Grazban kezd, majd Klagenfurtban zár a Fehérvár

 

Az EBEL nyilvánosságra hozta a középszakasz meccsmenetrendjét.

A Fehérvár AV19 első mérkőzésére az alapszakaszgyőztes Graz 99ers otthonában kerül sor jövő kedden, míg az első hazai találkozót 15-én azzal a Klagenfurttal játssza a csapat, amellyel néhány héttel később, március 10-én zárja a sorozatot. Hannu Järvenpää tanítványai természetesen 0 bónuszpontról kezdenek, miközben a cél minél előrébb végezni és minél jobb játékot mutatni a kedvező negyeddöntős kiinduló pozíció kiharcolása érdekében.

2019. február 12. kedd

Graz 99ers–Fehérvár AV19
Vienna Capitals–HC Bolzano
Klegenfurt–Red Bull Salzburg

2019. február 15. péntek

Fehérvár AV19–Klagenfurt
Red Bull Salzburg–Vienna Capitals
HC Bolzano–Graz 99ers

2019. február 17. vasárnap

Graz 99ers–Red Bull Salzburg
Vienna Capitals–Klagenfurt
HC Bolzano–Fehérvár AV19

2019. február 22. péntek

Fehérvár AV19–Vienna Capitals
Red Bull Salzburg–HC Bolzano
Klagenfurt–Graz 99ers

2019. február 24. vasárnap

Vienna Capitals–Graz 99ers
Red Bull Salzburg–Fehérvár AV19
HC Bolzano–Klagenfurt

2019. március 1. péntek

Fehérvár AV19–Red Bull Salzburg
Klagenfurt–HC Bolzano
Graz 99ers–Vienna Capitals

2019. március 3. vasárnap

Graz 99ers–Klagenfurt
Vienna Capitals–Fehérvár AV19
HC Bolzano–Red Bull Salzburg

2019. március 5. kedd

Fehérvár AV19–HC Bolzano
Red Bull Salzburg–Graz 99ers
Klagenfurt–Vienna Capitals

2019. március 8. péntek

Fehérvár AV19–Graz 99ers
HC Bolzano–Vienna Capitals
Red Bull Salzburg–Klagenfurt

2019. március 10. vasárnap

Graz 99ers–HC Bolzano
Vienna Capitals–Red Bull Salzburg
Klagenfurt–Fehérvár AV19

avs-rbs

fotó: Soós Attila/Fehérvár AV19

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
augusztus 21., szerda
U20 19:15 HUNLIF 4-6VÉGE
augusztus 22., csütörtök
U18 15:30 ITASVK 0-5VÉGE
U20 16:00 HUNVAX 1-4VÉGE
NŐI 18:00 HUNGER 1-5VÉGE
FEL 19:00 KOSMIS 4-2VÉGE
U18 19:00 HUNPOL 7-3VÉGE
augusztus 23., péntek
FEL 15:00 MISCRA 3-2VÉGE
U18 15:30 SVKPOL 3-1VÉGE
U20 15:45 HUNFRA 4-2VÉGE
FEL 16:30 AVSVSV 1-2VÉGE
FEL 17:00 STOUTE 1-10VÉGE
FEL 17:30 TRNVAS 2-1VÉGE
FEL 18:00 NITFTC 3-2VÉGE
FEL 18:00 TOPDEB 2-5VÉGE
NŐI 18:00 SUIGER 3-2VÉGE
U18 19:00 HUNITA 4-0VÉGE
augusztus 24., szombat
U18 12:00 POLITA 3-4 HVÉGE
U18 15:30 HUNSVK 3-9VÉGE
U20 16:15 HUNAUT 3-1VÉGE
FEL 16:30 AVSGRN 3-4 HVÉGE
NŐI 17:20 HUNSUI 2-0VÉGE
FEL 20:00 SHSMAC 5-4VÉGE
augusztus 25., vasárnap
U20 14:15 HUNRIG INFO
FEL 16:30 AVSJES INFO
FEL 19:00 CRDMAC 
FEL 19:00 MISDUM TÖRÖLVE
augusztus 27., kedd
FEL 18:00 PRBUTE 
FEL 18:30 FTCNZÁ 
Partnerünk