A szakvezetés frissítette a magyar válogatott keretét

   

Négy kapussal és öt teljes sorral folytatja a munkát jövő héten a kazahsztáni divízió 1/A csoportos vb-re készülő gárda.

Jarmo Tolvanen néhány játékostól elköszönt, illetve behívta a keretbe a Fehérvár AV19 és az UTE jégkorongozóit. Az FTC-Telekom és a Csíkszereda hokisai, valamint néhány légiósunk még nem állhat a szövetségi kapitány rendelkezésére. A magyar válogatott jövő héten már mérkőzést is játszik, április 5-én Svédország lesz az ellenfele a Tüskecsarnokban. Az összecsapásra minden jegy elkelt, a világbajnoki címvédő hazánkba érkező keretéről itt írtunk.

A magyar válogatott bő kerete:

Név Szül. év Klub
Kapusok
Bálizs Bence 1990 MAC
Hetényi Zoltán 1988 DEAC
Rajna Miklós 1991 MAC
Vay Ádám 1994 DVTK Jegesmedvék
Hátvédek
Fejes Nándor 1999 MAC
Garát Zsombor 1997 MAC
Kiss Dániel 1991 DVTK Jegesmedvék
Scott Macaulay 1990 MAC
Pozsgai Tamás 1988 MAC
Stipsicz Bence 1997 Fehérvár AV19
Szabó Dániel 1995 Fehérvár AV19
Szirányi Bence 1988 DVTK Jegesmedvék
Varga Arnold 1992 UTE
Vokla Roland 1996 MAC
Csatárok
Bartalis István 1990 Schwennigen (GER)
Benk András 1987 UTE
Christopher Bodó 1991 MAC
Erdély Csanád 1996 Fehérvár AV19
Hári János 1992 Fehérvár AV19
Magosi Bálint 1989 DVTK Jegesmedvék
Miskolczi Márk 1993 DVTK Jegesmedvék
Nagy Krisztián 1994 MAC
Reisz Áron 1995 Fehérvár AV19
Andrew Sarauer 1984 Fehérvár AV19
Sárpátki Tamás 1994 Fehérvár AV19
Sofron István 1988 Fehérvár AV19
Terbócs István 1996 MAC
Vas János 1984 DVTK Jegesmedvék
Vincze Péter 1995 UTE

A stáb:

Szövetségi kapitány: Jarmo Tolvanen
Másodedző: Majoross Gergely
Másodedző: Szilassy Zoltán
Kapusedző: Farkas Tamás
Videóedző: Kiss Dávid
Csapatorvos: dr. Majzik Ernő
Fizioterapeuta: Sashalmi Tamás
Fizioterapeuta: Bagonya Imre
Felszerelésmenedzser: Nagy József
Csapatvezető: Szilágyi Levente
Csapatvezető: Imre Lajos
Erőnléti edző: Nagy Ákos
Sportpszichológus: dr. Tóth László
Médiamenedzser: Závodszky Szabolcs

HUNSWE

fotó: Mudra László/MJSZ

A felkészülési program:

április 5. Magyarország–Svédország (Tüskecsarnok)
április 10. Magyarország–Lengyelország (Miskolci Jégcsarnok)
április 12. Magyarország–Lengyelország (Miskolci Jégcsarnok)
áorilis 17. Magyarország–Szlovénia (Tüskecsarnok)
április 20. Magyarország–Olaszország (Anglia)
április 21. Magyarország–Nagy-Britannia (Anglia)

A divízió 1/A csoportos világbajnokság meccsbeosztása (magyarországi idő szerint):

2019. április 29., hétfő, 8:30: Magyarország–Dél-Korea
2019. április 29., hétfő, 12:00: Litvánia–Fehéroroszország
2019. április 29., hétfő, 15:30: Szlovénia–Kazahsztán

2019. április 30., kedd, 12:00: Dél-Korea–Szlovénia
2019. április 30., kedd, 15:30: Fehéroroszország–Magyarország

2019. május 1., szerda, 12:30: Kazahsztán–Litvánia

2019. május 2., csütörtök, 8:30: Litvánia–Magyarország
2019. május 2., csütörtök, 12:00: Fehéroroszország–Szlovénia
2019. május 2., csütörtök, 15:30: Dél-Korea–Kazahsztán

2019. május 3., péntek, 15:30: Magyarország–Szlovénia

2019. május 4., szombat, 10:00: Dél-Korea–Litvánia
2019. május 4., szombat, 13:30: Kazahsztán–Fehéroroszország

2019. május 5., vasárnap, 8:30: Szlovénia–Litvánia
2019. május 5., vasárnap, 12:00: Fehéroroszország–Dél-Korea
2019. május 5., vasárnap, 15:30: Kazahsztán–Magyarország

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 16., szombat
MK 14:00 WORZEM 7-1VÉGE
EL 14:15 TITETO 1-5VÉGE
    • M4 SPORT
MK 17:15 DABÚJA 8-2VÉGE
ICEHL 19:45 HCBAVS 4-3VÉGE
október 17., vasárnap
EL 16:30 BRAFTC 0-4VÉGE
EL 17:30 GYEMIS 2-1VÉGE
EL 17:30 SCCDEB 6-3VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 2-1 HVÉGE
október 18., hétfő
KHL 18:30 CSZSZP 
    • SPORT 2
október 20., szerda
MK 18:40 TITMIK 9-0VÉGE
október 22., péntek
KK 16:00 FTCTAR 
EL 18:30 DEBTIT 
EL 19:00 ETOMIS 
ICEHL 19:15 AVSEHL 
    • DIGI SPORT 2
KK 19:30 OLRKIJ 
október 23., szombat
KK 16:00 FTCKIJ 
KK 19:30 OLRTAR 
október 24., vasárnap
EL 14:15 MISTIT 
KK 15:00 OLRFTC 
EL 17:30 DABMAC 
ICEHL 17:30 AVSKAC 
EL 18:30 DEBETO 
KK 18:30 KIJTAR 
Partnerünk
Archívum