Grazban kezd, majd Klagenfurtban zár a Fehérvár

 

Az EBEL nyilvánosságra hozta a középszakasz meccsmenetrendjét.

A Fehérvár AV19 első mérkőzésére az alapszakaszgyőztes Graz 99ers otthonában kerül sor jövő kedden, míg az első hazai találkozót 15-én azzal a Klagenfurttal játssza a csapat, amellyel néhány héttel később, március 10-én zárja a sorozatot. Hannu Järvenpää tanítványai természetesen 0 bónuszpontról kezdenek, miközben a cél minél előrébb végezni és minél jobb játékot mutatni a kedvező negyeddöntős kiinduló pozíció kiharcolása érdekében.

2019. február 12. kedd

Graz 99ers–Fehérvár AV19
Vienna Capitals–HC Bolzano
Klegenfurt–Red Bull Salzburg

2019. február 15. péntek

Fehérvár AV19–Klagenfurt
Red Bull Salzburg–Vienna Capitals
HC Bolzano–Graz 99ers

2019. február 17. vasárnap

Graz 99ers–Red Bull Salzburg
Vienna Capitals–Klagenfurt
HC Bolzano–Fehérvár AV19

2019. február 22. péntek

Fehérvár AV19–Vienna Capitals
Red Bull Salzburg–HC Bolzano
Klagenfurt–Graz 99ers

2019. február 24. vasárnap

Vienna Capitals–Graz 99ers
Red Bull Salzburg–Fehérvár AV19
HC Bolzano–Klagenfurt

2019. március 1. péntek

Fehérvár AV19–Red Bull Salzburg
Klagenfurt–HC Bolzano
Graz 99ers–Vienna Capitals

2019. március 3. vasárnap

Graz 99ers–Klagenfurt
Vienna Capitals–Fehérvár AV19
HC Bolzano–Red Bull Salzburg

2019. március 5. kedd

Fehérvár AV19–HC Bolzano
Red Bull Salzburg–Graz 99ers
Klagenfurt–Vienna Capitals

2019. március 8. péntek

Fehérvár AV19–Graz 99ers
HC Bolzano–Vienna Capitals
Red Bull Salzburg–Klagenfurt

2019. március 10. vasárnap

Graz 99ers–HC Bolzano
Vienna Capitals–Red Bull Salzburg
Klagenfurt–Fehérvár AV19

avs-rbs

fotó: Soós Attila/Fehérvár AV19

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 14., csütörtök
U18 14:30 VASVSV 4-0VÉGE
U18 15:50 PEFSCC 1-6VÉGE
ELA 17:30 GYEHKB 2-5VÉGE
ELA 17:50 VC2DAB 4-2VÉGE
U20 18:00 UTEVIC 5-1VÉGE
U20 18:15 EASMAC 3-2VÉGE
U18 18:20 OHADAB 4-10VÉGE
ELA 18:30 TITVAS 3-1VÉGE
ELF 19:00 DEBFTC 6-2VÉGE
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP 3-2VÉGE
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 
ELF 16:00 BRASCC 
EXL 16:00 POPMIS 
U20 17:00 UTEAVS 
EXL 17:30 MACKOS 
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 
U20 19:10 MACETO 
február 18., hétfő
EL 18:40 VASHKB 
EL 20:00 FTCDEB 
február 19., kedd
U18 15:35 KMMVAS 
Partnerünk