A fehérváriak győzni tudtak Bécsben

Az akadémista juniorok nagy csatában gyűrték le a Vienna Capitals U20-as csapatát.

Az új év harmadik hetében két mérkőzést játszottak a magyar U20-as bajnokságban. A Pesterzsébet szerdán Dunaújvárosba látogatott, ahol a hazaiak a harmadik harmadban lőtt 2 góljuknak köszönhetően 5-3-ra nyert, míg vasárnap a Vasas juniorjait fogadta és Hódi Krisztián duplájával 2-1-re győzött.

U20-as bajnokság:

2019. január 16., szerda:

DAB?Pesterzsébet 5-3

2019. január 20., vasárnap:

Pesterzsébet?Vasas 2-1

Az EBYSL-ben 3-3 felsőházi és alsóházi meccset rendeztek. A Villach két vereséggel zárta magyarországi túráját: Székesfehérváron 6-2-re, Újpesten 6-0-ra kaptak ki. Az Ifj. Ocskay Gábor JA szoros meccsen győzött 6-5-re Bécsben. A magyar rangadókon a DHK 9-3-ra, a MAC 8-1-re verte a Győrt. A debreceniek az Eishockey Akademie ellen is begyűjtötték a 3 pontot.

Győri Nemak-Dana ETO HC?MAC 1-8

Az ifjúsági bajnokságban megkezdődött a 6?10., illetve a 11?14. helyért zajló középszakasz. Miskolcon hosszabbítás döntött, a hazaiak 5-4-re legyűrték a győrieket. A DAB 1-1 győzelemmel és vereséggel indított: az Óbudát simán verte, a KMH otthonában alulmaradt.

U18-as bajnokság:

6?10. helyért:

DVTK Jegesmedvék?Győri Nemak-Dana ETO HC 5-4 h.

11?14. helyért:

2019. január 12., szombat:

DAB?Óbuda HA 14-1

KMH?DAB 5-4

Az EBJL felsőházában a MAC 6-2-re nyert Debrecenben, az Ifj. Ocskay Gábor JA 5-1-re kikapott Klagenfurtban. Az alsóházi A csoportban a DVTK Jegesmedvék 8-0-ra átgázoltak a Linzen, a B csoportban a győriek alulmaradtak Bécsben, a KMH kikapott Villachtól, míg a C-ben az UTE győzött, az FTC pont nélkül maradt.