Boyd-duplával egyenlített a Barisz

 

Az asztanaiak a kanadai-kazah csatár vezetésével megnyerték a főcsoport-elődöntő második mérkőzését.

A Barisz a második harmadban döntötte el az Avangard elleni párharc második csatáját. A kazahok előbb Blacker emberelőnyös bombájával megszerezték a vezetést, aztán Boyd maradt üresen Bobkovval szemben. A hazaiaknál a honosított kapus, Karlsson 36 védéssel emelkedett ki.

KHL, 2019. márc. 16., szombat.
Karlsson: 94,7% (Hrachovina)
K
Bobkov: 88,6% (Nalimov)
Svedberg, Makljukov, Bochenski, Mihajlisz, Valk
1
Jemelin, Pokka, Koseljov, Sumakov, Szemjonov K.
Dietz, Orehov, Cormier, Frattin, Akolzin
2
Pivcakin, Franson, Zernov, Sirokov, Mihejev
Szemjonov M., Blacker, Boyd, Grenc, Sevcsenko
3
Bondarjev, Csugyinov, Petrov, Fiszenko, Sztasz
Salapov, Petuhov, Szagagyejev, Aszetov
4
Jaremcsuk, Manukjan, Stalberg, Desharnais, Beck
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 29:41 BAA PP Blacker Svedberg
2-0 34:01 BAA Boyd Grenc Salapov
2-1 44:06 AVG PP Sumakov Beck
3-1 46:17 BAA PP Bochenski Cormier
4-1 54:04 BAA PP Boyd Mihajlisz
4-2 58:52 AVG PP Franson Mihejev
35 Kapura lövések száma 38
10 Kiállításpercek 10

A másik keleti ágon is egyenlítés történt: az Avtomobiliszt Kovár shutoutjával legyőzte a Szalavat Julajevet. A baskírok sikere nem Metsolán múlott, a finn kapus 41 lövésből 39-et védett.

KHL, 2019. márc. 16., szombat.
Kovár: 100% (Fomin)
K
Metsola: 95,1% (Karejev)
Vasziljevszkij, Visnyevszkij, Da Costa, Golisev, Dawes
1
Panyin, Larsen, Omark, Kemppainen, Hartikainen
Gurkin, Trjamkin, Sexton, Paré, Garejev A.
2
Szergejev, Arzamaszcev, Tkacsov, Burmisztrov, Ribin
Bodrov, Mamkin, Kucserjavenko, Belouszov, Obigyin
3
Garejev S., Szemjonov, Kugrisev, Zsarkov, Kagyejkin
Valitov, Cseszalin, Gracsov, Litovcsenko, Rasszejkin
4
Jelizarov, Szoloduhin, Majorov, Szkorikov, Hohrjakov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 09:24 AVT PP Belouszov Kucserjavenko Litovcsenko
2-0 26:44 AVT Da Costa Golisev
41 Kapura lövések száma 25
12 Kiállításpercek 35

A KHL 2019-es főcsoport-elődöntői:

CSZKA (1.)–Dinamo (5.) 1-1
SZKA (2.)–Lokomotiv (3.) 2-0

Avtomobiliszt (1.)–Szalavat Julajev (6.) 1-1
Barisz (2.)–Avangard (4.) 1-1

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 7., szombat
EBJL 12:30 EHCVAS 2-8VÉGE
EBJL 12:45 ZNODHK 4-3 HVÉGE
EWHL 13:00 VLLMAC 1-3VÉGE
U18 13:40 AVSMAC 2-3VÉGE
U18 14:00 SZEDAB 5-2VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 0-6VÉGE
EBJL 17:15 KACMIS 7-1VÉGE
EL 17:30 BRAHKB 5-4 BVÉGE
EL 17:30 GYEDAB 5-2VÉGE
EBJL 17:50 VICUTE 4-3VÉGE
SVK3 18:00 SENPHC 4-3VÉGE
U18 19:50 ÓHAKMH 5-3VÉGE
december 8., vasárnap
EBJL 11:30 EHLDHK 2-5VÉGE
EWHL 12:00 BOZKMH 2-3VÉGE
EXL 17:00 LMIMAC 1-2VÉGE
EWHL 17:15 OLLMAC 1-13VÉGE
EBEL 17:30 AVSG99 4-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBJL 17:30 OKRETO 9-4VÉGE
EXL 17:30 MISNZÁ 5-4 BVÉGE
UPV 18:00 H20K20 9-1VÉGE
EL 18:30 DEBFTC 0-1VÉGE
EL 18:30 UTESCC 2-3 BVÉGE
U21 18:30 FTCPHC 2-4VÉGE
december 10., kedd
UPV 18:00 H17H16 0-5VÉGE
VÁL 19:00 HUNKOR 2-1 HVÉGE
EBEL 19:15 AVSHCB 2-3 BVÉGE
    • DIGI SPORT 1
BL 20:00 RBMDIF 
    • SPORT 2
december 11., szerda
EIHC 16:00 FRAJPN 
UPV 18:00 H16H17 
EIHC 19:30 UKRBLR 
december 12., csütörtök
NŐI 12:30 HUNCZE 
UPV 13:45 H17H16 
EIHC 16:00 KORUKR 
NU18 19:00 HUNPOL 
U18 19:00 HUNDEN 
VB20 19:00 HUNUKR 
EIHC 19:30 HUNJPN 
    • M4 SPORT (19:45)
december 13., péntek
NŐI 12:30 HUNFRA 
EIHC 16:00 BLRKOR 
NU18 19:00 HUNCZE 
U18 19:00 HUNNOR 
EIHC 19:30 HUNFRA 
    • M4 SPORT (20:00)
december 14., szombat
VB20 12:00 HUNEST 
EIHC 12:30 A3B3 
U18 14:00 HUNSVK 
NU18 15:30 HUNSVK 
EIHC 16:00 A2B2 
EIHC 19:30 A1B1 
december 15., vasárnap
NŐI   HUN
VB20 15:30 HUNPOL 
Partnerünk