Online nézhetik az ifik jesenicei mérkőzéseit

   

A szlovének mindegyik találkozóról adnak streamet.

A magyar U18-as válogatott csütörtökön 18:30-től Szlovénia ellen kezdi meg szereplését a jesenicei tornán. Az esemény összes mérkőzését közvetíti a video2go.live, ifjúsági csapatunk első találkozóját az alábbi videón láthatják az érdeklődők.

A jesenicei négyes torna programja

November 8., csütörtök, 18:30 Magyarország–Szlovénia
November 9., péntek, 15:30 Magyarország–Ausztria
November 10., szombat, 11:30 Magyarország–Olaszország

Az U18-as válogatott kerete:

Név Szül. év Klub
Kapusok
Halász Béni 2001 Linz
Horváth Dominik 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Horváth Bendegúz 2001 Egerszegi Titánok
Hátvédek
Csollák Márkó 2002 MAC
Dobmayer Dominik 2002 Ifj. Ocskay Gábor JA
Dóczi Zsombor 2001 MAC
Farkas Botond 2001 Vasas
Gáspár Levente 2001 UTE
Horváth András 2001 UTE
Mayer Martin 2002 MAC
Ortenszky Tamás 2002 Biel-Bienne (SUI)
Csatárok
Ambrus Gergő 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Béres Boldizsár 2001 UTE
Birke Attila 2001 UTE
Filep Zsombor 2001 Debreceni HK
Keresztes Levente 2002 MAC
Komáromy Botond 2001 Okanagan (AUT)
Kozma Ferenc 2001 Debreceni HK
Lövei Dávid 2001 DVTK Jegesmedvék
Mesterházy Bálint 2001 Okanagan (AUT)
Parragi Dániel 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Rétfalvi Kristóf 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Schlekmann Márk 2002 MAC

Az U18-as válogatott stábja:

Szövetségi edző: Svasznek Bence
Edzők: Virág Csaba, Gröschl Tamás, Tokaji Viktor
Kapusedző: Székely Csaba
Fizioterapeuta: Szirányi Dániel
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter
Csapatvezető: Végh Boldizsár

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 12., péntek
NVB 13:30 NORSVK 4-0VÉGE
NVB 17:00 HUNITA 9-0VÉGE
    • M4 SPORT
VÁL 18:30 HUNPOL 4-2VÉGE
NVB 20:30 DENAUT 3-8VÉGE
április 13., szombat
NVB 12:30 SVKITA 2-1VÉGE
NVB 16:00 DENNOR 4-0VÉGE
NVB 19:30 AUTHUN 1-2VÉGE
április 14., vasárnap
VB18 12:30 ITAJPN 2-3VÉGE
VB18 16:00 GBRSLO 2-3VÉGE
VB18 19:30 HUNAUT 1-3VÉGE
április 15., hétfő
VB18 12:30 JPNGBR 5-3VÉGE
VB18 16:00 AUTITA 7-0VÉGE
VB18 19:30 HUNSLO 1-2 BVÉGE
április 17., szerda
VB18 12:30 SLOITA 0-2VÉGE
VB18 16:00 AUTJPN 2-3VÉGE
VÁL 19:00 HUNSLO 7-4VÉGE
VB18 19:30 HUNGBR 4-5VÉGE
április 19., péntek
VB18 12:30 AUTGBR 
VB18 16:00 HUNITA 
VB18 19:30 JPNSLO 
KHL 23:00 AVGCSZ 
    • SPORT 2
április 20., szombat
VB18 12:30 ITAGBR 
VB18 16:00 SLOAUT 
VÁL 19:00 ITAHUN 
VB18 19:30 HUNJPN 
április 21., vasárnap
VÁL 14:00 GBRHUN 
Partnerünk