A SZKA átgázolt a Torpedón

 

A szentpéterváriak 6 gólt lőttek a Nyizsnyij Novgorod-iaknak.

Az Avangard kétgólos hátrányból mentett pontot a Traktor ellen. A találkozót a cseljabinsziek légiósai döntötték el. Az omszkiak kapujában a debütáns Nalimov 18 lövésből csak 15-öt védett.

KHL, 2018. dec. 4., kedd.
Nalimov: 83,3% (Bobkov)
K
Gyemcsenko: 93,8% (Szudnyicin)
Franson, Medvegyev, Sirokov, Zernov, Mihejev
1
Petrov A., Bailen, Szczechura, Thomas, Stoa
Pokka, Jemelin, Stalberg, Desharnais, Manukjan
2
Borodkin, Iszajev, Poligalov, Glinkin, Kravcov
Berezin, Martinov, Szemjonov, Koseljov, Talbot
3
Zseldakov, Alekszejev, Ribakov, Kokujov, Gubarjev
Csugyinov, Fiszenko, Petrov K., Sztasz, Jaremcsuk
4
Karpuhin, Jerofejev, Sarov, Dugin, Solohov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 13:41 TRA Glinkin Kravcov Dugin
0-2 38:14 TRA Kravcov
1-2 38:47 AVG Berezin Mihejev Sirokov
2-2 40:29 AVG Mihejev Zernov Nalimov
2-3 60:33 TRA Szczechura Thomas Bailen
32 Kapura lövések száma 18
4 Kiállításpercek 6

A SZKA nem kímélte a Torpedót. A gól nélküli első harmad után a következő két játékrészben 3-3 gólt lőttek a szentpéterváriak, akiknek mindegyik gólját más-más jégkorongozó szerezte. Sesztyorkin 24 védéssel ért el shutoutot.

KHL, 2018. dec. 4., kedd.
Sesztyorkin: 100% (Hellberg)
K
Galimov: 84,8% (Kosztyin: 83,3%)
Belov, Tokranov, Dacjuk, Tyihonov, Plotnyikov
1
Bodie, Holm, Miele, Zsafjarov, Parsin
Gavrikov, Rundblad, Karpov, Koskiranta, Guszev
2
Barancev, Orlov, Galuzin, Sabolic, Calof
Zubarjev, Hafizullin, Barabanov, Bivalcev, Kuzmenko
3
Korobov, Szergijenko, Senfeld, Verjajev, Szjomin D.
Szjomin V., Ketov, Jakupov, Kablukov
4
Rogyionicsev, Markovin, Szmolin, Makarenko, Szetgyikov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 22:18 SZK Hafizullin Ketov Belov
2-0 24:59 SZK Guszev Karpov
3-0 36:15 SZK Kuzmenko Barabanov
4-0 40:45 SZK PP Karpov Guszev Dacjuk
5-0 46:53 SZK Koskiranta Guszev Karpov
6-0 56:47 SZK Bivalcev Barabanov Gavrikov
39 Kapura lövések száma 24
8 Kiállításpercek 20

A Nyeftyehimik győzött Minszkben. A nyizsnyekamszkiak a sikerükkel tartják a lépést a Keleti főcsoport 8. helyén álló Kunlunnal, hátrányuk jelenleg 2 pont, bár 3 meccsel többet játszottak, mint a kínaiak.

KHL, 2018. dec. 4., kedd.
Karnauhov: 93,5% (Enroth)
K
Korotajev: 97,2% (Jezsov)
Wiercioch, Henkel, Howden, Kosztyicin A., Bujnyickij
1
Polásek, Szergejev, Nattinen, Ruohomaa, Puustinen
Blum, Liszovec, Kosztyicin Sz., Kogaljov, Kovirsin
2
Muszin, Brincev, Bikmullin, Galimov, Nestrasil
Oszipov, Gotovec, Tyerescsenko, Pavlovics, Kazionov
3
Tyimasov, Saripzjanov, Sikszatdarov, Kulikov, Padakin
Gavrus, Litvinov, Kitarov, Volkov
4
Szemjonov, Sarifjanov, Zdunov, Hajrullin, Arkalov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 08:27 DMI Tyerescsenko Pavlovics
1-1 33:13 NYH Saripzjanov Nestrasil Galimov
1-2 42:36 NYH Puustinen Polásek Ruohomaa
36 Kapura lövések száma 31
8 Kiállításpercek 6

hersley-szka

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP 3-2VÉGE
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB 3-2VÉGE
ELF 20:00 FTCDEB 3-2VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 
U20 19:00 MACDHK 
február 20., szerda
U18 15:30 DHKAVS 
U18 16:00 MISOKR 
U18 16:30 UTEFTC 
ELA 17:50 VC2GYE 
U18 18:20 KMHETO 
ELA 18:40 HKBTIT 
ELA 18:40 VASDAB 
U20 19:10 UTEDAB 
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS 
U18 17:25 UTEMIS 
ELF 17:30 BRAFTC 
U18 18:40 MACETO 
ELF 19:00 DEBUTE 
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
Partnerünk