Ponterős kanadai hátvéd a Torpedóban

   

A Nyizsnyij Novgorod-iak megállapodtak Mathew Bodie-val.

Csütörtökön újabb kanadai légiós érkezett a KHL-be. Mathew Bodie korábban még nem játszott Észak-Amerikán kívül: a tengerentúlon csak az AHL-ig jutott, ott viszont másfél szezonon át a Hartford Wolf Pack csapatkapitánya volt, mindannyiszor fél pont/meccs átlagot hozott. Nemrég azt írtuk, a Torpedo légióskerete teljessé vált, Bodie leigazolásával viszont eggyel több külföldijük van, mint amennyit az egyes mérkőzésekre nevezhetnek.

A Jokerit két fiatallal bővítette keretét: az 1997-ben született Eetu Torpström az NCAA-ből tér haza, míg az 1998-as szlovák Viliam Cacho az amerikai juniorligából, a USHL-ből igazolt a finnekhez. A Slovan is behúzott két csatárt, Mário Lunter Besztercebányáról jön, a juniorkorú Adam Liska pedig egy év OHL után játszik újra Szlovákiában.

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 12., péntek
U20 15:15 MACEHL 5-1VÉGE
U20 15:20 KMMVSV 1-4VÉGE
U20 17:15 AVSRBS 5-2VÉGE
EL 17:30 BRADAB 5-4 BVÉGE
EL 17:30 SCCUTE 5-3VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-3VÉGE
EXL 18:00 MISMAC 2-3 HVÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:40 HKBVC2 6-3VÉGE
EL 18:40 VASTIT 3-8VÉGE
EBEL 19:15 VSVAVS 4-2VÉGE
U20 20:00 UTEHDJ 2-4VÉGE
október 13., szombat
U18 11:20 FTCMIS 2-7VÉGE
U20 12:15 AVSEHL 5-2VÉGE
U20 13:15 KMMRBS 3-0VÉGE
U18 14:00 ETOVAS 3-6VÉGE
U18 14:30 AVSUTE 3-2VÉGE
U20 15:15 UTEVSV 7-4VÉGE
U18 15:30 MACDHK 9-2VÉGE
U20 18:15 ETOHDJ 1-8VÉGE
U18 20:20 OHASCC 0-16VÉGE
október 14., vasárnap
U20 09:45 AVSVSV 5-2VÉGE
U20 10:45 KMMHDJ 1-5VÉGE
U20 13:45 UTEEHL 3-4 BVÉGE
EL 16:00 BRAUTE 3-2 BVÉGE
EXL 16:00 NZÁMAC 3-2VÉGE
EBEL 17:30 G99AVS 4-3 HVÉGE
EL 17:30 SCCDAB 6-4VÉGE
EL 18:00 FTCGYE 5-4VÉGE
EXL 18:00 MISNIT 1-3VÉGE
EL 18:50 VC2DEB 5-8VÉGE
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 6-2VÉGE
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB INFO
BL 18:00 TAPDIF 
    • SPORT 2
EXL 19:00 MACPOP INFO
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 
U18 18:30 VASUTE 
U18 18:40 DHKKMH 
U18 19:00 AVSFTC 
október 18., csütörtök
U18   DABETO 
U18   OHAMIS 
KHL 18:30 SBAAMR 
    • SPORT 2
U18 19:10 MACPEF 
Partnerünk