A KMH és a Csíkszereda is megy a gyetvai tornára

   

A két Erste ligás csapat és az extraligás Detva mellett a szlovák másodosztályú HC Bratislava a negyedik résztvevő.

Az eseményre augusztus 10. és 12. között kerül sor. Külön érdekesség: az Erste Liga budapesti újonca így összesen háromszor játszik a HC Bratislavával az előszezonban, az augusztus 24-ei Tüskecsarnok-beli és a szeptember 4-ei pozsonyi találkozókat ugyanis már korábban bejelentették.

detva_turnaj-900

A magyar klubok 2018-as felkészülési mérkőzései:

2018. augusztus 7., kedd
18:00 HC Kosice (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Kassa, Crow Arena)

2018. augusztus 10., péntek
18:00 HK Nitra (SVK-1.)–Fehérvár AV19 (Nyitra)
Cracovia Kraków (POL-1.)–Dunaújvárosi Acélbikák (Krakkó)
Felkészülési torna, Gyetva (KMH Budapest, Csíkszereda, HC 07 Detva/SVK-1., HC Bratislava/SVK-2.)

2018. augusztus 11., szombat
Cracovia Kraków (POL-1.)–Dunaújvárosi Acélbikák (Krakkó)
Felkészülési torna, Gyetva (KMH Budapest, Csíkszereda, HC 07 Detva/SVK-1., HC Bratislava/SVK-2.)

2018. augusztus 12., vasárnap
Felkészülési torna, Gyetva (KMH Budapest, Csíkszereda, HC 07 Detva/SVK-1., HC Bratislava/SVK-2.)

2018. augusztus 14., kedd
17:30 Dukla Trencín (SVK-1.)–Újpesti TE (Puhó)
18:00 MAC Budapest–Vienna Capitals (EBEL)
Nowy Targ (POL-1.)–Fehérvár AV19 (Nowy Targ)

2018. augusztus 15., szerda
17:00 KMH Budapest–HK Levice (SVK-3.) (Tüskecsarnok)
17:30 HC Dukla Michalovce (SVK-2.)–DVTK Jegesmedvék (Nagymihály)

2018. augusztus 16., csütörtök
16:00 EHC Seewen (SUI-3.)–Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg)
19:15 HC Torax Poruba (CZE-2.)–DEAC (Torax Kupa, Ostrava/Poruba)

2018. augusztus 17., péntek
19:00 KSV Eishockey Kapfenberg (AUT-3.)–Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg)
19:15 DEAC–JKH GKS Jastrzębie (POL, Torax Kupa, Ostrava/Poruba)
MsHK Zilina (SVK-1.)–Fehérvár AV19 (Zsolna)

2018. augusztus 18., szombat
16:00 HK Olimpija Lubljana (AHL)–Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg)
??:?? DEAC–? (Torax Kupa, Ostrava/Poruba, helyosztó)

2018. augusztus 21., kedd
18:00 HK Nitra (SVK-1.)–MAC Budapest (Nyitra)

2018. augusztus 23., csütörtök
18:00 HK Nitra (SVK-1.)–Újpesti TE (Nyitra) (Visegrád Kupa)
18:00 DVTK Jegesmedvék–HCKosice (SVK-1.) (Miskolc)

2018. augusztus 24., péntek
17:00 KMH Budapest–HC Bratislava (SVK-2.) (Tüskecsarnok)
18:00 HC Topolcany (SVK-2.)–Újpesti TE (Nagytapolcsány)
??:?? Ferencváros–HK Poprad (SVK-1.) (Visegrád Kupa, Pesterzsébet)

2018. augusztus 25., szombat
16:00 Krefeld Pinguine (GER-1.)–Fehérvár AV19 (Müller’s Fanshop Cup, Drezda)
20:00 Braehead Clan (GBR)–MAC Budapest (Glasgow)
??:?? Vasas–DEAC (Káposztásmegyer)

2018. augusztus 26., vasárnap
14:00/17:30 Dresdner Eislöwen (GER-2.)/Fischtown Pinguins (GER-1.)–Fehérvár AV19 (Müller’s Fanshop Cup, Drezda, helyosztó)
Nottingham Panthers (GBR)–MAC Budapest (Nottingham)

2018. augusztus 29., szerda

??:?? DEAC–Vasas (Debrecen)

2018. augusztus 30., csütörtök
18:00 HC Topolcany (SVK-2.)–Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány)
16:00 HK Poprad (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa, Poprád)

2018. augusztus 31., péntek
17:00 MsHK Zilina (SVK-1.)–Újpesti TE (Zsolna)
19:00 DVTK Jegesmedvék–HC Vítkovice (CZE-1.) (Tátra Kupa, Poprád)
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós (Gyergyói HK, Csíkszeredai Sportklub, DEAC, Steaua)

2018. szeptember 1., szombat
16:00 Grenoble–Medvescak Zagreb (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
19:15 Fehérvár AV19–Asiago (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós (Gyergyói HK, Csíkszeredai Sportklub, DEAC, Steaua)

2018. szeptember 2., vasárnap
15:00 bronzmérkőzés (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
18:15 döntő (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
??.?? DVTK Jegesmedvék–? (Tátra Kupa, Poprád – helyosztó)
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós (Gyergyói HK, Csíkszeredai Sportklub, DEAC, Steaua)

2018. szeptember 4., kedd
18:00 HC Bratislava (SVK-2.)–KMH Budapest (Pozsony, Vladimir Dzurilla jégcsarnok)
18:30 Érsekújvár (SVK-1.)–Ferencváros (Visegrád Kupa, Érsekújvár)

2018. szeptember 6., csütörtök
18:30 Érsekújvár–MAC Budapest (Érsekújvár)

2018. szeptember 7., péntek
17:00 HK Poprad (SVK-1.) – Újpest (Visegrád Kupa, Poprád)
18:00 DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (SVK-2.) (Miskolc)

2018. szeptember 9., vasárnap
??:?? MAC Budapest (SVK-1.)–Fehérvár AV19 (EBEL) (Roland Divatház Kupa, Tüskecsarnok)

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
augusztus 16., csütörtök
FEL 16:00 SEWBRA 1-3VÉGE
FEL 19:00 MACVIC 1-2VÉGE
    • DIGI SPORT 3
FEL 19:15 PRBDEB 5-2VÉGE
augusztus 17., péntek
FEL 17:00 ZILAVS 3-5VÉGE
FEL 17:30 KL2VC2 6-1VÉGE
FEL 17:30 SNVHKB 3-4 BVÉGE
FEL 19:00 JESTIT 6-4VÉGE
FEL 19:00 KAPBRA 0-8VÉGE
FEL 19:15 DEBJST 1-3VÉGE
augusztus 18., szombat
FEL 11:00 DEBS20 1-4VÉGE
FEL 15:00 KL2TIT 1-3VÉGE
FEL 16:00 OLLBRA 7-6 HVÉGE
augusztus 19., vasárnap
FEL 18:30 DABNIT 0-3VÉGE
augusztus 21., kedd
FEL 18:00 NITMAC 
augusztus 22., szerda
FEL   VASDAB 
augusztus 23., csütörtök
FEL 17:00 SKLHKB 
FEL 18:00 MISKOS 
FEL 18:00 NITUTE 
Partnerünk