Sebők Balázsék összecsapnak a Metallurggal

 

A KalPa biztosan találkozik a kétszeres Gagarin Kupa-győztes együttessel a Spengler Kupa csoportkörében.

Mint arról már írtunk, májusban teljessé vált a 2018-as Spengler Kupa mezőnye, ahová Sebők Balázs klubját, a KalPát is meghívták a davosiak. Csütörtökön nyilvánosságra hozták a torna menetrendjét. Sebőkék egy csoportba kerültek a cseh ezüstérmes Ocelári Trineccel, valamint a kétszeres KHL-győztes Metallurg Magnyitogorszkkal.

A Sport 2 Spengler Kupa-közvetítései:

2017. december 26., 15:10: Trinec–Metallurg
2017. december 26., 20:15: HC Davos–Team Canada
2017. december 27., 15:10: KalPa–Trinec/Metallurg vesztese
2017. december 27., 20:15: Nürnberg–HC Davos/Team Canada vesztese
2017. december 28., 15:10: KalPa–Trinec/Metallurg győztese
2017. december 28., 20:15: Nürnberg–HC Davos/Team Canada győztese
2017. december 29., 15:10: 1. negyeddöntő
2017. december 29., 22:00: 2. negyeddöntő (felvételről)
2017. december 30., 15:10: 1. elődöntő
2017. december 30., 20:15: 2. elődöntő
2017. december 31., 12:10: döntő

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE 0-3VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 6-4VÉGE
EL 17:50 VC2SCC 2-5VÉGE
EXL 18:00 MACMIS 4-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC 2-4VÉGE
U20 18:30 ETOMIS 7-6 HVÉGE
EL 19:30 DEBDAB 3-4 HVÉGE
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 2-8VÉGE
U18 13:50 VASMIS 4-5VÉGE
U18 14:00 ZNOMAC 1-7VÉGE
U18 15:45 UTEDHK 3-2VÉGE
EBEL 17:30 AVSDEC 3-2VÉGE
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 3-4VÉGE
U18 18:00 FTCDAB 3-8VÉGE
U20 18:35 UTEKMH 7-2VÉGE
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 3-7VÉGE
U20 13:30 AVSMAC 6-2VÉGE
EL 16:00 BRAHKB 5-1VÉGE
EXL 16:00 NITMIS 3-0VÉGE
U20 16:20 KMMDHK 2-3VÉGE
EL 17:30 GYEUTE 6-2VÉGE
EL 17:30 TITSCC 2-4VÉGE
EXL 17:30 MACNZÁ 4-3VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 2-0VÉGE
november 19., hétfő
EL 16:50 VC2TIT 5-4VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 1-4VÉGE
EL 20:00 DABSCC 2-8VÉGE
    • M4 SPORT
november 20., kedd
EXL 17:00 POPMAC 1-0VÉGE
U18 17:45 DABPEF 2-6VÉGE
U20 18:25 UTESAP 7-4VÉGE
EXL 18:30 MISZIL 4-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EBEL 19:15 MZAAVS 4-2VÉGE
november 21., szerda
U20 18:20 KMHSAP 
U20 18:30 VASPEF 
U18 19:30 MACSCC 
november 22., csütörtök
U18 15:30 OHADHK 
U18 15:50 PEFMIS 
U18 18:00 ZEGVAS 
U20 18:00 MACKMM 
U18 18:30 AVSSCC 
U20 18:30 ETOUTE 
Partnerünk