László Arnold visszatér Csíkszeredába

   

A 21 éves kapus 5 szezon után védhet újra szülővárosa csapatában.

Újabb kapussal bővült a Csíkszereda kerete, László Arnold visszatér a szülővárosába. A 21 éves hálóőr legutóbb a 2012/13-as szezonban védett a Sportklubban, azóta megfordult Székesfehérváron, Debrecenben, a Steauánál, valamint a legutóbbi 2 évet Galacon töltötte. A csíkiaknak jelenleg 3 kapusuk van: László Arnold a korábbi galaci váltótársával, Vlastimil Lakosillal, továbbá Onodi Ottóval küzd meg a játéklehetőségért.

HSC mez

Csíkszeredai Sportklub:

maradt:
Fodor Csanád (csatár)
Rokaly Szilárd (csatár)
Győrfy Tihamér (hátvéd)
Papp Szabolcs (hátvéd)
Részegh Zsolt András (csatár)
Andrej Taratuhin (RUS, csatár)
Antal Zsombor (csatár)
Onodi Ottó-Ákos (kapus)
Gecse Hugó (hátvéd)
Salló Alpár (hátvéd)
Bors Arnold (hátvéd)
Bíró Tamás (csatár)
Farkas Tamás (csatár)
Eduard Casaneanu (csatár)
Egyed Róbert (csatár)
Sándor Zoltán (csatár)
Rokaly Norbert (csatár)

érkezett:
Vlastimil Lakosil (kapus, Draci Sumperk, CZE-3.)
Részegh Tamás (csatár, Fehérvári Titánok)
Becze Tihamér (csatár, Dunaújváros)
László Arnold (kapus, Dunarea Galati, ROM)

távozott:
Moldován Ervin (csatár, visszavonult)
Molnár Zoltán (csatár, Brassó)
Ruczuj Gellért (kapus)

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 13., kedd
U18 14:55 UTEMIS 5-1VÉGE
U20 16:00 MISPEF 2-3 BVÉGE
EXL 17:00 O20MIS 1-8VÉGE
EBEL 18:45 AVSG99 6-7 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 14., szerda
U20 15:20 DHKKMH 5-3VÉGE
U18 17:20 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 17:30 AVSOKW 5-2VÉGE
EL 18:00 UTEDEB 6-2VÉGE
EXL 18:00 DTVMAC 4-5VÉGE
EXL 18:00 MISDTR 3-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITVC2 4-5VÉGE
U18 18:30 ETOMAC 1-6VÉGE
EL 18:40 HKBFTC 2-6VÉGE
EL 18:40 VASDAB 4-5 HVÉGE
november 15., csütörtök
U20 15:20 DHKAVS 1-5VÉGE
U18 15:50 PEFFTC 7-3VÉGE
U18 18:00 DABZEG 2-1 HVÉGE
U20 18:00 MACUTE 4-6VÉGE
U20 19:45 ZNOETO 9-2VÉGE
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE INFO
EL 17:30 GYEHKB INFO
EL 17:50 VC2SCC INFO
EXL 18:00 MACMIS INFO
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC INFO
U20 18:30 ETOMIS INFO
EL 19:30 DEBDAB INFO
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 
U18 13:50 VASMIS 
U18 14:00 ZNOMAC 
U18 15:45 UTEDHK 
EBEL 17:30 AVSDEC 
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 
U18 18:00 FTCDAB 
U20 18:35 UTEKMH 
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 
U20 13:30 AVSMAC 
EL 16:00 BRAHKB 
EXL 16:00 NITMIS 
U20 16:20 KMMDHK 
EL 17:30 GYEUTE 
EL 17:30 TITSCC 
EXL 17:30 MACNZÁ 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 
Partnerünk