Vas Márton máris kihirdette az első juniorkeretet

 

34 játékossal kezdődik a felkészülés a decemberi divízió 1/B-s világbajnokságra.

Háromnapos mini edzőtáborral indul az U20-asok programja a frissiben kinevezett vezetőedző, Vas Márton irányítása mellett. Az első összetartásra július 25–27. között kerül sor a Vasas Jégcentrumban. A stáb négy kapust, 12 védőt és 18 csatárt hívott be. A névsorban hat magyar klub játékosai szerepelnek, nyolcan pedig külföldön játszanak.

A meghívottak közült 15-en ott voltak a tavalyi U20-as divízió 1/A-s világbajnokságon Franciaországban, míg 10-en a kijevi U18-as D1/B-s vb-n mérették meg magukat.

Az idei divízió 1/B-s világbajnokság a lengyelországi Tychyben lesz december 8–14. között.

Név Klub
Kapusok
Gönczi Lajos Debrecen
Márkus Levente UTE
Szeles Martin Fehérvár
Tóth Károly Vasas
Hátvédek
Bugár Gábor MAC
Falus Ádám Zürich (SUI)
Fejes Nándor MAC
Horváth Milán Fehérvár
Kiss Roland Fehérvár
Molnár András UTE
Pokornyi Dávid UTE
Sándor Flórián Fehérvár
Seregély Máté MAC
Szécsi Patrik HK Budapest
Türmer Gábor MAC
Vas Márk Fehérvár
Csatárok
Császár Hunor Fehérvár
Daadou Ádám OKK (FIN)
Horváth Bálint Rögle (SWE)
Kemény Patrik Wings (SWE)
Kreisz Brúnó MAC
Lőczi Árpád MAC
Madácsi Benedek Fehérvár
Mihály Ákos Fehérvár
Nagy Ákos Fehérvár
Pákozdi Bálint Visby/Roma (SWE)
Papp Kristóf Madison (USHL)
Péter Andor Fehérvár
Péter Donát Augsburg (GER)
Révész Marcell Zürich (SUI)
Szalma Zsolt UTE
Szigeti Ákos MAC
Vértes Nátán Fehérvár
Vincze Gergő Fehérvár

HUN U20 edzes 2017_18

Fotó: Szombathelyi Beáta, Team HUN Photography (Facebook)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP 3-2VÉGE
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB INFO
ELF 20:00 FTCDEB INFO
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 
U20 19:00 MACDHK 
február 20., szerda
U18 15:30 DHKAVS 
U18 16:00 MISOKR 
U18 16:30 UTEFTC 
ELA 17:50 VC2GYE 
U18 18:20 KMHETO 
ELA 18:40 HKBTIT 
ELA 18:40 VASDAB 
U20 19:10 UTEDAB 
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS 
U18 17:25 UTEMIS 
ELF 17:30 BRAFTC 
U18 18:40 MACETO 
ELF 19:00 DEBUTE 
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
Partnerünk