Online nézhetik az ifik jesenicei mérkőzéseit

   

A szlovének mindegyik találkozóról adnak streamet.

A magyar U18-as válogatott csütörtökön 18:30-től Szlovénia ellen kezdi meg szereplését a jesenicei tornán. Az esemény összes mérkőzését közvetíti a video2go.live, ifjúsági csapatunk első találkozóját az alábbi videón láthatják az érdeklődők.

A jesenicei négyes torna programja

November 8., csütörtök, 18:30 Magyarország–Szlovénia
November 9., péntek, 15:30 Magyarország–Ausztria
November 10., szombat, 11:30 Magyarország–Olaszország

Az U18-as válogatott kerete:

Név Szül. év Klub
Kapusok
Halász Béni 2001 Linz
Horváth Dominik 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Horváth Bendegúz 2001 Egerszegi Titánok
Hátvédek
Csollák Márkó 2002 MAC
Dobmayer Dominik 2002 Ifj. Ocskay Gábor JA
Dóczi Zsombor 2001 MAC
Farkas Botond 2001 Vasas
Gáspár Levente 2001 UTE
Horváth András 2001 UTE
Mayer Martin 2002 MAC
Ortenszky Tamás 2002 Biel-Bienne (SUI)
Csatárok
Ambrus Gergő 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Béres Boldizsár 2001 UTE
Birke Attila 2001 UTE
Filep Zsombor 2001 Debreceni HK
Keresztes Levente 2002 MAC
Komáromy Botond 2001 Okanagan (AUT)
Kozma Ferenc 2001 Debreceni HK
Lövei Dávid 2001 DVTK Jegesmedvék
Mesterházy Bálint 2001 Okanagan (AUT)
Parragi Dániel 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Rétfalvi Kristóf 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Schlekmann Márk 2002 MAC

Az U18-as válogatott stábja:

Szövetségi edző: Svasznek Bence
Edzők: Virág Csaba, Gröschl Tamás, Tokaji Viktor
Kapusedző: Székely Csaba
Fizioterapeuta: Szirányi Dániel
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter
Csapatvezető: Végh Boldizsár

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., vasárnap
U20 12:05 DHKEAS 5-2VÉGE
U20 12:30 UTEVSV 6-0VÉGE
EWHL 12:45 U25BOZ 1-2VÉGE
U20 13:20 PEFVAS 2-1VÉGE
DEBL 14:15 GGVKMH 0-7VÉGE
U20 14:40 VICAVS 5-6VÉGE
U20 15:00 ETOMAC 1-8VÉGE
EL 16:00 BRAHKB 1-3VÉGE
EXL 16:00 NITMIS 1-2 HVÉGE
EL 17:00 DABDEB 3-6VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 4-5 HVÉGE
EL 17:30 SCCVC2 6-5 BVÉGE
EL 17:30 TITUTE 4-7VÉGE
EXL 18:00 MACNZÁ 0-5VÉGE
január 21., hétfő
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-0VÉGE
január 22., kedd
MK 17:30 MISFTC 0-3VÉGE
U20 18:30 VASDAB 3-1VÉGE
MK 20:00 AVSMAC 6-3VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., szerda
ELA 18:30 TITDAB 1-0VÉGE
ELA 18:40 HKBVC2 3-1VÉGE
január 24., csütörtök
U18 15:50 PEFMIS 
ELF 17:30 SCCBRA 
KHL 17:30 LOKSBA 
    • SPORT 2
U20 17:30 MACKMM 
U20 18:30 ETOEAS 
U18 19:00 FTCDAB 
január 25., péntek
U18 14:30 AVSKAC 
EXL 17:00 POPMAC 
ELA 17:30 GYEDAB 
ELA 17:50 VC2TIT 
EBEL 18:00 AVSMZA 
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 ZEGETO 
EXL 18:30 MISZIL 
ELA 18:40 HKBVAS 
január 26., szombat
U18   SPGMIS 
U18 14:30 DHKRBS 
U18 14:50 UTEOKW 
U20 15:20 KMHETO 
U18 17:15 ZNOFTC 
ELF 17:30 SCCDEB 
U20 17:45 DABVAS 
ELF 18:00 FTCUTE 
U20 18:15 VSVUTE 
U18 18:40 MACKAC 
január 27., vasárnap
U20 11:20 KMMETO 
U20 12:05 DHKMAC 
U18 13:30 EHLMIS 
U20 13:30 AVSVIC 
U18 14:20 ACRBS 
EBEL 16:00 G99AVS 
ELA 17:30 GYEVC2 
ELA 17:30 TITHKB 
EXL 17:30 MACMIS 
    • DIGI SPORT 2
U20 17:30 HDJUTE 
Partnerünk