Rattie-triplával nyert az Edmonton

Az Oilers csatára 7 góllal vezeti az előszezon toplistáját. 14 találat esett az Originak Six-rangadón. Először nyert a Washington.

Kiütéssel nyert az Edmonton a Vancouver ellen. A 6-0 során a Ty Rattie, Jesse Puljujarvi kettős öt gólt lőtt, Connor McDavid három találatot készített elő, Cam Talbot 35 védéssel ért el shutoutot. A Florida kétgólos hátrányból nyert 3-2-re a Tampa ellen. Az állami rangadón a Panthers a harmadik harmadban tíz perc alatt szerzett hármat, a győztes gólt Aleksander Barkov ütötte.

A New York állambeli Clintonban nyert a Columbus a Buffalo ellen. A Sabres 2-1-re vezetett, de a Jackets 4-2-re fordított Artyemij Panarin góljának és két gólpasszának köszönhetően. A Carolina gond nélkül nyert 4-1-re Nashville-ben, és továbbra is hibátlan az előszezonban. Warren Foegele egyet lőtt és egyet előkészített, Scott Darling 28 lövést fogott, bő hat percre volt a shutouttól.

Elképesztő mérkőzésen nyert a Calgary 7-5-re a San Jose ellen. A Sharks 4-1-re nyerte az első harmadot, majd a Flames ugyanilyen arányban a másodikat. A befejező húsz percben már csak a hazaiak találtak be Sam Bennett és Austin Czarnik révén, beállítva a végeredményt.

A Washington a saját közönsége előtt nullázta le a St. Louis Bluest, és ezzel első sikerét aratta. A bajnokcsapat legjobbja a 42 lövést hárító Pheonix Copley volt. Kinyílt a gólzsák Chicagóban, ahol a Detroit 8-6-ra nyert. A találkozó a második harmad végén dőlt el, a Wings három perc alatt hármat ütött, és ellépett 6-3-ra. A meccs legjobbja a 2+2-vel és +5-tel záró Andreas Athanasiou volt.