A kassaiak győzni tudtak Érsekújváron

 

A veretlen csapatok meccsén a HC Kosice maradt hibátlan az Extraligában.

A gyetvaiak és a liptószentmiklósiak második rendes játékidős sikerükért csaptak össze. Az MHk 32 Liptovsky Mikulás az első harmadban meglépett két góllal, ez pedig elég volt ahhoz, hogy begyűjtse a három pontot.

Extraliga, 2018. szept. 21., péntek.
Riecicky: 91,3% (Petrik)
K
Kiszlicin: 95,5%
Kuklev, Chovan Martin, Scurko, Gaspar, Pulis
1
Nadasdi, Mezovsky, Kriska, Huna Richard, Huna Robert
Hrasko, Chovan Matus, Tibensky, Magogin, Zilka
2
Kurali, Suchy, Vybiral, Lichanec, Sukel
Sladok, Fekiac F., Daloga, Valent, Mily
3
Nemec, Horváth, Piatka, Listiak, Stevuliak
Gachulinec, Jendrol D., Luptak, Murcek, Fekiac V.
4
Baca, Korí­m, Ziak, Uhrík, Osko
Josef Turek
E
Anton Tomko
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 08.23 LMI Ziak Osko Uhrík
0-2 12:05 LMI Uhrík Osko Ziak
1-2 51:42 DTV Chovan Martin Kuklev Pulis
22 Kapura lövések száma 23
10 Kiállításpercek 16

A játéknap rangadóján az egyaránt százszázalékos HC Nové Zámky és a HC Kosice találkozott. Az érsekújváriak még egyenlítettek kétgólos hátrányból, ám amikor a 34. percben Ladislav Nagy találatával újra megszerezték a vezetést a kassaiak, a zöld-fehérek már nem tudtak újra betalálni Vladislav Habalnak.

Extraliga, 2018. szept. 21., péntek.
Kosaristan: 87,5%
K
Habal: 94,4%
Kudla, Andersons, Strauch, Hruska, Nejezchleb
1
Cizek, Dudás, Netík, Brophey, Kafka
Zatko, Hain, Jurík, Zboril, Ruckay
2
Pretnar, Koch, Hascak, Suja, Nagy L.
Novák, Ordzovensky, Rogon, Videlka, Bajtek
3
McDowell, Pulli, Spilár, Galambos, Soltés
Hatala, König, Ondrusek, Fábry, Jakúbek
4
Lendák, Zitny, Hricina, Klíma, Krajnák
Milan Jancuska
E
Roman Simicek
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 02:38 KOS Lendák Klíma Hricina
0-2 16:28 KOS Kafka Pretnar
1-2 20:57 NZÁ Ruckay Zboril Jurík
2-2 25:34 NZÁ König Strauch Nejezchleb
2-3 33:09 KOS Nagy L. McDowell
36 Kapura lövések száma 24
6 Kiállításpercek 8

A poprádiak a 20 éves Peter Bjaloncík 2+2 pontjának köszönhetően verték a zsolnaiakat. A hazaiak a második harmadban döntötték el a meccset, amikor 3 gólt lőttek, miközben a vendégek egyet sem.

Extraliga, 2018. szept. 21., péntek.
Vosvrda: 91,9%
K
Horcicka: 78,9% (Mikolas: 93,8%)
Fabian, Kozák, Svitana, Mlynarovic, Koys
1
Kucny, Bagin, Jencik, Surovka, Huna
Brejcak, Petran, Takác, Heizer, Vaclav
2
Jankovic, Zsilin, Barta, Huzevka, Balej
Erving, Salija, Zagrapan, Paukovcek, Abdul
3
Piegl, Matejka, Hvila, Ondrus, Beranek
Tavoda, Karlsson, Palocko, Bjaloncík, Macík
4
Mendrej, Hrazdira, Rehák, Sikela
Roman Stantien
E
Pavel Paukovcek
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 05:37 POP Bjaloncík Abdul Zagrapan
1-1 06:49 ZIL Jankovic Huzevka
1-2 12:38 ZIL Jencik Huna Kucny
2-2 19:06 POP Bjaloncík Palocko Tavoda
3-2 22:12 POP Vaclav Bjaloncík Petran
4-2 22:45 POP Macík Bjaloncík
5-2 37:12 POP Svitana Paukovcek
5-3 48:08 ZIL Beranek Piegl Hvila
6-3 59:45 POP Svitana Kozák Koys
35 Kapura lövések száma 37
4 Kiállításpercek 6

Tizenegy gól született Besztercebányán. Az első harmad után a címvédő hazaiak 5-1-re vezettek, de a nyitraiak felzárkóztak, egyenlíteni azonban nem tudtak.

