Vas Márton máris kihirdette az első juniorkeretet

 

34 játékossal kezdődik a felkészülés a decemberi divízió 1/B-s világbajnokságra.

Háromnapos mini edzőtáborral indul az U20-asok programja a frissiben kinevezett vezetőedző, Vas Márton irányítása mellett. Az első összetartásra július 25–27. között kerül sor a Vasas Jégcentrumban. A stáb négy kapust, 12 védőt és 18 csatárt hívott be. A névsorban hat magyar klub játékosai szerepelnek, nyolcan pedig külföldön játszanak.

A meghívottak közült 15-en ott voltak a tavalyi U20-as divízió 1/A-s világbajnokságon Franciaországban, míg 10-en a kijevi U18-as D1/B-s vb-n mérették meg magukat.

Az idei divízió 1/B-s világbajnokság a lengyelországi Tychyben lesz december 8–14. között.

Név Klub
Kapusok
Gönczi Lajos Debrecen
Márkus Levente UTE
Szeles Martin Fehérvár
Tóth Károly Vasas
Hátvédek
Bugár Gábor MAC
Falus Ádám Zürich (SUI)
Fejes Nándor MAC
Horváth Milán Fehérvár
Kiss Roland Fehérvár
Molnár András UTE
Pokornyi Dávid UTE
Sándor Flórián Fehérvár
Seregély Máté MAC
Szécsi Patrik HK Budapest
Türmer Gábor MAC
Vas Márk Fehérvár
Csatárok
Császár Hunor Fehérvár
Daadou Ádám OKK (FIN)
Horváth Bálint Rögle (SWE)
Kemény Patrik Wings (SWE)
Kreisz Brúnó MAC
Lőczi Árpád MAC
Madácsi Benedek Fehérvár
Mihály Ákos Fehérvár
Nagy Ákos Fehérvár
Pákozdi Bálint Visby/Roma (SWE)
Papp Kristóf Madison (USHL)
Péter Andor Fehérvár
Péter Donát Augsburg (GER)
Révész Marcell Zürich (SUI)
Szalma Zsolt UTE
Szigeti Ákos MAC
Vértes Nátán Fehérvár
Vincze Gergő Fehérvár

HUN U20 edzes 2017_18

Fotó: Szombathelyi Beáta, Team HUN Photography (Facebook)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE 0-3VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 6-4VÉGE
EL 17:50 VC2SCC 2-5VÉGE
EXL 18:00 MACMIS 4-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC 2-4VÉGE
U20 18:30 ETOMIS 7-6 HVÉGE
EL 19:30 DEBDAB 3-4 HVÉGE
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 2-8VÉGE
U18 13:50 VASMIS 4-5VÉGE
U18 14:00 ZNOMAC 1-7VÉGE
U18 15:45 UTEDHK 3-2VÉGE
EBEL 17:30 AVSDEC 3-2VÉGE
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 3-4VÉGE
U18 18:00 FTCDAB 3-8VÉGE
U20 18:35 UTEKMH 7-2VÉGE
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 3-7VÉGE
U20 13:30 AVSMAC 6-2VÉGE
EL 16:00 BRAHKB 5-1VÉGE
EXL 16:00 NITMIS 3-0VÉGE
U20 16:20 KMMDHK 2-3VÉGE
EL 17:30 GYEUTE 6-2VÉGE
EL 17:30 TITSCC 2-4VÉGE
EXL 17:30 MACNZÁ 4-3VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 2-0VÉGE
november 19., hétfő
EL 16:50 VC2TIT 5-4VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 1-4VÉGE
EL 20:00 DABSCC 2-8ÉLŐ
    • M4 SPORT
november 20., kedd
BL 17:00 PLZHCB 
    • SPORT 2
EXL 17:00 POPMAC 
U18 17:45 DABPEF 
U20 18:25 UTESAP 
EXL 18:30 MISZIL 
    • DIGI SPORT 1
EBEL 19:15 MZAAVS 
november 21., szerda
U20 18:20 KMHSAP 
U20 18:30 VASPEF 
U18 19:30 MACSCC 
november 22., csütörtök
U18 15:30 OHADHK 
U18 15:50 PEFMIS 
U18 18:00 ZEGVAS 
U20 18:00 MACKMM 
U18 18:30 AVSSCC 
U20 18:30 ETOUTE 
Partnerünk