Öt helyszínen lesz még nemzetközi torna

 

Valamennyi vb-ellenfelünk gyakorol a novemberi IIHF-szünetben.

A budapesti négy nemzet torna mellett további öt helyszínen lépnek jégre felnőtt férfi válogatottak ezen a héten. 2019-es divízió 1/A-s ellenfeleink közül Dél-Korea és Kazahsztán Magyarországon játszik, többek között ellenünk. Fehéroroszország saját eseményt rendez, ahol egy másik asztanai ellenfelünkkel, Szlovéniával is összecsap, rajtuk kívül két A csoportos együttes, Franciaország és Lettország küzd ott csütörtöktől szombatig. Ötödik riválisunk, Litvánia hatcsapatos tornát hívott össze, ahol Japánnal és Fehéroroszország U25-ös csapatával csatázik, míg a másik hármasban Észtország, Románia és Lettország B együttese játszik körmérkőzéseket csütörtöktől szombatig, hogy vasárnap helyosztókkal zárjanak.

A nem divízió 1/A-s érintettségű események közül a divízió 1/B-be visszacsúszott Lengyelország A csoportos válogatottakat fogad, péntektől vasárnapig sorrendben Dánia, Norvégia és Ausztria vár rá. A Deutschland Cupon komoly változás, hogy idén már nem lesz észak-amerikai csapat: az elmúlt évtizedben Kanada és az USA felváltva vett részt, ennek a szériának előbbi vetett véget azzal, hogy nem utazik Németországba, így a házigazdán kívül Szlovákia, Svájc és Oroszország B csapata gyakorolhat.

A Karjala Kupa 2017-ben az olimpiai szezon miatt speciálisan, 4 helyett 6 csapattal zajlott, idén újra csak Csehország, Finnország, Oroszország és Svédország csap össze az Euro Hockey Tour keretein belül.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 13., kedd
U18 14:55 UTEMIS 5-1VÉGE
U20 16:00 MISPEF 2-3 BVÉGE
EXL 17:00 O20MIS 1-8VÉGE
EBEL 18:45 AVSG99 6-7 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 14., szerda
U20 15:20 DHKKMH 5-3VÉGE
U18 17:20 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 17:30 AVSOKW 5-2VÉGE
EL 18:00 UTEDEB 6-2VÉGE
EXL 18:00 DTVMAC 4-5VÉGE
EXL 18:00 MISDTR 3-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITVC2 4-5VÉGE
U18 18:30 ETOMAC 1-6VÉGE
EL 18:40 HKBFTC 2-6VÉGE
EL 18:40 VASDAB 4-5 HVÉGE
november 15., csütörtök
U20 15:20 DHKAVS 1-5VÉGE
U18 15:50 PEFFTC 7-3VÉGE
U18 18:00 DABZEG 2-1 HVÉGE
U20 18:00 MACUTE 4-6VÉGE
U20 19:45 ZNOETO 9-2VÉGE
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE 0-3VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 6-4VÉGE
EL 17:50 VC2SCC 2-5VÉGE
EXL 18:00 MACMIS 4-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC 2-4VÉGE
U20 18:30 ETOMIS 7-6 HVÉGE
EL 19:30 DEBDAB 3-4 HVÉGE
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 
U18 13:50 VASMIS 
U18 14:00 ZNOMAC 
U18 15:45 UTEDHK 
EBEL 17:30 AVSDEC 
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 
U18 18:00 FTCDAB 
U20 18:35 UTEKMH 
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 
U20 13:30 AVSMAC 
EL 16:00 BRAHKB 
EXL 16:00 NITMIS 
U20 16:20 KMMDHK 
EL 17:30 GYEUTE 
EL 17:30 TITSCC 
EXL 17:30 MACNZÁ 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 
Partnerünk