A kassaiak győzni tudtak Érsekújváron

 

A veretlen csapatok meccsén a HC Kosice maradt hibátlan az Extraligában.

A gyetvaiak és a liptószentmiklósiak második rendes játékidős sikerükért csaptak össze. Az MHk 32 Liptovsky Mikulás az első harmadban meglépett két góllal, ez pedig elég volt ahhoz, hogy begyűjtse a három pontot.

Extraliga, 2018. szept. 21., péntek.
Riecicky: 91,3% (Petrik)
K
Kiszlicin: 95,5%
Kuklev, Chovan Martin, Scurko, Gaspar, Pulis
1
Nadasdi, Mezovsky, Kriska, Huna Richard, Huna Robert
Hrasko, Chovan Matus, Tibensky, Magogin, Zilka
2
Kurali, Suchy, Vybiral, Lichanec, Sukel
Sladok, Fekiac F., Daloga, Valent, Mily
3
Nemec, Horváth, Piatka, Listiak, Stevuliak
Gachulinec, Jendrol D., Luptak, Murcek, Fekiac V.
4
Baca, Korí­m, Ziak, Uhrík, Osko
Josef Turek
E
Anton Tomko
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 08.23 LMI Ziak Osko Uhrík
0-2 12:05 LMI Uhrík Osko Ziak
1-2 51:42 DTV Chovan Martin Kuklev Pulis
22 Kapura lövések száma 23
10 Kiállításpercek 16

A játéknap rangadóján az egyaránt százszázalékos HC Nové Zámky és a HC Kosice találkozott. Az érsekújváriak még egyenlítettek kétgólos hátrányból, ám amikor a 34. percben Ladislav Nagy találatával újra megszerezték a vezetést a kassaiak, a zöld-fehérek már nem tudtak újra betalálni Vladislav Habalnak.

Extraliga, 2018. szept. 21., péntek.
Kosaristan: 87,5%
K
Habal: 94,4%
Kudla, Andersons, Strauch, Hruska, Nejezchleb
1
Cizek, Dudás, Netík, Brophey, Kafka
Zatko, Hain, Jurík, Zboril, Ruckay
2
Pretnar, Koch, Hascak, Suja, Nagy L.
Novák, Ordzovensky, Rogon, Videlka, Bajtek
3
McDowell, Pulli, Spilár, Galambos, Soltés
Hatala, König, Ondrusek, Fábry, Jakúbek
4
Lendák, Zitny, Hricina, Klíma, Krajnák
Milan Jancuska
E
Roman Simicek
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 02:38 KOS Lendák Klíma Hricina
0-2 16:28 KOS Kafka Pretnar
1-2 20:57 NZÁ Ruckay Zboril Jurík
2-2 25:34 NZÁ König Strauch Nejezchleb
2-3 33:09 KOS Nagy L. McDowell
36 Kapura lövések száma 24
6 Kiállításpercek 8

A poprádiak a 20 éves Peter Bjaloncík 2+2 pontjának köszönhetően verték a zsolnaiakat. A hazaiak a második harmadban döntötték el a meccset, amikor 3 gólt lőttek, miközben a vendégek egyet sem.

Extraliga, 2018. szept. 21., péntek.
Vosvrda: 91,9%
K
Horcicka: 78,9% (Mikolas: 93,8%)
Fabian, Kozák, Svitana, Mlynarovic, Koys
1
Kucny, Bagin, Jencik, Surovka, Huna
Brejcak, Petran, Takác, Heizer, Vaclav
2
Jankovic, Zsilin, Barta, Huzevka, Balej
Erving, Salija, Zagrapan, Paukovcek, Abdul
3
Piegl, Matejka, Hvila, Ondrus, Beranek
Tavoda, Karlsson, Palocko, Bjaloncík, Macík
4
Mendrej, Hrazdira, Rehák, Sikela
Roman Stantien
E
Pavel Paukovcek
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 05:37 POP Bjaloncík Abdul Zagrapan
1-1 06:49 ZIL Jankovic Huzevka
1-2 12:38 ZIL Jencik Huna Kucny
2-2 19:06 POP Bjaloncík Palocko Tavoda
3-2 22:12 POP Vaclav Bjaloncík Petran
4-2 22:45 POP Macík Bjaloncík
5-2 37:12 POP Svitana Paukovcek
5-3 48:08 ZIL Beranek Piegl Hvila
6-3 59:45 POP Svitana Kozák Koys
35 Kapura lövések száma 37
4 Kiállításpercek 6

Tizenegy gól született Besztercebányán. Az első harmad után a címvédő hazaiak 5-1-re vezettek, de a nyitraiak felzárkóztak, egyenlíteni azonban nem tudtak.

Extraliga, 2018. szept. 21., péntek.
Williams: 88,6%
K
Simboch: 63,6% (Foltán: 92,3%)
Datelinka, Marshall, Stastny, Faille, Asselin
1
Mezei, McCormack, Blackwater, Slovák, Lantosi
Miller, Kubka, Zigo, Varga, Sykora
2
Rais, Morrison, Scheidl, Richard, Bucek
Mihálík, Sloboda K., Tamási, Surovy, Gilak
3
Versteeg, Rácz, Mychan, Bortnák, Rapác
Biro, Török, Gabor, Cesik, Kabac
4
Pupak, Fominih, Sloboda A., Caladi, Patoprsty
Ivan Droppa
E
Antonín Stavjana
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 01:04 BBY Zigo Varga Sykora
2-0 03:25 BBY Stastny Sykora Surovy
3-0 03:59 BBY Varga Sykora Sloboda K.
3-1 07:14 NIT Bortnák Mychan Rapác
4-1 14:49 BBY Gabor Biro
5-1 16:59 BBY Asselin Faille Marshall
5-2 22:50 NIT Sloboda A. Morrison Richard
5-3 26:21 NIT Richard Bucek
6-3 27:58 BBY Faille Datelinka Marshall
6-4 35:15 NIT Bucek
6-5 58:31 NIT Morrison Richard Rais
37 Kapura lövések száma 44
10 Kiállításpercek 16
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP 3-2VÉGE
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB INFO
ELF 20:00 FTCDEB INFO
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 
U20 19:00 MACDHK 
február 20., szerda
U18 15:30 DHKAVS 
U18 16:00 MISOKR 
U18 16:30 UTEFTC 
ELA 17:50 VC2GYE 
U18 18:20 KMHETO 
ELA 18:40 HKBTIT 
ELA 18:40 VASDAB 
U20 19:10 UTEDAB 
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS 
U18 17:25 UTEMIS 
ELF 17:30 BRAFTC 
U18 18:40 MACETO 
ELF 19:00 DEBUTE 
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
Partnerünk