétény 2003 Wings HC (SWE)
Horváth Milán 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Mayer Martin 2002 MAC Budapest
Csatárok
Ambrus Gergő 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Béres Boldizsár 2001 UTE
Keresztes Levente 2002 MAC Budapest
Komáromy Botond 2001 Okanagan (AUT)
Kozma Ferenc 2001 DHK
Lövei Dávid 2001 DVTK
Mesterházy Bálint 2001 Okanagan (AUT)
Rétfalvi Kristóf 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Rózsahegyi András 2001 HC Plzen (CZE)
Sárdi Máté 2001 Dukla Trencin (SVK)
Schlekmann Márk 2002 MAC Budapest
Szűcs Ádám 2001 Augsburg (GER)
Varga Balázs 2003 KooKoo (FIN)

Az U18-as válogatott stábja:

Szövetségi edző: Svasznek Bence
Edzők: Virág Csaba, Tokaji Viktor, Gröschl Tamás
Kapusedző: Székely Csaba
Sportigazgató: Egri Gergely
Fejlesztési igazgató: Jim Brithén
Sportpszichológusok: Soós Judit, Pankár Tibor
Orvos: dr. Tarr Márton
Fizioterapeuta: Szirányi Dániel
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter
Csapatvezető: Végh Boldizsár

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 17., péntek
VB 16:15 AUTNOR 3-5VÉGE
VB 16:15 FRASVK 3-6VÉGE
VB 20:15 CZEITA 8-0VÉGE
VB 20:15 FINGBR 5-0VÉGE
    • SPORT 2
május 18., szombat
VB 12:15 DENUSA 1-7VÉGE
VB 12:15 LATRUS 1-3VÉGE
VB 16:15 CANGER 8-1VÉGE
VB 16:15 ITANOR 1-7VÉGE
VB 20:15 GBRSVK 1-7VÉGE
VB 20:15 SWESUI 4-3VÉGE
    • SPORT 2
május 19., vasárnap
VB 16:15 AUTCZE 0-8VÉGE
VB 16:15 GERUSA 1-3VÉGE
VB 20:15 FRAFIN 0-3VÉGE
VB 20:15 SUIRUS 0-3VÉGE
    • SPORT 2
május 20., hétfő
VB 16:15 FRAGBR 3-4 HVÉGE
VB 16:15 SWELAT 5-4VÉGE
VB 20:15 AUTITA 3-4 BVÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANDEN 5-0VÉGE
május 21., kedd
VB 12:15 CZESUI 
    • SPORT 2
VB 12:15 FINGER 
VB 16:15 NORLAT 
VB 16:15 SVKDEN 
    • SPORT 2
VB 20:15 CANUSA 
    • SPORT 2
VB 20:15 SWERUS 
május 23., csütörtök
VB 16:15 ?
    • SPORT 1
VB 16:15 ?
    • SPORT 2
VB 20:15 ?
    • SPORT 2
VB 20:15 ?
    • SPORT 2 (22:45)
Partnerünk