Wehrs 1+1 ponttal zárt Deggendorfban

Pénteken jégre lépett másik németországi légiósunk, Keresztury Erik pedig gólt lőtt.

Sebők Balázsék a Liigát vezető Kärpätet fogadták. A KalPa hiába egyenlített kétgólos hátrányból az ouluiek ellen, 4-2-re kikaptak. A kuopióiak sorozatban ötödik vereségüket szenvedték el. Sebők több mint 21 percnyi jégidővel, valamint egy kisbüntetéssel zárta a meccset.

Kevin Wehrs és a Tölzer Löwen a Deggendorfer SC otthonában lépett jégre. A fordulatos találkozón a Bad Tölz-iek 5-3-ra győztek. Az amerikai-magyar hátvéd az első harmad végén emberelőnyös gólnál jegyzett asszisztot, a végeredményt beállító találat pedig az ő nevéhez fűződik.

Keresztury Erik a Memmingen Indianshoz utazott. Az Eisbären Regensburg átgázolt ellenfelén, az első és a második harmadban is 4-4 gólt lőtt. Kereszturyék 8-2-re diadalmaskodtak, a fiatal magyar csatár csapata második gólját szerezte.

Kiss Zsomborral felálló Chaux-de-Fonds izgalmas meccset vívott a Winterthurral. Az első húsz perc 1-1 gólja után a második játékrészt 4-1-re megnyerték Kissék, ez pedig elég volt a sikerhez, a vendégek csak 5-4-ig tudtak felzárkózni. A magyar csatár egy kétperces büntetést kapott a meccsen.

A Norfolk Admirals Gőz Balázs nélkül lépett jégre a Florida Everblades ellen. Gőz csapata 1-0-ra nyert.