Szlepisev büntetőjével győzött a CSZKA

 

A fővárosiak szétlövésben gyűrték le a Szocsit.

Pénteken két mérkőzést rendeztek a KHL-ben. A 18 győzelme után kedden vereséget szenvedett Avtomobiliszt a Szeversztalhoz látogatott, ahol mindegyik harmadban 1-1 gólt szerezve legyőzte a cserepovecieket. A találkozón mindkét cseh kapus jól teljesített: Furch 37 lövésből 34-et védett, míg Kovár 23-ból csak 1 gólt kapott.

KHL, 2018. okt. 19., péntek.
Furch: 91,9% (Magarilov)
K
Kovár: 95,7% (Szohatszkij)
Kornyejev, Malevics, Trubacsov, Boychuk, Ribin
1
Visnyevszkij, Gurkin, Da Costa, Golisev, Dawes
Kulda, Vasziljev, Junykov, Geraszkin, Lapin
2
Trjamkin, Vasziljevszkij, Paré, Sexton, Krikunov
Kalasnyikov, Makarov, Jasin, Kodola, Scserbina
3
Jegorsev, Misarin, Rasszejkin, Gracsov J., Litovcsenko
Szicsuskin, Lekomcev, Zaharcsuk, Monahov, Karlin
4
Valitov, Mamkin, Popov, Belouszov, Hripunov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 08:04 AVT PP Da Costa Dawes Visnyevszkij
0-2 23:08 AVT PP Dawes Paré Da Costa
0-3 43:12 AVT Popov Hripunov Belouszov
1-3 51:20 SZE Geraszkin Lapin Lekomcev
23 Kapura lövések száma 37
10 Kiállításpercek 2

Büntetők döntöttek Szocsiban. A CSZKA csak szétlövésben gyűrte le a fekete-tengeri együttest, a rávezetések során a hazaiaktól csak Arhipov talált be, ellenben a fővárosiaknál Okulov, Vey és Szlepisev is értékesítette a büntetőjét.

KHL, 2018. okt. 19., péntek.
Sikin: 97,0% (Barulin)
K
Szorokin: 95,0% (Korepanov)
Scsitov, Rikov, Arhipov, Rosén, O'Dell
1
Robinson, Dahlback, Vey, Grigorenko, Kaprizov
Jokipakka, Auvitu, Collins, Bocsarov, Polunyin
2
Romanov, Nyesztyerov, Szlepisev, Okulov, Salunov
Vorobjov, Alekszandrov Gy, Moszaljov, Kapusztyin, Smeljov
3
Marcsenko, Blazsijevszkij, Andronov, Hansen, Tolcsinszkij
Muszin, Sztarkov, Hlopotov, Rahimullin
4
Scott, Jermakov, Rtiscsev, Tyelegin, Szvetlakov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 23:43 CSZ Okulov Robinson
1-1 42:06 SZO Collins Jokipakka
1-2 65:00 CSZ GWS Szlepisev
20 Kapura lövések száma 33
9 Kiállításpercek 13
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., vasárnap
U20 12:05 DHKEAS 5-2VÉGE
U20 12:30 UTEVSV 6-0VÉGE
EWHL 12:45 U25BOZ 1-2VÉGE
U20 13:20 PEFVAS 2-1VÉGE
DEBL 14:15 GGVKMH 0-7VÉGE
U20 14:40 VICAVS 5-6VÉGE
U20 15:00 ETOMAC 1-8VÉGE
EL 16:00 BRAHKB 1-3VÉGE
EXL 16:00 NITMIS 1-2 HVÉGE
EL 17:00 DABDEB 3-6VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 4-5 HVÉGE
EL 17:30 SCCVC2 6-5 BVÉGE
EL 17:30 TITUTE 4-7VÉGE
EXL 18:00 MACNZÁ 0-5VÉGE
január 21., hétfő
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-0VÉGE
január 22., kedd
MK 17:30 MISFTC 0-3VÉGE
U20 18:30 VASDAB 3-1VÉGE
MK 20:00 AVSMAC 6-3VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., szerda
ELA 18:30 TITDAB 1-0VÉGE
ELA 18:40 HKBVC2 3-1VÉGE
január 24., csütörtök
U18 15:50 PEFMIS 
ELF 17:30 SCCBRA 
KHL 17:30 LOKSBA 
    • SPORT 2
U20 17:30 MACKMM 
U20 18:30 ETOEAS 
U18 19:00 FTCDAB 
január 25., péntek
U18 14:30 AVSKAC 
EXL 17:00 POPMAC 
ELA 17:30 GYEDAB 
ELA 17:50 VC2TIT 
EBEL 18:00 AVSMZA 
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 ZEGETO 
EXL 18:30 MISZIL 
ELA 18:40 HKBVAS 
január 26., szombat
U18   SPGMIS 
U18 14:30 DHKRBS 
U18 14:50 UTEOKW 
U20 15:20 KMHETO 
U18 17:15 ZNOFTC 
ELF 17:30 SCCDEB 
U20 17:45 DABVAS 
ELF 18:00 FTCUTE 
U20 18:15 VSVUTE 
U18 18:40 MACKAC 
január 27., vasárnap
U20 11:20 KMMETO 
U20 12:05 DHKMAC 
U18 13:30 EHLMIS 
U20 13:30 AVSVIC 
U18 14:20 ACRBS 
EBEL 16:00 G99AVS 
ELA 17:30 GYEVC2 
ELA 17:30 TITHKB 
EXL 17:30 MACMIS 
    • DIGI SPORT 2
U20 17:30 HDJUTE 
Partnerünk