A Kína elleni magyar győzelem képekben

 

Egy 5-0-s siker galériája.

A budapesti hat nemzet torna programja:

November 7., szerda, 15:30: Franciaország–Szlovákia 2-3 h.
November 7., szerda, 19:00: Magyarország–Kína 5-0

November 8., csütörtök, 15:30: Norvégia–Szlovákia
November 8., csütörtök, 19:00: Dánia–Kína

November 9., péntek, 12:30: Szlovákia–Kína – a torna eredményébe nem számít bele
November 9., péntek, 15:30: Norvégia–Franciaország
November 9., péntek, 19:00: Magyarország–Dánia

November 10., szombat, 12:00: A3–B3, az ötödik helyért
November 10., szombat, 15:30: A2–B2, a harmadik helyért
November 10., szombat, 19:00: A1–B1, döntő

A női válogatott 2018 novemberi kerete:

Név Csapat
Kapusok
Németh Anikó KMH
Tóth Zsófia Óbuda
Hátvédek
Grkovic Jelena KMH
Sarah Knee KMH
Kreisz Emma MAC
Molnár Mónika KMH
Németh Bernadett KMH
Szamosfalvi Petra KMH
Tóth Enikő Lakers Kärnten (AUT)
Csatárok
Dabasi Réka KMH
Gasparics Fanni KMH
Horváth Tifani KMH
Huszák Alexandra KMH
Jókai Szilágyi Kinga KMH
Jókai Szilágyi Zsófia Lulea (SWE)
Kiss Andrea FTC
Averi Nooren CAN
Pavuk Petra FTC
Pintér Hanna FTC
Pintér Lili SDE (SWE)
Rónai Alexandra KMH
Somogyi Vivien KMH
Stacey Scott KMH
Ungár Rebeka KMH

A női válogatott stábja:

Szövetségi kapitány: Jari Risku
Edző: Mika Väärälä
Kapusedző: Budai Krisztián
Videóedző: Kis András
Erőnléti edzők: Kozák Attila, Dr. Benczenleitner Ottó
Rehabilitációs edző: Gallyas Gabriella
Sportmasszőr: Albert Anna
Felszerelésmenedzser: Szabó Dávid
Csapatorvos: Dr. Széplaki Attila
Csapatvezető: Jasó Judit

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 13., kedd
U18 14:55 UTEMIS 5-1VÉGE
U20 16:00 MISPEF 2-3 BVÉGE
EXL 17:00 O20MIS 1-8VÉGE
EBEL 18:45 AVSG99 6-7 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 14., szerda
U20 15:20 DHKKMH 5-3VÉGE
U18 17:20 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 17:30 AVSOKW 5-2VÉGE
EL 18:00 UTEDEB 6-2VÉGE
EXL 18:00 DTVMAC 4-5VÉGE
EXL 18:00 MISDTR 3-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITVC2 4-5VÉGE
U18 18:30 ETOMAC 1-6VÉGE
EL 18:40 HKBFTC 2-6VÉGE
EL 18:40 VASDAB 4-5 HVÉGE
november 15., csütörtök
U20 15:20 DHKAVS 1-5VÉGE
U18 15:50 PEFFTC 7-3VÉGE
U18 18:00 DABZEG 2-1 HVÉGE
U20 18:00 MACUTE 4-6VÉGE
U20 19:45 ZNOETO 9-2VÉGE
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE 0-3VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 6-4VÉGE
EL 17:50 VC2SCC 2-5VÉGE
EXL 18:00 MACMIS 4-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC 2-4VÉGE
U20 18:30 ETOMIS 7-6 HVÉGE
EL 19:30 DEBDAB 3-4 HVÉGE
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 
U18 13:50 VASMIS 
U18 14:00 ZNOMAC 
U18 15:45 UTEDHK 
EBEL 17:30 AVSDEC 
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 
U18 18:00 FTCDAB 
U20 18:35 UTEKMH 
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 
U20 13:30 AVSMAC 
EL 16:00 BRAHKB 
EXL 16:00 NITMIS 
U20 16:20 KMMDHK 
EL 17:30 GYEUTE 
EL 17:30 TITSCC 
EXL 17:30 MACNZÁ 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 
Partnerünk