Kevin Wehrs két gólpasszt adott

A Tölzer Löwen a magyar válogatott hátvéd sorának vezetésével verte a Heilbronnt.

Bartalis István és a Schwenningen a München elleni túlórás siker után Nürnbergben készült újabb pontszerzésre. A Wild Wings az első és a harmadik harmad végén lőtt 1-1 gólt, miközben egyet sem kapott, így 2-0-ra nyert, megszerezve szezonbeli második rendes játékidős győzelmét. Bartalis kétszer lőtt kapura és blokkolt egy lövést.

Galló Vilmosék a Malmőhöz utaztak. A hazaiaknál Emil Sylvegard mesterhármast ért el, a Timra 4-1-es vereséget szenvedett, és visszacsúszott az utolsó előtti helyre. A magyar válogatott csatár neve mellé 1 kaput eltalált lövést és 2 ütközést jegyeztek fel.

A Feldkirch Fekete Dániellel a soraiban két nap alatt két hazai meccset játszott. Szombaton a Vipitenótól 3-2-re, vasárnap az Olimpija Ljubljanától 4-2-re kapott ki az osztrák együttes. Fekete egyik meccsen sem szerzett pontot, csapata visszaesett az 5. helyre.

Kevin Wehrs és a sortársai nagyban kivették részüket a Tölzer Löwen sikeréből. A Bad Tölz-iek úgy győztek 7-4-re, hogy Stephen MacAulay 3 gólt lőtt, Andreas Pauli 5 gólpasszt adott, míg a magyar-amerikai hátvéd 2 asszisztot jegyzett.

Keresztury Erikék a Waldkraiburgot fogadták. Az Oberliga déli csoportját vezető Eisbären Regensburg 6-2-re győzött, a második hazai találatnál Keresztury gólpasszt adott, valamint gáncsolásért begyűjtött egy kisbüntetést.

A Chaux-de-Fonds gyakorlatilag lemásolta a pénteki mérkőzését: ugyanúgy Kiss Zsombor nélkül állt fel, 40 perc után 1-1-re állt, valamint az utolsó harmadban kapott három góllal 4-1-re kikapott, de most nem az Ajoie-től, hanem a Visptől.