Andrej Hebar a Megyeri úton folytatja

   

A szlovén válogatott csatár egy év kitérő után tér vissza Újpestre.

Rendkívül ponterős játékossal erősödött az Újpest támadószekciója. Andrej Hebar nem ismeretlen már a magyar szurkolók előtt, hiszen a Jesenice, majd az Olimpija Ljubljana EBEL-csapatának, valamint a szlovén válogatottnak a tagjaként számtalanszor tört borsot magyarok orra alá. Két évvel ezelőtt aztán az UTE tagja lett, ahol hamar megkedveltette magát a szurkolókkal érzelemdús játékával, kreativitásával, lövőtechnikájával és -erejével. Egy éve hazatért, az Olimpija alpesi ligás csapatát erősítette, onnan igazolt vissza a lilákhoz. Nem vesznek zsákbamacskát tehát Újpesten, ahol egyértelmű elvárás vele szemben, hogy ugyanazt a ponterős játékot nyújtsa, amelyet két éve láthattunk tőle.

ml_160920_024_hebar_andrej_3_resize-900

fotó: Mudra László (jégkorong blog)

UTE mez

UTE:

maradt:
Szilassy Zoltán (vezetőedző)
Benk András (csatár)
Varga Arnold (hátvéd)
Nemes Benjámin (csatár)
Márkus Levente (kapus)
Pokornyi Dávid (hátvéd)
Szalma Zsolt (csatár)
Kovács Attila (hátvéd)
Peter Huba (SVK, hátvéd)
Nagy Nilan (hátvéd)
Sági Martin (csatár)
Horváth Ákos (csatár)
Sági Máté (kapus)
Ales Sila (SLO, kapus)
Schmál Kristóf (csatár)

érkezett:
Szaller Márk (hátvéd, Fehérvári Titánok)
Kocsis Ferenc (csatár, Fehérvár)
Phil Kiss (hátvéd, Curry College, NCAA III)
Karol Csányi (csatár, HK Nitra, SVK)
Taylor Stefishen (CAN, csatár, Atlanta Gladiators, ECHL)
Andrej Hebar (SLO, csatár, HK Olimpija Ljubljana, Alpesi Liga)

távozott:
Kiss Roland (hátvéd, Fehérvári Titánok)
Erik Caladi (SVK, csatár, HK Nitra, SVK-1.)
Kiss Dániel (hátvéd, DVTK Jegesmedvék)
Dósa Krisztián (hátvéd, Ferencváros)
Pápa Márton (csatár, Vasas)
Pichler Ádám (csatár)
Turbucz Martin (csatár, Vasas)

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 13., kedd
U18 14:55 UTEMIS 5-1VÉGE
U20 16:00 MISPEF 2-3 BVÉGE
EXL 17:00 O20MIS 1-8VÉGE
EBEL 18:45 AVSG99 6-7 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 14., szerda
U20 15:20 DHKKMH 5-3VÉGE
U18 17:20 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 17:30 AVSOKW 5-2VÉGE
EL 18:00 UTEDEB 6-2VÉGE
EXL 18:00 DTVMAC 4-5VÉGE
EXL 18:00 MISDTR 3-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITVC2 4-5VÉGE
U18 18:30 ETOMAC 1-6VÉGE
EL 18:40 HKBFTC 2-6VÉGE
EL 18:40 VASDAB 4-5 HVÉGE
november 15., csütörtök
U20 15:20 DHKAVS 1-5VÉGE
U18 15:50 PEFFTC 7-3VÉGE
U18 18:00 DABZEG 2-1 HVÉGE
U20 18:00 MACUTE 4-6VÉGE
U20 19:45 ZNOETO 9-2VÉGE
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE 0-3VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 6-4VÉGE
EL 17:50 VC2SCC 2-5VÉGE
EXL 18:00 MACMIS 4-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC 2-4VÉGE
U20 18:30 ETOMIS 7-6 HVÉGE
EL 19:30 DEBDAB 3-4 HVÉGE
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 
U18 13:50 VASMIS 
U18 14:00 ZNOMAC 
U18 15:45 UTEDHK 
EBEL 17:30 AVSDEC 
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 
U18 18:00 FTCDAB 
U20 18:35 UTEKMH 
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 
U20 13:30 AVSMAC 
EL 16:00 BRAHKB 
EXL 16:00 NITMIS 
U20 16:20 KMMDHK 
EL 17:30 GYEUTE 
EL 17:30 TITSCC 
EXL 17:30 MACNZÁ 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 
Partnerünk