Szlepisev büntetőjével győzött a CSZKA

 

A fővárosiak szétlövésben gyűrték le a Szocsit.

Pénteken két mérkőzést rendeztek a KHL-ben. A 18 győzelme után kedden vereséget szenvedett Avtomobiliszt a Szeversztalhoz látogatott, ahol mindegyik harmadban 1-1 gólt szerezve legyőzte a cserepovecieket. A találkozón mindkét cseh kapus jól teljesített: Furch 37 lövésből 34-et védett, míg Kovár 23-ból csak 1 gólt kapott.

KHL, 2018. okt. 19., péntek.
Furch: 91,9% (Magarilov)
K
Kovár: 95,7% (Szohatszkij)
Kornyejev, Malevics, Trubacsov, Boychuk, Ribin
1
Visnyevszkij, Gurkin, Da Costa, Golisev, Dawes
Kulda, Vasziljev, Junykov, Geraszkin, Lapin
2
Trjamkin, Vasziljevszkij, Paré, Sexton, Krikunov
Kalasnyikov, Makarov, Jasin, Kodola, Scserbina
3
Jegorsev, Misarin, Rasszejkin, Gracsov, Litovcsenko
Szicsuskin, Lekomcev, Zaharcsuk, Monahov, Karlin
4
Valitov, Mamkin, Popov, Belouszov, Hripunov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 08:04 AVT PP Da Costa Dawes Visnyevszkij
0-2 23:08 AVT PP Dawes Paré Da Costa
0-3 43:12 AVT Popov Hripunov Belouszov
1-3 51:20 SZE Geraszkin Lapin Lekomcev
23 Kapura lövések száma 37
10 Kiállításpercek 2

Büntetők döntöttek Szocsiban. A CSZKA csak szétlövésben gyűrte le a fekete-tengeri együttest, a rávezetések során a hazaiaktól csak Arhipov talált be, ellenben a fővárosiaknál Okulov, Vey és Szlepisev is értékesítette a büntetőjét.

KHL, 2018. okt. 19., péntek.
Sikin: 97,0% (Barulin)
K
Szorokin: 95,0% (Korepanov)
Scsitov, Rikov, Arhipov, Rosén, O'Dell
1
Robinson, Dahlback, Vey, Grigorenko, Kaprizov
Jokipakka, Auvitu, Collins, Bocsarov, Polunyin
2
Romanov, Nyesztyerov, Szlepisev, Okulov, Salunov
Vorobjov, Alekszandrov Gy, Moszaljov, Kapusztyin, Smeljov
3
Marcsenko, Blazsijevszkij, Andronov, Hansen, Tolcsinszkij
Muszin, Sztarkov, Hlopotov, Rahimullin
4
Scott, Jermakov, Rtiscsev, Tyelegin, Szvetlakov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 23:43 CSZ Okulov Robinson
1-1 42:06 SZO Collins Jokipakka
1-2 65:00 CSZ GWS Szlepisev
20 Kapura lövések száma 33
9 Kiállításpercek 13
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 13., kedd
U18 14:55 UTEMIS 5-1VÉGE
U20 16:00 MISPEF 2-3 BVÉGE
EXL 17:00 O20MIS 1-8VÉGE
EBEL 18:45 AVSG99 6-7 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 14., szerda
U20 15:20 DHKKMH 5-3VÉGE
U18 17:20 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 17:30 AVSOKW 5-2VÉGE
EL 18:00 UTEDEB 6-2VÉGE
EXL 18:00 DTVMAC 4-5VÉGE
EXL 18:00 MISDTR 3-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITVC2 4-5VÉGE
U18 18:30 ETOMAC 1-6VÉGE
EL 18:40 HKBFTC 2-6VÉGE
EL 18:40 VASDAB 4-5 HVÉGE
november 15., csütörtök
U20 15:20 DHKAVS 1-5VÉGE
U18 15:50 PEFFTC 7-3VÉGE
U18 18:00 DABZEG 2-1 HVÉGE
U20 18:00 MACUTE 4-6VÉGE
U20 19:45 ZNOETO 9-2VÉGE
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE 0-3VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 6-4VÉGE
EL 17:50 VC2SCC 2-5VÉGE
EXL 18:00 MACMIS 4-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC 2-4VÉGE
U20 18:30 ETOMIS 7-6 HVÉGE
EL 19:30 DEBDAB 3-4 HVÉGE
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 
U18 13:50 VASMIS 
U18 14:00 ZNOMAC 
U18 15:45 UTEDHK 
EBEL 17:30 AVSDEC 
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 
U18 18:00 FTCDAB 
U20 18:35 UTEKMH 
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 
U20 13:30 AVSMAC 
EL 16:00 BRAHKB 
EXL 16:00 NITMIS 
U20 16:20 KMMDHK 
EL 17:30 GYEUTE 
EL 17:30 TITSCC 
EXL 17:30 MACNZÁ 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 
Partnerünk