Hosszabbításban kaptunk ki Németországtól

   

A női U18-as válogatott 1 pontot szerzett a prágai torna első két játéknapján.

Magyarország ifjúsági női válogatottja csütörtökön megkezdte szereplését a prágai WSI-tornán. A nyitónapon egy mérkőzést játszottunk, ahol Seregény Mira góljával megszereztük a vezetést, ám Németország emberelőnyben egyenlített, a hosszabbításban pedig behúzta a meccset, így 2-1-re kikaptunk. Pénteken kétszer is jégre léptünk: a tengerentúli Pro Hockey White-tól 3-1-es vereséget szenvedtünk, míg Olaszország 2-1-re győzött le minket. Mindkét pénteki mérkőzésen Seregély lőtte a gólunkat.

“A pénteki nap sajnos nem sikerült jól az eredmény szempontjából, hiszen két szoros vereséget szenvedtünk – mondta Buzás Norbert, a csapat szövetségi edzője. – Az eredmények nem tükrözik a játék képét. Mindkét meccsen jól játszottunk, domináltunk, viszont a hokit gólra játsszák, abból pedig az ellenfeleink szereztek többet.”

Szombaton két tengerentúli együttes, a még veretlen East Coast Selects, valamint a még nyeretlen Pro Hockey Blue vár lányainkra.

A prágai torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2018. augusztus 9., 18:00: Magyarország–Németország 1-2 h.
2018. augusztus 10., 10:30: Magyarország–Pro Hockey White 1-3
2018. augusztus 10., 18:00: Magyarország–Olaszország 1-2
2018. augusztus 11., 10:30: Magyarország–East Coast Selects
2018. augusztus 11., 16:30: Magyarország–Pro Hockey Blue
2018. augusztus 12: helyosztó

A magyar női U18-as válogatott prágai kerete:

Kapusok:

Papp Bernadett
Szabó Fruzsina
Tóth Zsófia

Hátvédek:

Faggyas Lilla
Fecske Maja Ágnes
Gaitz Hanna Anett
Gengeliczky Dorottya
Lázár Csenge
Márton Adél
Timkó Blanka

Csatárok:

Horváth Imola
Ivády Nina
Józsa Orsolya
Kreisz Emma
Losonci Zsófia
Papacsek Réka
Pázmándi Zsófia
Puskás Noémi
Schmidt-Natkay Aliz
Seregély Mira
Strobl Lara Katalin

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 18., péntek
EL 17:30 BRAVC2 8-4VÉGE
EL 17:30 SCCHKB 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 KOSMIS 3-1VÉGE
EL 18:00 FTCGYE 4-3VÉGE
EL 08:21 UTEDAB 5-2VÉGE
EXL 19:00 MACBBY 3-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 19:15 KACAVS 1-3VÉGE
január 19., szombat
DEBL   FTCMRL 
U18 11:15 EHCUTE 3-9VÉGE
U18 12:15 DHKMAC 2-6VÉGE
U20 14:00 KMMEAS INFO
U20 14:30 AVSVSV 6-2VÉGE
U18 15:15 KACAVS 5-1VÉGE
U18 15:20 VICETO 5-2VÉGE
DEBL 17:00 GRZKMH 0-1VÉGE
ESC 17:00 HKBBOZ 5-1VÉGE
U18 17:05 KMHVSV 1-4VÉGE
U18 17:40 MISEHL 8-0VÉGE
U18 18:15 OHCFTC 9-0VÉGE
EL 18:20 VASGYE 4-3VÉGE
január 20., vasárnap
U20 12:05 DHKEAS 5-2VÉGE
U20 12:30 UTEVSV 6-0VÉGE
EWHL 12:45 U25BOZ 1-2VÉGE
U20 13:20 PEFVAS 2-1VÉGE
DEBL 14:15 GGVKMH 0-7VÉGE
U20 14:40 VICAVS 5-6VÉGE
U20 15:00 ETOMAC 1-8VÉGE
EL 16:00 BRAHKB 1-3VÉGE
EXL 16:00 NITMIS 1-2 HVÉGE
EL 17:00 DABDEB 3-6VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 4-5 HVÉGE
EL 17:30 SCCVC2 6-5 BVÉGE
EL 17:30 TITUTE 4-7VÉGE
EXL 18:00 MACNZÁ 0-5VÉGE
január 21., hétfő
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-0VÉGE
január 22., kedd
MK 17:30 MISFTC 
U20 18:30 VASDAB 
MK 20:00 AVSMAC 
    • M4 SPORT
január 23., szerda
ELA 18:30 TITDAB 
ELA 18:40 HKBVC2 
január 24., csütörtök
U18 15:50 PEFMIS 
ELF 17:30 SCCBRA 
U20 17:30 MACKMM 
U20 18:30 ETOEAS 
U18 19:00 FTCDAB 
Partnerünk