László Arnold visszatér Csíkszeredába

   

A 21 éves kapus 5 szezon után védhet újra szülővárosa csapatában.

Újabb kapussal bővült a Csíkszereda kerete, László Arnold visszatér a szülővárosába. A 21 éves hálóőr legutóbb a 2012/13-as szezonban védett a Sportklubban, azóta megfordult Székesfehérváron, Debrecenben, a Steauánál, valamint a legutóbbi 2 évet Galacon töltötte. A csíkiaknak jelenleg 3 kapusuk van: László Arnold a korábbi galaci váltótársával, Vlastimil Lakosillal, továbbá Onodi Ottóval küzd meg a játéklehetőségért.

HSC mez

Csíkszeredai Sportklub:

maradt:
Fodor Csanád (csatár)
Rokaly Szilárd (csatár)
Győrfy Tihamér (hátvéd)
Papp Szabolcs (hátvéd)
Részegh Zsolt András (csatár)
Andrej Taratuhin (RUS, csatár)
Antal Zsombor (csatár)
Onodi Ottó-Ákos (kapus)
Gecse Hugó (hátvéd)
Salló Alpár (hátvéd)
Bors Arnold (hátvéd)
Bíró Tamás (csatár)
Farkas Tamás (csatár)
Eduard Casaneanu (csatár)
Egyed Róbert (csatár)
Sándor Zoltán (csatár)
Rokaly Norbert (csatár)

érkezett:
Vlastimil Lakosil (kapus, Draci Sumperk, CZE-3.)
Részegh Tamás (csatár, Fehérvári Titánok)
Becze Tihamér (csatár, Dunaújváros)
László Arnold (kapus, Dunarea Galati, ROM)

távozott:
Moldován Ervin (csatár, visszavonult)
Molnár Zoltán (csatár, Brassó)
Ruczuj Gellért (kapus)

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 19., szerda
U20 15:50 PEFMIS 2-3VÉGE
U18 18:00 ZEGSCC 1-5VÉGE
U20 18:00 ETOSAP 2-3VÉGE
EXL 18:30 MISO20 8-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
U20 18:30 VASKMH 0-1VÉGE
szeptember 20., csütörtök
U20 14:30 AVSSAP 12-1VÉGE
U18 15:50 PEFAVS 2-3VÉGE
U18 18:00 ETOSCC 3-2VÉGE
U20 18:20 DHKUTE 3-4VÉGE
EL 18:30 TITUTE 3-2 HVÉGE
U18 19:00 DABUTE 3-8VÉGE
szeptember 21., péntek
EL 17:30 BRADEB INFO
EL 17:30 SCCVAS INFO
EL 17:50 VC2GYE INFO
EL 18:00 FTCDAB INFO
EXL 18:00 DTEMAC INFO
EXL 18:30 MISZVO INFO
EBEL 18:45 AVSKAC INFO
szeptember 22., szombat
U18 12:00 ETOTIT 
U18 12:00 OHAFTC 
U18 13:30 AVSVIC 
U20 16:20 PEFKMH 
U20 17:00 DABSAP 
EBEL 17:30 AVSHCI 
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 UTESCC 
U20 19:00 MISDHK 
szeptember 23., vasárnap
U20 12:20 KMMMAC 
U20 12:20 PEFSAP 
U20 14:00 AVSZNO 
U20 14:45 UTEETO 
U18 15:30 KMHSCC 
EL 16:00 BRAVAS 
EL 17:00 DABGYE 
EL 17:30 SCCDEB 
EXL 17:30 DTVMIS 
EL 17:50 VC2HKB 
EXL 18:00 MACLMI 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 UTEFTC 
Partnerünk