Extraliga, 2018. szept. 21., péntek.
Williams: 88,6%
K
Simboch: 63,6% (Foltán: 92,3%)
Datelinka, Marshall, Stastny, Faille, Asselin
1
Mezei, McCormack, Blackwater, Slovák, Lantosi
Miller, Kubka, Zigo, Varga, Sykora
2
Rais, Morrison, Scheidl, Richard, Bucek
Mihálík, Sloboda K., Tamási, Surovy, Gilak
3
Versteeg, Rácz, Mychan, Bortnák, Rapác
Biro, Török, Gabor, Cesik, Kabac
4
Pupak, Fominih, Sloboda A., Caladi, Patoprsty
Ivan Droppa
E
Antonín Stavjana
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 01:04 BBY Zigo Varga Sykora
2-0 03:25 BBY Stastny Sykora Surovy
3-0 03:59 BBY Varga Sykora Sloboda K.
3-1 07:14 NIT Bortnák Mychan Rapác
4-1 14:49 BBY Gabor Biro
5-1 16:59 BBY Asselin Faille Marshall
5-2 22:50 NIT Sloboda A. Morrison Richard
5-3 26:21 NIT Richard Bucek
6-3 27:58 BBY Faille Datelinka Marshall
6-4 35:15 NIT Bucek
6-5 58:31 NIT Morrison Richard Rais
37 Kapura lövések száma 44
10 Kiállításpercek 16
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 6., csütörtök
U18 15:50 PEFMAC 2-8VÉGE
U20 17:15 HUNUKR 2-3VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 2-4VÉGE
EL 18:00 DEBSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGFTC 7-1VÉGE
U18 18:30 AVSDAB 8-0VÉGE
U20 19:00 MISMAC 3-5VÉGE
december 7., péntek
EL 17:30 GYEDAB 1-3VÉGE
EL 18:00 FTCVAS 2-0VÉGE
EL 18:00 UTESCC 3-2 HVÉGE
EXL 18:00 MACKOS 3-5VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:00 POPMIS 4-5 HVÉGE
DEBL 18:20 KM2FTC 5-0VÉGE
EBEL 18:45 AVSDEC 5-2VÉGE
EL 19:00 DEBVC2 4-0VÉGE
december 8., szombat
DEBL   GRCMRL 
U18 12:05 DHKMIS 4-3VÉGE
U18 12:40 ZEGETO 2-6VÉGE
VB20 13:00 HUNJPN 3-1VÉGE
U18 13:20 KMHUTE 2-8VÉGE
U18 13:30 VASOHA 18-0VÉGE
U18 16:40 MACFTC 18-1VÉGE
EWHL 16:45 AJAHKB 0-4VÉGE
U18 18:00 ZNOAVS 3-4VÉGE
EWHL 19:25 U25SAV 3-5VÉGE
december 9., vasárnap
DEBL   GRZMRL 5-4 HVÉGE
U18 13:30 MISEHC 11-2VÉGE
EL 16:00 BRADAB 4-1VÉGE
EXL 17:00 ZVOMAC 1-6VÉGE
EBEL 17:30 VSVAVS 1-4VÉGE
EXL 17:30 MISBBY 1-0VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 17:50 VC2FTC 2-8VÉGE
EL 18:40 HKBSCC 2-4VÉGE
VB20 20:00 HUNUKR 9-3VÉGE
december 10., hétfő
EL 20:00 UTEVAS 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
december 11., kedd
VB20 13:00 HUNITA 6-2VÉGE
BL 18:00 FRÖBRN 
    • SPORT 2
U20 18:00 ETOKMM 
december 12., szerda
KHL 18:30 SBADRI 
    • SPORT 2
U18 19:00 FTCETO 
VB20 20:00 HUNSLO 
Partnerünk