Döntetlenek napja a KHL-ben

 

Mindhárom találkozón túlóra döntött, mindegyik helyszínen a vendégek szerezték meg a pluszpontot.

Az Avtomobiliszt a Lokomotiv otthonában bizonyította, nem véletlenül indították 18 meccses győzelmi szériával a szezont. A hosszabbítás utolsó percében Dan Sexton döntött. A jekatyerinburgiak kapujában Jakub Kovár 31 védéssel zárta a meccset.

KHL, 2018. okt. 21., vasárnap.
Konovalov: 94,7% (Salák)
K
Kovár: 96,9% (Szohatszkij)
Afanaszjev, Rafikov, Kozun, Kontiola, Loktyionov
1
Visnyevszkij, Gurkin, Da Costa, Golisev, Dawes
Kronwall, Jeleszin, Apalkov, Kartajev, Alekszejev
2
Trjamkin, Vasziljevszkij, Paré, Sexton, Krikunov
Averin Ny., Oszipov, Averin J., Szannyikov, Kraszkovszkij
3
Bodrov, Mamkin, Milovzorov, Gracsov, Belouszov
Kutuzov, Kajumov, Ivanov, Kovalenko, Iljenko
4
Valitov, Jegorsev, Rasszejkin, Litovcsenko, Obigyin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 05:47 AVT Rasszejkin Visnyevszkij
1-1 13:23 LOK Kozun Oszipov Loktyionov
1-2 64:41 AVT Sexton Rasszejkin
32 Kapura lövések száma 38
8 Kiállításpercek 6

A Metallurg túlórában nyert Cserepovecben. A ráadásban emberelőnybe kerültek a magnyitogorszkiak, ahol a rutinos Szergej Mozjakin belőtte a győztes gólt.

KHL, 2018. okt. 21., vasárnap.
Furch: 93,9% (Magarilov)
K
Kosecskin: 95,2% (Zagidulin)
Kornyejev, Vasziljev, Trubacsov, Boychuk, Ribin
1
Bereglazov, Antyipin Viktor, Ellison, Kuljomin, Mozjakin
Kulda, Kuljas, Junykov, Geraszkin, Lapin
2
Rilov, Verescsagin, Rasmussen, Ljubimov, Pakarinen
Kalasnyikov, Makarov, Korotkov, Kodola, Grigorenko
3
Matuskin, Birjukov, Dorofejev, Csibiszov, Shore
Szicsuskin, Lekomcev, Jasin, Monahov, Karlin
4
Bobrjasov, Kaletnyik, Szpiridonov, Tyimkin, Platonov Gy.
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 30:25 MMG Tyimkin Mozjakin
1-1 37:50 SZE Trubacsov Kornyejev Ribin
1-2 63:50 MMG PP Mozjakin Ellison Rasmussen
21 Kapura lövések száma 33
8 Kiállításpercek 4

Büntetők döntöttek a Nyugati főcsoport rangadóján. A SZKA–CSZKA katonacsata a szétlövés hetedik körében dőlt el, amikor Makszim Salunov betalált, ellenben Nyikita Guszev kihagyta a rávezetését.

KHL, 2018. okt. 21., vasárnap.
Hellberg: 95,0% (Sesztyorkin)
K
Szorokin: 96,4% (Johansson)
Hersley, Gavrikov, Dacjuk, Jakupov, Guszev
1
Robinson, Dahlback, Vey, Grigorenko, Kaprizov
Hafizullin, Tokranov, Gyergacsov, Barabanov, Bivalcev
2
Romanov, Nyesztyerov, Popov, Okulov, Salunov
Zub, Rukavisnyikov, Plotnyikov, Koskiranta, Kuzmenko
3
Marcsenko A., Pasnyin, Andronov, Szlepisev, Kalinyin
Szjomin, Tyihonov, Marcsenko K., Ketov, Kablukov
4
Blazsijevszkij, Scott, Rtiscsev, Tyelegin, Karnauhov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 10:28 CSZ Andronov Nyesztyerov Kalinyin
1-1 24:25 SZK Kuzmenko Gavrikov Hersley
1-2 65:00 CSZ GWS Salunov
28 Kapura lövések száma 20
6 Kiállításpercek 4
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., vasárnap
U20 12:05 DHKEAS 5-2VÉGE
U20 12:30 UTEVSV 6-0VÉGE
EWHL 12:45 U25BOZ 1-2VÉGE
U20 13:20 PEFVAS 2-1VÉGE
DEBL 14:15 GGVKMH 0-7VÉGE
U20 14:40 VICAVS 5-6VÉGE
U20 15:00 ETOMAC 1-8VÉGE
EL 16:00 BRAHKB 1-3VÉGE
EXL 16:00 NITMIS 1-2 HVÉGE
EL 17:00 DABDEB 3-6VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 4-5 HVÉGE
EL 17:30 SCCVC2 6-5 BVÉGE
EL 17:30 TITUTE 4-7VÉGE
EXL 18:00 MACNZÁ 0-5VÉGE
január 21., hétfő
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-0VÉGE
január 22., kedd
MK 17:30 MISFTC 0-3VÉGE
U20 18:30 VASDAB 3-1VÉGE
MK 20:00 AVSMAC 6-3VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., szerda
ELA 18:30 TITDAB 1-0VÉGE
ELA 18:40 HKBVC2 3-1VÉGE
január 24., csütörtök
U18 15:50 PEFMIS 
ELF 17:30 SCCBRA 
KHL 17:30 LOKSBA 
    • SPORT 2
U20 17:30 MACKMM 
U20 18:30 ETOEAS 
U18 19:00 FTCDAB 
január 25., péntek
U18 14:30 AVSKAC 
EXL 17:00 POPMAC 
ELA 17:30 GYEDAB 
ELA 17:50 VC2TIT 
EBEL 18:00 AVSMZA 
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 ZEGETO 
EXL 18:30 MISZIL 
ELA 18:40 HKBVAS 
január 26., szombat
U18   SPGMIS 
U18 14:30 DHKRBS 
U18 14:50 UTEOKW 
U20 15:20 KMHETO 
U18 17:15 ZNOFTC 
ELF 17:30 SCCDEB 
U20 17:45 DABVAS 
ELF 18:00 FTCUTE 
U20 18:15 VSVUTE 
U18 18:40 MACKAC 
január 27., vasárnap
U20 11:20 KMMETO 
U20 12:05 DHKMAC 
U18 13:30 EHLMIS 
U20 13:30 AVSVIC 
U18 14:20 ACRBS 
EBEL 16:00 G99AVS 
ELA 17:30 GYEVC2 
ELA 17:30 TITHKB 
EXL 17:30 MACMIS 
    • DIGI SPORT 2
U20 17:30 HDJUTE 
Partnerünk